Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#576 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 17:13

#574: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nenapsal jsem, že tomu tak není, jen to, že člověk, který má ostřejší slovník, může být slušným člověkem.

Vyzývat si můžete kohokoliv k čemukoliv, já vám to neberu, tak mi prosím neberte možnost na vás reagovat a napsat vám, že takové upozornění k ničemu nevede, pokud nemá vyzývaný zájem něco na svém chování měnit.

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#577 K předchozímu komentáři

2014-11-09 17:22

Nikoliv upozornění, ale výzva, omlouvám se, přepsal jsem se.

Jirka

#578 o dialektice

2014-11-09 17:25

#576: Frederick Santer, padouch II. kategorie - člověk, který má ostřejší slovník, může být slušným člověkem. 

 Pane Santere, padouchu II. kategorie. Líbí se mi tato vaše věta : "člověk, který má ostřejší slovník, může být slušným člověkem". Přesně tohle podle mně sedí na Karla Schwarzenberga. I když občas upustí neslušné slovo, jeho chování je důstojné. Vím, že se mnou nebudete souhlasit, a ani o tom nechci diskutovat (je to totiž zbytečné). Jen to ukazuje na relativitu lidského vnímání. To, co se vám líbí na Zemanovi, to já nemohu vystát. Totéž K.Sch. Lidé mohou mít různé názory, ale měli by respektovat, že druzí mohou mít názory jiné. A ne je urážet nebo jim nadávat. Což nemyslím na vás.


Nepřihlášený uživatel

#579 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 17:32

#576: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

K tomu v podstatě není co dodat. Snad jen tolik...když se budu velmi snažit pochopit Vaše vnímání této záležitosti, budu muset slušně rezignovat a dále již raději nepokračovat v této diskuzi. Děkuji za Váš čas i za reakce.

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#580 Re: o dialektice

2014-11-09 17:33

#578: Jirka - o dialektice 

 K. S., který se tahá se slečnou pochybné pověsti v době, kdy má doma nemocnou manželku, je slušným člověkem? Tak proč ne, každý mámě jiná měřítka. Pro mě je zase slušným člověkem Miloš Zeman, přestože s jeho vystupováním a některými kroky v politice nesouhlasím, nebo se mi dokonce několikrát hnusil.

Ano, lidé mají různé názory, proto nechápu, proč vy nebo pan Skácel jejich názory "napadáte" a snažíte se je přesvědčit o správnosti svého názoru. Nebo proč každého, kdo s vámi nesouhlasí, nazýváte nechápavým. Já to nedělám, snad, jen tu upozorňuji na rozpory v tvrzení některých diskutérů, aniž bych je chtěl přimět, aby si mysleli totéž co já.

Roman Skácel

#581 Re: Re: Re:

2014-11-09 17:34

#403: Zora - Re: Re:  

 No jo, ale když už tedy někoho (třeba i celý národ) zklameme, a to tak že pořádným průšvihem kalamitně, tak si přece stoupneme před ty, které jsme zklamali a omluvíme se.

Na omluvu pana prezidenta zapomeňme a nezlobte se na mě Zoro, tohle ho usvědčuje nejen z nízkého sprosťáctví, ale rovnou z bezchrakternosti.

A dále je možno vyvodit, že pokud nebylo moudré takto mluvit do veřejného vysílání Českého rozhlasu, pak to mohlo být už jen stupidní.

Závěr: Máme tady jedince, který je sprosťák, bezcharakterní a ještě i stupidní.

A to je fakt hustý, když jde o prezidenta republiky!

A teď běžte a dejte ho dětem za příklad...

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#582 Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 17:56

#581: Roman Skácel - Re: Re: Re:  

 "Na omluvu pana prezidenta zapomeňme a nezlobte se na mě Zoro, tohle ho usvědčuje nejen z nízkého sprosťáctví, ale rovnou z bezchrakternosti."

Ne, to ho z bezcharakternosti opravdu neusvědčuje, i když byste si to asi přál. Toho "usvědčuje" z jediného, že neustoupí ani o píď, když je přesvědčen, že se zachoval správně. Můžeme se bavit o tom, jestli se jako prezident zachoval či nezachoval správně, ale každý, kdo ho za toto či neomluvu obviní z bezcharakternosti, tak je zaujatý. Hodně zaujatý.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-09 18:05



Nepřihlášený uživatel

#584 Re: Ožrala Zeman mluví pravdu jen když se splete!

2014-11-09 18:08

 

 


Nepřihlášený uživatel

#585

2014-11-09 18:10

Chachacha, nějak vás moc není proti petici za JEHO odvolání!!!


Nepřihlášený uživatel

#586 Re: Re: Re:

2014-11-09 18:10

#402: Zora - Re: Re:  

 

Ožrala Zeman mluví pravdu jen když se splete!


Nepřihlášený uživatel

#587

2014-11-09 18:11

O projevech prezidentů se učí naše děti. Z předstihem jsem i ty své naučil ku**a a zkur****. Doufám že to ve školce naučí i další. Čeština je krásný jazyk tak mluvme jako prezident. Naučte je to také, třeba znich jednou něco bude. Taky jste na Zemana pyšný jako já? Tak to kste asi stejně na plech jako já a on.

NHL xxyz

#588 ...

2014-11-09 18:12

podpořit toho ožralu...ani hovno zlatá rybko...


Nepřihlášený uživatel

#589

2014-11-09 18:13

Podepsat petici na podporu prezidenta Zemana je to nejmenší co mohu udělat, a pokrytci, kteří sprosté slovíčko z úst nevypustí se musí asi odstěhovat do jiné demokracie....aby pochopili, co je to být zvolen většinou.
Frederick Santer, padouch II. kategorie

#590 Re:

2014-11-09 18:13

#585: -  

 Zemanovi voliči a podporovatelé nejsou natolik natvrdlí, aby soutěžili v tom, kdo posbírá víc virtulních podpisů, ať skutečnýcn, nebo vylhaných. Asi znají, na rozdíl od jiných, Ústavu ČR.

NHL xxyz

#591 Re:

2014-11-09 18:15

#2: Eva Barešová -  

 jakej hřebíček na hlavičku...zeman je maximálně schopný opiloučkej trefit svojí hlavičkou o stoleček když nevidí schodeček....

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#592 Re:

2014-11-09 18:15

#587: -  

 Zeman měl v poslední době nějaký projev? Odkaz by byl?Nějak mi unikl.

Vybrat přezdívku

#593 Předmět

2014-11-09 18:21

Tak už si přeznejme že jsme udělali se Zemanem chybu. Teď bychom se měli semknout a dát mu doživotí. Dělá so z nás prdel, ikdyž pochybuju že si to vůbec uvědomuje.


Nepřihlášený uživatel

#594 Re: Re:

2014-11-09 18:23

#592: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re:  

 Projevil se např v nedělních rozhovorech z Lán. Tradice již od TGM (;


Nepřihlášený uživatel

#595

2014-11-09 18:25

je to nejlepší president jakého jsme měli
Frederick Santer, padouch II. kategorie

#596 Re: Re: Re:

2014-11-09 18:26

#594: - Re: Re:  

 Tam nešlo o projev, ale o rozhovor, ve kterém se sice projevil, ale přece jen, projevem se chápe u prezidenta něco jiného.

Roman Skácel

#597 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 18:58

#582: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Re: Re: Re:  

 Pak si mě přičtěte k hodně zaujatým.

Já Vás zařazuji tímto také k bezcharakterním, když dovolíte.

Lidé, kteří se neumí omlouvat za prokazatelně špatné činy těm, které poškodily, tím pouze ukazují svůj charakter ve vztahu k okolnímu světu, a to především bezohlednost, aroganci, egocentrismus a asociálnost, vždy přímo úměrné dopadu jejich činu na jiné. Deklarují tímto chováním vždy, že činu nelitují.

Většinou jde o jedince, kteří naopak omluvu vždy vehementně požadují a jsou ctižádostiví a chovají se nadřazeně až povýšenecky. Úctu si vynucují a chyby ze své strany vůbec nepřipouští.

Musel jsem trošku zalistovat ve svých poznámkách z psychologie, abych to nepopletl.

 


Nepřihlášený uživatel

#598

2014-11-09 19:01

jednou jsme ho zvolili tak to platí.Nemůžeme kopat do každého jak to kdejaký trouba napíše a nabádá.Naopak žádám o potrestání za hanobení prezidenta.Jinak tito lidé jsou Pussy Riot jak přeložil prezident a mělo by se s němi také tak nakládat to platí i pro senátorku Wágnerovou.
Roman Skácel

#599 Re:

2014-11-09 19:06

#598: -  

 No to je dobré, pan prezident bude vulgární do médií a pokud se někdo ozve s kritikou takového chování od nejvyššího ústavního činitele v zemi, tak ho potrestáme.

Tohle už tu kdysi bylo, návrh se zamítá!

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#600 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-09 19:08

#597: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Psychologie se slušným chováním a omluvami vůbec nezabývá. A už vůbec se nezabývá tím, kdo je tzv. bezcharakterní. Jestli jsem bezcharatkertním já pro vás mi je úplně fuk, za prvé mě neznáte, za druhé mi je váš názor ukradený, vy máte stejně o všem dopředu jasno, teprve pak hledáte důvody pro své stanovisko :-) V diskuzi jste to prokázal dostatečně.