Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana

Milouš

#126 Petice proti peticím

2014-11-06 16:52

www.petice24.com/petice_za_zrueni_vech_petic_proti_zemanovi


Nepřihlášený uživatel

#127 Re:

2014-11-06 16:54

#9: -  

 To je vidět, kolik vás je! Krčí se tady pár podpisů. No, svůj k svému. Asi mluvíte doma s dětmi stejně jako prezident, tak vám to nevadí. A milujete Rusko, stejně jako prezident a lezete někam Číně, kde jsou porušována lidská práva. Nechcete se i s prezidentem sebrat a táhnout směr Východ? Jak by tady bylo pěkně....


Nepřihlášený uživatel

#128 Re:

2014-11-06 16:58

#3: -  

 No hlava země právě anglicky neumí, vždyť to ani neuměl vyslovit. A jestli jste poslouchala jeho projev v Číně, musela jste stát v němém úžasu, ta angličtina byla na úrovni žáka základní školy, výslovnost až hanba.  Pokud vůbec tedy anglicky umíte a dokážete to posoudit....


Nepřihlášený uživatel

#129

2014-11-06 16:58

Děkuji pane prezidente. Vzal jste mi to z úst

Nepřihlášený uživatel

#130

2014-11-06 16:59

Jedna věc je říct pravdu (i kdyby ji měl) a druhá je být hlavou státu (prezident má reprezentovat, což je dané i ústavou)...já nevím jak vy, ale já nestojím o to, aby mě reprezentoval někdo se slovníkem horším než dlaždič.... názor se dá vyjádřit i slušně, proberte se lidi! Pan prezident si dovoluje nechutné vyjadřování a my mu za to ještě zatleskáme... jestli nevidíte, že se nám tím v podstatě jenom vysmívá, tak jsme opravdu národ buranů a ignorantů. Gratuluju.

Lenka Benešová

#131 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-06 17:02

#124: Martina - Re: Re: Re: Re:  

 To jistě, jenže bohuzel je třeba si uvědomit, ze tenhle typ mluvy vnesl to éteru pan Zeman, a tim dal svým odpůrcům odjištěny granát do ruky, a to sám a dobrovolně. Ta petice se míjí a realitou nejen v obsahové strance, ale i formálně - jazyk, kterým je napsána, patři do normalizačnich let, a ty, jak doufám, jsou dávno za námi a snad se proboha neco takového na nás nechystá. A znovu opakuji: nejsmutnejsi (nebo nejzabavnejsi - jak kdo chce) je na tom ten fakt, ze ačkoliv ma Miloš Zeman v české politice velmi dlouhou historii (byt třeba trochu kontroverzni), ačkoliv ho lze povazovat za opravdu významnou figuru sametové revoluce i politiky 90. Let, sám sebe a svoji historii a svůj odkaz a otisk v českých dějinách navzdycky zkreslil (pospinil) tou neuvěřitelnou vulgární a hulvatskou promluvou z Lán. Protože at chcete nebo ne, běžný občan nerozumí zahraniční politice, ekonomice, financím, sluzebnimu zákonu a ja nevim čemu, a nikdo to po něm popravdě nechce. Ale ten běžný občan vždycky ví, která slova jsou hruba nebo hnusná, a rozhodne ví, ze tak jako se taková slova neříkají ve škole a v kostele, tak se neříkají v rozhlase. Tohle je ta podstata, kterou se (možná neobratne) snažím vyjádřit. A myslim, ze tomu rozumíte :) a víte ta obhajoba, říká to tamten nebo tuten, tak já mužu taky... No to je fakt infantilní ;)


Nepřihlášený uživatel

#132 Re:

2014-11-06 17:06

#129: -  

 jé a jak dlouho jste to žvejkal?

Martina

#133 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-06 17:17

#131: Lenka Benešová - Re: Re: Re: Re: Re:  

 No v éteru takové výrazy už zněly mockrát. Občas sleduji přenos z poslanecké sněmovny. A upřímně mě baví např.moderátoři rádia Impuls, kteří zhruba co 10-15 minut vyjadřují svoje obavy o morálku školních dítek, poslouchajících Hovory z Lán. Moderátor v rádiu např. naprosto vážně pronesl, že jak mají rodiče odpovědět dítku,které ze zeptá co to slovo k..da co řekl pan prezident znamená, když rodinka vracejíc se z nedělního výletu poslouchá Hovory z Lán. To je umělé zveličování a nafukování celé věci.Otázka je proč se v tom moderátoři s takovým nadšením a v co nejčastějších intervalech rochní.   Zdravím Martina.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#134 Re:

2014-11-06 17:19

#12: -  

 Já mám taky rád vepřové.   :-)   Dávám pédnost vepřům ze slušného chovu.


Nepřihlášený uživatel

#135

2014-11-06 17:19

Rozumný člověk si udělá svůj názor a nenechá se ovlivňovat jednostrannými médii ublíženými umělci, ale nejhorší je když školy ovlivňují naše děti.

Nepřihlášený uživatel

#136

2014-11-06 17:24

Má pravdu.
Pepýk

#137 Má pravdu.

2014-11-06 17:26

To stejné si myslím i já.

Lenka Benešová

#138 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-06 17:26

#133: Martina - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 No počkejte, vy byste vazne čekala neco jiného? Média se zabývají týdny daleko menšími prohřešky, a tohle proste je odjistenej granát! Nezlobte se tedy na me, ale já v tom opravdu žádné zvelicovani nebo přehánění nevidím. Nebo média podsouvaji panu Zemanovi neco co neřekl? Ja myslim, ze tedy ne. A víte proč? No protože proste nemusí! On všechnu praci odvede za ne! Jediná otázka, na kterou zatím neznáme odpověď: co tim vlastně pan Zeman sledoval? Pokud tedy vůbec neco (o jeho alkoholismu se obecně ví a taky je to nejsnadnější vysvětlení) - možná si jen nemohl pomoci, ze? 


Nepřihlášený uživatel

#139

2014-11-06 17:35

Naprosto podporuji pana prezidenta Zemana a souhlasím s jeho názory. Je to nechutná a ubohá kampaň, kterou rozpoutala skupina lidí, která silně inklinuje k západu. Národní hrdost a vlastenectví jim nic neříká.

Nepřihlášený uživatel

#140

2014-11-06 17:39

Je velice tristní, že naše vláda s povděkem kvitovala vystoupení úchylných ženštin Pussy Riot a výrok pana prezidenta o jejich skutečné charakteristice je v souladu s realitou.
masar
Nepřihlášený uživatel

#141 Odůvodnění:

2014-11-06 17:39

Nutnost podpořit prezidenta je odůvodněna mnohem vážnějšími důvody, než obranou jeho "prostomluvy". Je to obrana proti ohrožení jediného zárodku přímé demokracie v ČR.

Iva

#142 Re:

2014-11-06 17:56

#2: Eva Barešová -  

 Já si myslím, že je lepší lést do zadku Bruselu než líbat řitní otvor Číně .... Jinak souhlasím s tím, že to média rozmázla zbytečně, zakrýt hlavní problémy se podařilo, ale Zemanův byla ta poslední kapka pro občany, kteří nesouhlasí s takovouto reprezentací českého státu. Taky se s ním neztotožnuji .... :) Svoboda Tibetu ....

Miroslav
Nepřihlášený uživatel

#143

2014-11-06 18:11

Prezident M. Zeman svými výroky pouze nastavil zrcadlo, a ti co nejvíce řvou, jsou právě po většinou těmi největšími hulváty.
Nenechte se zmást falešnou noblesou.



Skoll
Nepřihlášený uživatel

#144 Bulvár

2014-11-06 18:13

Kolik lidí, kteří nadávají na vulgaritu prezidenta Miloše Zemana, skutečně jeho celý proslov slyšelo? Asi jich bude, bohům žel, menšina.


Nepřihlášený uživatel

#145 Re:

2014-11-06 18:40

#22: -  

 To si děláte legraci? Mluví v rádiu neoficiálně nebo co? Když mluví v rádiu tak není prezident a je každá sprosťárna dovolena? Byl to jen rozhovor, není to rétorika prezidenta? No to máte pravdu, prezident by měl mluvit kultivovaně, sofistikovaně a hlavně by jeho mluva měla mít eleganci. A především ve veřejném rozhovoru. Doma ať si mluví jak dlaždič.  Tenhle křupan se slovníkem hospodského povaleče a vizáží připočuraného opilce je tedy opravdu důstojný prezident!!


Nepřihlášený uživatel

#146

2014-11-06 18:41

jste k smíchu...vy i váš soudruh prezident buran...ale svůj k svému....


Nepřihlášený uživatel

#147 Re:

2014-11-06 18:42

#144: -  

 Máme jen jednoho boha. Pokud nejsme pohané....


Nepřihlášený uživatel

#148 Re:

2014-11-06 18:44

#5: -  

 A koho zajímá, co byste řekl Vy??? 


Nepřihlášený uživatel

#149 Re:

2014-11-06 18:46

#13: -  

 Když už tak jiná slova. No potěš nás pánbu, jestli pomocí takového slovníku vychováváte děti. 


Nepřihlášený uživatel

#150

2014-11-06 18:46

Petici na podporu Zemana podepsalo 650 lidí a petici,která ho kritizuje 65 000 lidí. To je rozdíl,který na něco ukazuje. Po Gottwaldovi a Zápotockém je toto nejhorší prezident,co jsme měli a to jen proto,že ještě nikoho nenechal popravit.