Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 12:44



Nepřihlášený uživatel

#727

2014-11-11 13:11

Zeman má obrovské znalosti, nejprve problém objasní a zdůvodní a potom si za ním pevně stojí. Nepotřebuje nikomu lézt do prd... jako to dělají naši političtí orální horolezci!
Honza Š.

#728 Re:

2014-11-11 13:20

#2: Eva Barešová -  

 Já jsem zase rád, že poměr mezi podporovateli a odpůrci Zemana v těchto 2 peticích je cca 1:50. Svědčí to o tom, že:

1) Zemanovi příznivci nejsou dostatečně počítačově (a zřejmě i jinak) gramotní,

2) většina jeho voličů už přecejen pochopila svoji chybu.

Netroufám si odhadovat, která z příčin je větším důvodem tohoto výsledku, ale dovzděláním Zemanových příznivců by se jistě nic nezkazilo. :-)


Nepřihlášený uživatel

#729

2014-11-11 14:05

Závidím Vám pána prezidenta Zemana. Keď som si predstavil ako by Česko "reprezentoval kníže Švarcnberk", cítil by som sa voči bratom čechom poriadne zlomyseľný ak by som pri voľbách fandil jemu.

Nepřihlášený uživatel

#730

2014-11-11 14:11

Jsem plně za prezidentem ČR

Nepřihlášený uživatel

#731 Re:

2014-11-11 17:39

#730: -  

 Jsem plně za prezidentem ČR


Nepřihlášený uživatel

#732

2014-11-11 17:40

Jsem plně za prezidentem ČR

Roman Skácel
Hodonín

#733 Re: Re:

2014-11-11 17:55

#725: Jirka Krákora - Re:  

 S pamětí je to u nás horší, jenom na to pan Zeman už může spoléhat, až na předvolebních debatách před příští volbou prezidenta, bude všem vysvětlovat, jak byl v prvním volebním období nejlepším prezdentem v novodobé historii...

A opravdu si počkám na to, co si připíše za zásluhy, mám co dělat, abych vůbec nějakou prozatím našel.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 18:07


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-11 18:23



Nepřihlášený uživatel

#736 Re: Re: Re:

2014-11-11 19:42

#733: Roman Skácel - Re: Re:  

 Konečně máme prezidenta na svém místě co se nebojí a umí vyjádřit věci takové jaké jsou. Média jen zbrojí na jednoduchosti některých lidí a staví je proti němu do opozice. Neumím si představit, kdyby volby vyhrál kníže s tou partou Kalouskovských amatérů, co opolitice vý kulový, to by už tady bylo rozkradený a prodaný. Sláva a ať žije Zeman


Nepřihlášený uživatel

#737 Re: Re: Re:

2014-11-11 19:46

#733: Roman Skácel - Re: Re:  

 Vážený pane , asi to nemáte v životě a s demokraciií jednoduché . Nebudu vás za něco ani kritizovat ani odsuzovat jen se zamyslete nad tí posledním slovem co jste napsal ve svém přízpĚvku. To je na Chocholouška :)


Nepřihlášený uživatel

#738 Re: Re: Re:

2014-11-11 19:48

#733: Roman Skácel - Re: Re:   opravdu si počkám na to, co si připíše za zásluhy, mám co dělat abych vůbec nějakou prozatím našel.

 SKÁCEL, A PROČ NESEDÍTE NA SVÉ PETICI?

Roman Skácel
Hodonín

#739 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 20:07

#736: - Re: Re: Re:  

Vidím to jinak a jsem schopen přinést fakt hodně argumentů. Od dob Klementa Gottwalda v této zemi nebyl prezident, který by svým úřadem opovrhoval více, přitom se na tu funkci celá léta pan Zeman tak moc třásl.

Za tohle nemohou média, ta nám jen ukázala objektivní pravdu na vlastní oči a uši, a doufám, že alespoň vlastním očím a uším věříte, i když také cítím, že vstřebat to, co jste viděl a slyšel, zas tak jednoduché není. Lidé, jako Vy dostali větší kapky než já, protože já na to byl připraven, ovšem Vy ve své slepé víře ve svůj Kult jste aktuálně pěkně rozpačití a hledáte chyby na jiných raději, než na panu Zemanovi klady, když nějaká pozitiva na výkonu funce prezidenta není tak snadní najít...

Kdyby-chyby, pan Schwarzenberg volby nevyhrál a my máme problém, protože o profesionálech na pražském Hradě v čele s prezidentem taky mluvit není možné, když např. pan Mlynář asi nezíská prověrku PT od NBÚ ani do konce volebního období a pak už ji ani potřebovat nebude. Pan Ovčáček si vymýšlí bezvadné báchorky a pan Zeman si nevidí do pusy (Riot)...

Sláva, a ať žije politická slušnost.


Nepřihlášený uživatel

#740

2014-11-11 20:14

Pan prezident Miloš Zeman udělal tu sprostou věc, že strčil klacek do žumpy a zamíchal jím... a žumpa se zachovala podle předpokladu. Začala smrdět. Valí se z ní puch čím dál, tím silnější.

Roman Skácel
Hodonín

#741 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 20:23

#738: - Re: Re: Re:  

 I to už jsem zde sdělil, ale ať to zbytečně nehledáte, Anonyme, jsem zde proto, abych se od Vás, výhradně jen anonymních lidí, kteří pana prezidenta podporují dověděl, proč to vlastně děláte?

Neuvěříte mi to a můžete si pročíst celou tuto diskuzi, ale vůbec nikdo sem dosud nenapsal ani jediný případ pozitivního činu, nebo jednání pana Zemana v jeho dosavadním funkčním období.

Všichni přiběhnou, odkliknou podporu a zanechají zde nějaké anonymní provolání, toť vše, diskuze skoro žádná...

Že je podivín pan Zeman je jasné, ale že jsou anonymními podivíny do jednoho všichni jeho vstoupenci a podporovatelé, to je nejméně zajímavé a vypovídá to něco o Vás všech.

 

Hofi

#742

2014-11-11 20:27

Čím víc do Zemana kopou, čím víc je nepohodlnej, tím víc je vidět, že je prezidentem na svým místě. Doufám, že se nenechá tou smetánkou havlistickou sprostou zviklat a bude si dál stát za svým. Je v Evropě jen málo takových politiků. Čest mu.

 

Roman Skácel
Hodonín

#743 Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 20:34

#737: - Re: Re: Re:  

Vážený pane, jsem s demokracií spokojen a mám to s ní jednoduché, pokud zde o mě chcete tvrdít opak, tak to budete must nějak prokázat.

Jestli s něčím spokojen nejsem, je v této zemi kulturnost politiky a slušné vystupování politiků na veřejnosti. Taky nejsem spokojen s výroky pana Zemana v Číně o Tibetu a výroky k evropským médiím o svých pochybnostech, že jsou na Ukrajině ruští vojíci, když to, že jsou, dokonce vysílala v té době i naše televize...

Tomu s tím Chocholouškem nerozumím, co je na slovu "našel" zvláštního?

Promiňte mi to hodnocení, ale jste typickým vstoupencem pana Zemana, nejdřív píšete a hned pak přemýšlíte.

 

Roman Skácel
Hodonín

#744 Re:

2014-11-11 20:41

#742: Hofi -  

 To máte pravdu, v EU je aktuálně skutečně velmi málo takových politiků, kteří coby hlavy států členské země EU, podporují ruského prezidenta Putina a tedy Rusko, jako takové v době, kdy zbytek EU stupňuje oprávněně sankce proti Rusku za jeho anexi Krymu a podporu separitistů na východě Ukrajiny, tedy další eskalaci války.

Jde vidět, že to máte Vy i pan Zeman opravdu doknale politicky v hlavách srovnané.

Čest!


Nepřihlášený uživatel

#745 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 20:46

#739: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re:  Od dob Klementa Gottwalda v této zemi nebyl prezident, který by svým úřadem opovrhoval více, přitom se na tu funkci celá léta pan Zeman tak moc třásl.

 Představte si, že jsem také stála na náměstí uctít památku prezidenta Gottwalda, takže si také ledacos pamatuji a i přes výhrady k nynějšímu prezidentovi, jsem ráda, že skončila éra Havla a Klause ...  A ti pánové vám nevadili?

Jéje, podívejte se na jisté stránky, tam toho o těch prvních dvou bývalí disidenti už napsali ...

Žijte si v přesvědčení, že pan prezident je škůdce. Ale obyčejný lid, jež je pro bývalé i dnešní mocné jen plebs, ti si to namyslí ... A než toho rádoby knížete, to raději čerta ..., však také tak vypadá ...


Nepřihlášený uživatel

#746 Re:

2014-11-11 20:48

#742: Hofi -  havlistickou sprostou zviklat

 Hofiku, oprav si tu chybu, jinak dobrý ...

 

Olda666

#747 Re:

2014-11-11 20:52

#729: -  

 Taktak. Zeman je sice obrkokot, ale z toho plebsu co kandidoval to bylo nejmenší zlo. Při představě že by vládl ten tragéd Trautnberk mě vstávaj vlasy hrůzou na hlavě. Škoda že u vás nevyhrál Fico. Sice má taky svoje mouchy a ne málo, ale za dané situace by to byla asi nejrozumnější varianta. Můj názor.

Hofi

#748 Re: Re:

2014-11-11 20:56

#746: - Re:  

 Nojo, trochu úlet, hanbím se.


Nepřihlášený uživatel

#749 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 20:57

#741: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re:  Všichni přiběhnou, odkliknou podporu a zanechají zde nějaké anonymní zvolání, toť vše, diskuze skoro žádná...

 Pane, váš exibicionismus opravdu stojí za pozornost. Ono to moravské vínečko dělá divy ...  A  anonymní nejsem, když plným jménem jsem tuto petici podepsal. To, že zde neuvádím své jméno, to je asi proto, že netoužím o zviditelnění a do politiky nemířím ...

Roman Skácel
Hodonín

#750 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-11 21:08

#745: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 No jo, ale to jsme se, paní, moc dál neposunuli, od Vás se zde, dovídám ke komu máte výhrady, co je kníže za čerta, a že za panem prezidentem Zemanem stojí obyčejný lid.

Není zde tak důležité, kdo všechno nemá Vaši podporu, ale očekával bych, že moudrá žena, jako Vy bude aspoň vědět, proč konkrétně dala podporu panu Zemanovi. Tohle jste zapoměla uvézt úplně, stejně jako všichni ostatní, kteří mu dali podporu v Petici a něco sem napsali.

Jsem úplně obyčejný člověk a nevěřím v nějaký lid, ještě tak v lidi, konkrétní a každého zvlášť. Věřím v to, že dohromady jsme demokratická společnost svobodných občanů a pokud někdo ve Vašem okolí dopustí, aby ho "dnešní mocní" považovali za "plebs", je to výhradně jeho věc. Všichni máme díky demokratickému zřízení stejná práva a povinnosti k okolní společnosti, takže za to patrně nemůže systém, ale spíš jednotliví lidé, kteří se za něco považují, nebo nepovažují...

A když dovolíte mám na pana prezidenta svůj vlastní názor, který jsem kdykoli připraven porovnat s tím Vaším, protože já si o něm v souhrnu myslím, že nevykonává svoji funkci dobře, ani co do slušnosti vystupování na veřejnosti, ani co do důležitých politických činů, které zatím stihl udělat.