Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#651 Re:

2014-11-10 09:16

#646: -  

 Placená klaka??


Nepřihlášený uživatel

#652

2014-11-10 09:20

Nejhorší prezident ČR od roku 1989 !


Nepřihlášený uživatel

#653 Re:

2014-11-10 09:22

#652: -  Nejhorší prezident ČR od roku 1989 !

 Nejlepší prezident od roku 1989!


Nepřihlášený uživatel

#654

2014-11-10 09:27

Má chování primitiva

Roman Skácel

#655 Opravdu?

2014-11-10 09:53

#637: Co dodat? - Re: Co dodat? Řekl pravdu! 

 To, co Vy považujete za humbuk pro nic, považuje už cca 80 tis. Vašich spoluobčanů za neslušné a nepřijatelné chování nejvyššího ústavního činitele v ČR, který si zde už nějaký ten pátek dělá co chce a dělat samozřemě bude, protože je neodvolatelný.

Podobnou beznaděj jsem naposled cítil ještě v době totality...

Dokonalou pravdou je, že náš pan prezident ani neví, že na Krymu a na východní Ukrajině jsou nejen přítomni ruští vojáci. Nebo je to jednodušší, ví to, ale do zahraničních médií ze sebe dělá hlupáka, tím, že to popírá, a pokud ani s tím nesouhlasíte, pak zbývá už jen varianta, že jím možná dokonce i je...

I politika má své meze, nejen slušnosti, ale i politické důvěryhodnosti. 

A rád Vás budu parafrázovat: Je až úsměvné, jak někteří lidé něco veřejně tvrdí, aniž by se předtím aspoň trochu zamysleli.

 

Vladimír Jirásek

#656 Re: Re: Vulgarismy

2014-11-10 09:58

#638: Co dodat? - Re: Vulgarismy 

 Žádný postoj k obsahu sdělení pana prezidenta jsem nevyslovil (což neznačí že nezaujal) a nehodlám  o něm diskutovat.  Podstatná je pro mne forma tohoto projevu. Hovory k veřejnosti pronášené ústavním činitelem jsou zpravidla tématicky určené k diskuzím, ovšem zde není sdělení podáno regulérně - je podtrženo záměrnou vulgaritou. K tomu moje poznámka směřuje. Ať by byla ona prohlášení pana prezidenta pravdivá, polopravdivá či lživá, formu svého projevu pan prezident krutě přehnal a nemohu se s ní ztotožnit. 

Nedovedu si ani představit že bych vedl rozhovor a seriózně diskutoval o tak vážných věcech, které komentoval pan prezident, s někým, kdo používá takový slovník.

A už vůbec ne veřejně.

Roman Skácel

#657 Re: Vulgarismy

2014-11-10 10:04

#633: Vladimír Jirásek - Vulgarismy 

 Zdravím Vladimíre, po delší době taky jeden názor.

P.S. Vulgární diskutéry by měl usměrnit administrátor těchto stránek. Proč se zde tak neděje je těžko říci.

P.P.S. Problém je v tom, že na tuto diskuzi slušní lidé ze zřejmých důvodů moc nepůjdou, podporovat neslušnost hlavy státu je nesmírně těžká věc.

Roman Skácel

#658 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 10:06


Nepřihlášený uživatel

#659 Re: Opravdu?

2014-11-10 10:25

#655: Roman Skácel - Opravdu? 

 To je 0,8 % populace, kolem 1 % všech voličů. I kdyby těch lidí bylo desetkrát tolik, je pořád jen hrstka. A právě za totality rozhodovala hrstka o osudech všech ostatních. Ta doba je pryč, budíček.


Nepřihlášený uživatel

#660 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-10 10:26


Nepřihlášený uživatel

#661

2014-11-10 10:38

Ježiši marjá! Dokud tu v zemi budete vy všichni, kdo podepisujete tuhle petici = IQ houpajícího koně, půjde dál náš stát do háje. Asi vám nedochází, že i když nazval ten náš pasy prezident věci pravým jménem- tak to nazval vulgárně. Že mluví za nás v Číně a sympatizuje se systémem, který tam je. Opravdu s tímhle souhlasíte? Pokud ano, tak jste chudáci! Je  to neskutečná ostuda ve světě. Ale vy asi nikam nejezdíte, ničeho nechcete dosáhnout, jen sedět u pc a vychvalovat toho opilce. Neskutečný v té naši zemi. 


Nepřihlášený uživatel

#662 Re:

2014-11-10 10:40

#2: Eva Barešová -  

 vy máte taky asi místo mozku  z bechera kostku...bože bože..


Nepřihlášený uživatel

#663 Re:

2014-11-10 10:42

#661: -  

 Nazval to vulgárně. To je strašné. Co si teď všichni kurva počnem? Vždyť to je konec. Konec.

Miloš SPOrý

#664 Pan president je nejlepší na světě

2014-11-10 11:58

Pan president je nejlepší člověk na světě! Jedině on je zárukou správné representace našeho pokrokového a vzdělaného národa ve světě. Nikdo jiný mu nesahá ani ke kolenům. Můžeme být ze srdce šťastni, že máme takového velikána v čele! On jediný je důstojným pokračovatelem všeho moderního a cenného, co bylo v naší vlasti vytvořeno po Druhé světové válce! A umí rusky. Kdo z Vás umí rusky, no ?
Já jen, kur va, doufám, že to konečně všichni pochopí !!!

Roman Skácel

#665 Re: Re: Opravdu?

2014-11-10 11:59

#659: - Re: Opravdu? 

Je nakonec úplně jedno, pane Budíčku, kolik lidí tu Manifestační petici k odvolání pana Zemana podpoří, úplně mi stačí, že jsou lidé v této zemi konečně schopni vnímat, že je něco s prezidentem velmi v nepořádku, což je vidět i na této petici, k jeho podpoře, kde pro jistotu není už nikdo, kdo by podporoval někoho, jehož činy jsou neobhajitelné, že?

Vím pane Budíčku, že není možné prakticky prezidenta odvolat, vím, že sám neodstoupí, že se dokonce za své chování ani neomluví. Je mi jasné, že si nadále bude dělat co bude chtít a nedělat to co z funkce má, pokud se mu nezachce.

Jsem s tím smířen, pane Budíčku. Ovšem mlčet k tomu už nebudu.

Vemte na vědomí pane Bludíčku, že nikoli hrstka, ale pouze jeden jediný člověk zde názorně ukazuje, jak stupidně je možné "vládnout", nebo přesněji "panovat" z pozice nepostižitelného nejvyššího ústavního činitele, ...nebludíček.

Roman Skácel

#666 Re: Re:

2014-11-10 12:07

#653: - Re:  

 Nejlepší na největší průšvihy...

Roman Skácel

#667 Re: Pussy Riot semkly Rusko

2014-11-10 12:34

#614: Hugo z hor. - Pussy Riot semkly Rusko 

 Souhlasím, že ta děvčata hodně přeháněla. Jak hudebně, tak i texty to není hudba, kterou by běžný člověk vyloženě vyhledával, nebo rádia pouštěla. Ani si neumím představit, že bych si to koupil.

Máte pravdu i v tom, že to v Rusku musel být šok a žádnou propagandu to ani nepotřebovalo. I u nás by za takové extempore dostali rockeři nějaký ten flastřík, tedy doufám. Ani už nemluvě o obcéních fotogaleriích s erotickou tématikou, které mají na svých webových stránkách.

Přesné je i to spojení skutečného cíleného útoku na plukovníka KGB Putina v pravoslavném kostele, pro jeho zřetelný sexismus a dost vyhraněný boj proti homosexuálům.

Opravdu plně souhlasím s tím vším.

Proč se do toho ale musel plést pan Zeman? Těžko věřit, že jejich hudbu kdy slyšel, při poslechu by se svými znalostmi ruštiny nejspíš i zjistil, jaká slova v písni jsou a jaké ne.

Jaká je spojnice extrémně se chovající punk rockové kapely (a odhlédněme od toho, že ta kapela byla oceněna spíš za disent v Rusku, než za kvalitu své hudby) a našeho pana prezidenta?

A o tom to je.

 


Nepřihlášený uživatel

#668 Re:

2014-11-10 13:02

#25: -  

 žijete v roce 1948?? Proletariát zvítězí??

Olša

#669 Zemane, drž se!

2014-11-10 13:06

abcdef abcdef

Zase dělají z komára velblouda. Copak když něco řekne anglicky, je to míň vulgární, než když se to řekne česky? Pro pravdoláskařské pitomce asi ano, pokrytci. Pravda je, že to mohl říct tisíci jinými výrazy než vulgárními, ale pořád lepší upřímnou pravdu než, pokrytecké lži zabalené v líbivém hávu, které nám servíruje současná elita.


Nepřihlášený uživatel

#670

2014-11-10 13:12

Současný náš pan prezident poslední dobou události správně ohodnocuje. Havel byl jen prodlouženou rukou svých chlebodárců z Ameriky a Klaus byl zahleděn jen na svůj osobní prospěch. Blbé kecy oponentních stran jen potvrzují, že má Zeman pravdu. Slušnost není jen ve slovech, ale i v jednání. To u předcházejících prezidentů bylo hodně horší.
Petr

#671 Re: Re: Re: Opravdu?

2014-11-10 13:17

#665: Roman Skácel - Re: Re: Opravdu? 

 Pane Skáceli, vnímáte co se děje v Evropě vlastním rozumem, nebo věříte sdělovacím prostředkům? Pana Zemena jsem kdysi nemusel, ale poslední dobou nazývá věci správnými jmény. A já mu naopak začínám fandt. Konečně někdo, kdo neleze Američanům někam hluboko.

Petr

Vladimír Jirásek

#672 Re: Re:

2014-11-10 13:27

#663: - Re:  

 Pro Vás se patrně nic nemění. Já Miloše Zemana znám osobně a mne velmi překvapil a hořce zklamal.


Nepřihlášený uživatel

#673

2014-11-10 13:35

O nynějším prezidentovi se říká,že je stále "pod vlivem",ale to,že když prezidentoval Havel,tak nám svým ožíráním se dělal ostudu i když byl na "návštěvě" v zahraničí.Např.když byl u německých sousedů,tak v našem tisku proběhla krátká zpráva,že byl nutně hospitalizován.A to bylo všechno!Ale v německém tisku přímo napsali,že ho odvezla záchranka s otravou alkoholem.(Tenkrát s ním nebyla Olga,která se snažila ho hlídat).A to voličům nevadilo.
K jeho rozhovoru z Lán můžu říct jen to,že pan Zeman pouze překládal/citoval název skupiny a některé texty "písniček" oné skupiny a asi lidem v této republice uniklo,že prezident Zeman nikdy předtím nepoužil žádné vulgární,nebo sprosté výrazy,narozdíl od Kalouska v době kdy byl ministr a vulgarismy jsou mu velice blízké a Schwarzenberga,který možná ani neví,že ty výrazy,co v každé větě používá,jsou vulgární!(Při jeho znalostech jazyka českého se tomu ani nedivím!).

Nepřihlášený uživatel

#674

2014-11-10 14:28

Nevidím důvod aby president Zeman se měl komukoliv omlouvat, nebo být kýmkoliv posuzován za nevhodné chování, Je to obraz Č v pravém slova smyslu. Vadí mi líbivá slova a gesta, za kterými se schovávají činy gaunérů a zločinců posvěcené vedoucími gangy i na mezinárodní úrovni. Nutí mě to k zamyšlení. Reakce nového velvyslance USA v ČR je více než zdvižená pěst a svědčí o tom, že jsme už jen otrockou kolonií a nikoli samostatným státem v srdci Evropy.
Roman Skácel
Hodonín

#675 Re: Re: Re: Re: Opravdu?

2014-11-10 15:17

#671: Petr - Re: Re: Re: Opravdu? 

 Zdravím pane Petře, ano vnímám co se v naší zemi děje, ani tomu neuvěříte, ale USA a EU jsou už před dvě desetiletí našimi startegickými partnery, a to jak v oblasti ekonomické, tak i vojenské, uznejte, že není potřeba, aby jim nikdo a nikam lezl, stačí si říct, pokud budeme něco potřebovat.

A hádejte, proč jsme právě ve společenství západních demkracií? To podle mě neuhodnete.

Ano věřím jak sdělovacím prostředkům, tak i logice, proto je podle mě iracionální, že pokud užíváme my všichni v ČR demokracii (další novinka, to se podivíte), jako svoji základní společenskou hodnotu, může se pan prezident Zeman vyjadřovat  soudružsky v Číne k problematice Tibetu, nebo mít přihlouplé dotazy směrem k evropským médiím, zda jsou na Ukrajině oprvadu ruští vojáci...

A už vůbec nemohu uznat, že pan prezident nazývá správnými "jmény" práci poslanců na Služebním zákonu, jehož přijetím dokonce podmiňoval jmenování vlády pana Sobotky, aby ho nyní nechal prozkoumat Ústavním soudem. Kam spěchat, do konce roku času dost. A už vůbec nepoberu ta nejsprávnější "jména" slov do textů písní ruské hudební skupiny, aby je prezentoval k národu prostřednictvím masmédií v přímém přenosu.

Měl byste se vrátit zpět do naší vlasti, hodně se tady toho nyní děje a pan prezident bude potřebovat podporu opravdu každého, vezme i Vás, to mi věřte.