Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post

Eva Barešová

#2

2014-11-04 10:09

Já jsem ráda, že náš pan prezident vždy trefí pomyslný hřebíček na hlavičku.Proto je okolo jeho výroků takový povyk.Málokdo snese pravdu.A za to, že neleze Bruselu do řitního otvoru a že mu záleží na České republice by zasloužil pochvalu a ne urážky.Rezignovat by měli ti co servírují na pomyslném zlatém tácu naší zemi islámskému státu.Copak nikdo nechápe, že celá tahle rádoby hysterie okolo Zemanova projevu je jen zástěrka? Protože je potřeba zaměstnat občany nějakou chujovinou, aby jidášové téhle země mohli rozkrást ,co tu ještě zůstalo.Já za naším panem prezidentem stojím.

Odpovědi

Jan Duda

#10 Re:

2014-11-04 13:25:08

#2: Eva Barešová -  

 Miloš Zeman jako předseda vlády a autor opoziční smlouvy patří mezi ty kteří napomohli tuto zemi rozkrást. 

Tom

#29 Re:

2014-11-04 19:39:19

#2: Eva Barešová -  

 Jakou pravdu?? Prezident se má chovat zodpovědně a ne přidávat šavle do klenotů, a mluvit takto v veřejnoprávních mediich!! Proto jsme tam kde jsme.

Martin Mudra

#36 Re:

2014-11-04 23:14:29

#2: Eva Barešová -  

 Tak pokud by to přirovnání bylo pravdivé, tak si Miloš Zeman jako řemeslník s kladívkem nevydělá pomalu ani na rohlík... Pochvalu? Za co? Neříkám, že nějaké věci se lehce nevyostřily, aby vyzněly proti panu Zemanovi o to kritičtěji, ale i to bych chápal, dělá se to celkem často a nejen proti němu (ostatně hodně špatných věcí se začalo efektivně řešit až potom, co byly alarmující) ... Ale chválit? Pochválíte někoho, kdo funguje stylem, že většinu věcí zvorá a potom jich pár udělá dobře - možná malé dítě, ale prezidenta? Jako dobrý zaměstnavatel byste ho asi vyhodila, že... A prezident je de facto, respektive by měl být, zaměstnancem občanů země, kde je zvolen... A pokud někdo nerad snáší pravdu, tak pan Zeman by mohl být vůdcem a idolem těchto lidí. A hrozbu Islámského státu aplikovat jako omluvu pro Zemanovo chování - to je dost "vtipný" výplod Vaší mysli. Ostatně pokud zmiňujete Brusel... No nevím, jestli je lepší chovat se tak, že to někdy vypadá, že lezeme Bruselu do zadku (k čemuž nás ale překvapivě mnohdy zavazují smlouvy...) nebo jako pan prezident samovládce otočit o 180° a vychvalovat Čínu a Rusko jako představitele skvělé společnosti a dodržitele lidských práv a tak podobně... To prosím možná není lezení do řitního otvoru, ale přímo plazení se po zemi s olizováním bot z východu... A podle Vašeho názoru, který je překvapivě spisovně formulován, soudím, že Vaší pracovní pozicí bude pravděpodobně vymýšlení konspiračních teorií viz kauza Islámský stát... A to, že za panem prezidentem stojíte Vám neberu, jenže Vy tam stojíte dobrovolně a spokojeně, ostatní, kteří s ním nesouhlasí, na sebe s nevolí nechávají od zády k nim stojícího prezidenta kálet... A že těch exkramentů se najde hodně, to nikomu chytrému a aktuální dění sledujícímu vysvětlovat nemusím, i proto že by to zabralo několik stránek...


Nepřihlášený uživatel

#53 Re:

2014-11-05 16:24:09

#2: Eva Barešová -  

 Potrefená husa se vždycky ozve,ale že jich je.

Hroch

#81 Re:

2014-11-06 13:47:12

#2: Eva Barešová -  

 A jak vysvětlíte prosím dětem, že slova, jež použil náš pan prezident, se v slušné mluvě používat nemají, když je slyší ve veřejnoprávním celonárodním rozhlasu z úst jednoho z nejvyšších představitelů státu??? Copak jste všichni tak slepí, že nevidíte, jak alkohol tomuto člověku zcela zatemňuje mysl? Za takového prezidenta se mohu pouze hluboce stydět!!!

Miloš

#85 Re:

2014-11-06 14:36:29

#2: Eva Barešová -  

 Děkuji uctivě za podporu 


Nepřihlášený uživatel

#86 Re:

2014-11-06 14:38:45

#2: Eva Barešová -  

 1) On to ukázal průzkum po volbách, kdo koho volil (například je zajímavý ukazatel vzdělání). Prezident dnes rozsévá nenávist mezi "dolních deset milionů" a "pražskou kavárnu" (to je ta stabilizace společnosti, rozeštvávat?). A kdo je pražská kavárna - ten kdo bydlí v Praze, pracuje 10-12 hodin denně aby se uživil, a nenevolil Zemana?

2) Pussy neznamená to co prezident tak slastně několikrát vyslovil, a texty Pussy Riot se těmito slovy rozhodně nevyznačují, na to stačí google.Výrazy v projevu byly jen a jen potřebou prezidenta udělat skandál.

3) Nevidím nic hrdinského na tom vypálit sprostá slova do éteru ČRo. A rozhlas měl měřit stejným metrem každému, tak je to normální ve vyspělých demokratických společnostech. To že je někdo prezident ho neopravňuje k porušování společenských pravidel, kdyby někoho okradl, tak by se to také přehlíželo, protože jde o vrchnost? Kultivovaná společnost se vyznačuje dodržováním pravidel, ne jejich ostentativním ohýbáním podle vlastní potřeby.

4) Asi nemáte děti, když Vám nevadí, že se takto vyjadřuje prezident, který má být společenským a morálním vzorem. Ztím vidíme jen jeho nenávist vůči Schwarzenberkovi, Kalouskovi, a těm kteří ho nevolili. To není ukazatel velkorysosti..

5) Je důvodné se domnívat, že prezident je po mozkové mrtvici. Je nohy jsou postižené problémy s prokrvením. Bohužel z lékažského hlediska je-li takto postižena jedna část těla, jsou s jistotou postiženo celé tělo. To by prezidenta omlouvalo v případě, že by jeho zdravotní stav Hrad popravdě přiznal. Zatím ale lžou stejně jako lhali komunisté o Stalinovi, leninovi, Gottwaldovi atd..

Iva

#142 Re:

2014-11-06 17:56:22

#2: Eva Barešová -  

 Já si myslím, že je lepší lést do zadku Bruselu než líbat řitní otvor Číně .... Jinak souhlasím s tím, že to média rozmázla zbytečně, zakrýt hlavní problémy se podařilo, ale Zemanův byla ta poslední kapka pro občany, kteří nesouhlasí s takovouto reprezentací českého státu. Taky se s ním neztotožnuji .... :) Svoboda Tibetu ....

ignor

#167 Re:

2014-11-06 19:52:31

#2: Eva Barešová -  

 Počítám že základku nemáte úplnou a celý život volíte KSČ . Jste v důchodu a čtete Blesk . Ideální volič ožralýho důchodce .

Jarda

#196 Re:

2014-11-06 22:39:28

#2: Eva Barešová -  

 Se vší úctou k této ,,funkci"prohlašuji,tahle nula a zloděj(Miloš Zeman)má být minimálně na Mírově.S pozdravem Jaroslav Karas 608432365


Nepřihlášený uživatel

#218 Re:

2014-11-07 07:20:56

#2: Eva Barešová -  

 Hlavně aby někoho nepoblil, když zase bude léčit virózu

Patrik

#224 Re:

2014-11-07 08:20:18

#2: Eva Barešová -  

 Vláda zkurvila zákon....toto je trefení hřebíčku? Je to ubožák, vážená paní. Kdyby každý, když s něčím nesouhlasí se vyjadřoval takto, jak by to vypadalo? 

Jak zde podle Vás definujete pravdu? Vláda zkurvila...

Zora

#252 Re:

2014-11-07 11:10:06

#2: Eva Barešová -  

 Dobre jste to napsala.....mam rada prezidenta Milose Zemana,je dobre ze je takovy jaky je!!!!!:-)))

Roman Skácel

#367 Ať žije Eva!

2014-11-07 22:44:57

#2: Eva Barešová -  

 Tak ani nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, Evo.

V jednom jediném odstavečku tvrdíte, jak je pan Zeman přesný s kladivem v ruce a trefuje jeden hřebíček za druhým na hlavičku (asi myslíte o Tibetu jeho soudruhům v Číně, o Ukrajině s Putinem a Lavrovem proti EU, o Hovorech z Lán proti všem), je to úctyhodný člověk (ještě, že má aspoň Vás) a díky svým výrokům si zaslouží naše uznání (to rozhodne až historie, moje uznání nemá a mít nebude), přičemž tyto výroky využívá kdosi coby zástěrku zlodějiny a islamisté k zisku naší země.

No, hlavně, že Vám chutná jíst. 

Jen si to po sobě ještě jednou přečtěte, a řekněte mi, nebyli bychom tedy více v bezpečí před zloději a islamisty, kdyby už konečně zavřel ústa, co myslíte???

Eva

#405 Re:

2014-11-08 07:19:18

#2: Eva Barešová -  

 Mělo by se zapojit mnohem víc lidí na podporu pana prezidenta. Když slušní lidé nedělají nic, mají ti neslušní volnou cestu a to potom bývají hodně špatné konce.

marek štifter

#539 Re:

2014-11-09 13:06:49

#2: Eva Barešová -  

 Tedy vy jste mi ale popleta :)

NHL xxyz

#591 Re:

2014-11-09 18:15:07

#2: Eva Barešová -  

 jakej hřebíček na hlavičku...zeman je maximálně schopný opiloučkej trefit svojí hlavičkou o stoleček když nevidí schodeček....


Nepřihlášený uživatel

#617 Re:

2014-11-09 21:31:02

#2: Eva Barešová -  

 Potřebovali by tam dostat toho shnilýho blemcáka.Ten by nás prodal amíkům.To je hlavní důvod petice za odstoupení Zemana.Bohužel,lidé jsou tak hloupí, že to neprokokli.


Nepřihlášený uživatel

#662 Re:

2014-11-10 10:40:09

#2: Eva Barešová -  

 vy máte taky asi místo mozku  z bechera kostku...bože bože..


Nepřihlášený uživatel

#710 Re:

2014-11-11 09:38:48

#2: Eva Barešová -  

  A že je sebestředný hulvát, to Vám nevadí? takhle to může říci pivař v hospodě a ne veřejně činný člověk - notabene nejvyšší představitel státu. To mají děti a mladí lidé, nebo vlastně všichni lidé pěkný příklad!

Jirka Krákora

#725 Re:

2014-11-11 12:41:28

#2: Eva Barešová -  

 Dobrý den paní Barešová,

 

pan prezident pomohl rozkrást tento stát. Bamberg, Olovo, opoziční smlouva, pan Gross, teď ředitel Lukoilu jako poradce na hradě, kancléř bez bezpečnostní prověrky, opilost u korunovačních klenot a veřejná vulgarita. A také evidentní dělení společnosti, ať už úmyslné či ne. To je jen namátkou, na co jsem si vzpomněl. 

Tu opoziční smlouvu jsem začernil, zkuste se o ni zpětně trochu zajímat a zjistíte, jak si to zde s Ing. Klausem rozparcelovali a kradlo se dál. Co udělal proti kromě řečí? Podepsal to.

To mne čílí nejvíc, že se podepsal na všem, co vyčítáte ODS, Topce, Kalouskovi / a neříkám, že často nemáte pravdu/ a nevím komu, že pan Zeman byl od začátku u toho a teď je pro Vás spasitel? Copak nemáte žádnou paměť?

 

Pěkné odpoledne.

Honza Š.

#728 Re:

2014-11-11 13:20:41

#2: Eva Barešová -  

 Já jsem zase rád, že poměr mezi podporovateli a odpůrci Zemana v těchto 2 peticích je cca 1:50. Svědčí to o tom, že:

1) Zemanovi příznivci nejsou dostatečně počítačově (a zřejmě i jinak) gramotní,

2) většina jeho voličů už přecejen pochopila svoji chybu.

Netroufám si odhadovat, která z příčin je větším důvodem tohoto výsledku, ale dovzděláním Zemanových příznivců by se jistě nic nezkazilo. :-)

pav.

#1061 Re: Máš pravdu, vážená Evo, i když tato pravda není a ani nemůže být vyčerpávajícím způsobem obsažná

2014-11-21 09:02:57

#2: Eva Barešová -  

 Zemanovy zásluhy se nedají taxativně vypsat do této obsahově omezené kolonky, takže stručně dodávám, že Zeman se vyprofiloval jako nejlepší polistopadový prezident, který je programově dehonestován svými zavilými nepřáteli typu Putny, Kocába, Bursíka či Kalouska.

Alena Nováková

#1753 Re:

2016-01-21 09:50:23

#2: Eva Barešová -  

 Dobrý den, paní Barešová, po přečtení vašeho komentáře, mně to nedalo a musela jsem Vám odpovědět. To co jste napsala, mně mluví z duše. Přesně jste to popsala a jsem ráda, že je ještě hodně lidí co to vidí správně. Pan prezident Miloš Zeman, je náš nejlepší prezident jakého kdy tato země měla. A přála bych si, aby tam byl napořád. Hezký den přeji, Nováková Alena, Hodonín