Petice za podporu Miloše Zemana

Quoted post

Jirka Krákora

#725 Re:

2014-11-11 12:41

#2: Eva Barešová -  

 Dobrý den paní Barešová,

 

pan prezident pomohl rozkrást tento stát. Bamberg, Olovo, opoziční smlouva, pan Gross, teď ředitel Lukoilu jako poradce na hradě, kancléř bez bezpečnostní prověrky, opilost u korunovačních klenot a veřejná vulgarita. A také evidentní dělení společnosti, ať už úmyslné či ne. To je jen namátkou, na co jsem si vzpomněl. 

Tu opoziční smlouvu jsem začernil, zkuste se o ni zpětně trochu zajímat a zjistíte, jak si to zde s Ing. Klausem rozparcelovali a kradlo se dál. Co udělal proti kromě řečí? Podepsal to.

To mne čílí nejvíc, že se podepsal na všem, co vyčítáte ODS, Topce, Kalouskovi / a neříkám, že často nemáte pravdu/ a nevím komu, že pan Zeman byl od začátku u toho a teď je pro Vás spasitel? Copak nemáte žádnou paměť?

 

Pěkné odpoledne.

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 12:44:01


Roman Skácel
Hodonín

#733 Re: Re:

2014-11-11 17:55:19

#725: Jirka Krákora - Re:  

 S pamětí je to u nás horší, jenom na to pan Zeman už může spoléhat, až na předvolebních debatách před příští volbou prezidenta, bude všem vysvětlovat, jak byl v prvním volebním období nejlepším prezdentem v novodobé historii...

A opravdu si počkám na to, co si připíše za zásluhy, mám co dělat, abych vůbec nějakou prozatím našel.