Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#351 Re:

2014-11-07 20:16

#340: -  

 hyena se pise s y troubo

Jirka

#352 Bingo ! Teď demograt uhodil hlavičkou o hřebíček :-)

2014-11-07 20:18

#346: Demograt - Re: hmmm, tak s demogratem si už zase nerozumíme :-( 

Ale mně to nedá. Já znovu musím vyjádřit svůj názor. Mluvím, tedy vlastně píšu sám za sebe. Ale za mnou stojí mnoho jiných. A přijde den, zúčtujem spolu. Tedy ten názor je, že Miloš Zeman je špatný prezident. Je tak špatný prezident, že by České zemi bylo lépe, kdyby objímal stromy na Vysočině. A proto jej z tohoto místa vyzávám : MILOŠI ZEMANE, ABDIKUJ. ODSTUP ZE SVÉ FUNKCE PREZIDENTA ČESKÉ REPUBLIKY.

Dupu nožičkami do podlahy abych si vydupal toto odstoupení.

 

j

#353 j

2014-11-07 20:23

www.petice24.com/manifestani_petice_za_odstoupeni_prezidenta_miloe_zemana

Miloš

#354 Re: Bingo ! Teď demograt uhodil hlavičkou o hřebíček :-)

2014-11-07 20:39


Nepřihlášený uživatel

#355 Re:

2014-11-07 20:59

#342: -  

 Všichni se spolčili, obrovské mezinárodní spiknutí, ještě že jste ho odhalili. Myslím, že asi ufoni útočí na naši planetu.

Proboha, zemanovci, otevřete oči a použijte mozek: co tu řešíte? Blbost zvítězila a prosadili jste si prezidenta-ostudu a nikdo vám ho nesvrhne, protože nemá jak. My normální se budeme stydět, že jsme Češi, a vy si vychutnávejte jeho moudra. Ale co tu řešíte? Petice proti MZ má jen ukázat, kolik slušných a inteligentních lidí tady máme, petice (pokud pár hloupých otázek peticí je) pro MZ ukazuje, kolik lidí nemá rozum ani soudnost, o slušnosti nemluvě. That's all. Nebo možná po vzoru prezidenta-anglofila dzets ól.

Demograt

#356 Re: Re:

2014-11-07 21:07

#355: - Re:  

 A nezapomínejte na prezidenta, kterého jako jediného mnozí považují za svého, tedy sudetofila: žeš ol.

Petice spíš ukazuje, kolik lidí nerespektuje principy demokracie. Slova o zemanofilech jsou ubohá, vy a vám podobní si neumíte připustit, že někdo vůbec nebrání Zemana, ale jde mu čistě o demokratické principy. Je to smutná ukázka toho, že mnozí lidé jsou v jádru bolševici, kteří se ohánějí demokracií jen tehdy, když volby dopadnou podle jejich představ.


Nepřihlášený uživatel

#357 Re: Re: Re:

2014-11-07 21:19

#356: Demograt - Re: Re:  

 Chyba. Uznávám, že byl demokraticky zvolen a že ho nelze sesadit nějakou peticí. Demokracií se ohánějí ti, kteří ji nehodlají respektovat. Já si prezidenta-ostudu nevážím, ale netvrdím, že nebyl zvolen legálně. Vadí mi to, ale většina bohužel rozhodla. Na tomto sporu není demokratická a nedemokratická strana, tak mi nepodsouvejte nesmysly. Demokracii běžte kázat Číně a Rusům, já vím, co to je. Despekt k MZ neznamená, že nerespektuji demokracii. Pokud nechápete, zkuste si to namalovat.

Demograt

#358 Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 21:32

#357: - Re: Re: Re:  

 Já vám nic nepodsouvám, čtěte pořádně.


Nepřihlášený uživatel

#359 Máš moji podporu, Miloši

2014-11-07 21:37

Ať se zdejší kavárenské drbny klidně zvencnou. Lepší kráčet proti davu, ale s vlastním názorem, než jít s davem a nechat za sebe myslet druhé.


Nepřihlášený uživatel

#360 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 21:55

#358: Demograt - Re: Re: Re: Re:  

 Čtu. Ale hádat se nebudu, stejně se vzájemně nepřesvědčíme. Ale dovolte radu: grafomanie škodí


Nepřihlášený uživatel

#361 Re:

2014-11-07 22:00

#19: -  

 Nějak bohužel nechápu, proč stále hovoříte o panu knížeti. O to šlo snad v prezidentské volbě, ale dnes je to pryč. Dnes jde o toho člověka ve funkci prezidenta: samolibého nechutného a prostším lidem imponujicího nejchytřejšího z chytrých, který nedokáže ani odemknout komoru s korunovačními klenoty, největší svátostí českého národa, aniž by se u toho zlil jako mužik...

Demograt

#362 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 22:06

#360: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tak se jí vyvarujte.

JK

#363 :-)

2014-11-07 22:06

Ve srovnání s podpisovou akcí pro odstoupení ,,trošku" zaostáváváte...   :-) Aspoň je vidět, že v tomto státě je víc normálních lidí, než těch zjevně mimoňů, co podporují tu ožralou kreaturu s ,, virózou" co si říká prezident.

Demograt

#364 Re: :-)

2014-11-07 22:19

#363: JK - :-) 

 Zkuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu. Příznivci Miloše Zemana nechtějí nikoho odvolávat, proto nepociťují potřebu uvádět své jméno do nějakých pochybných online petic, nebo si uvědomují, že žádná takováto petice nemá smysl, na rozdíl od těch, kteří si myslí, že online peticí něčeho dosáhnou. Vy tento úhel pohledu samozřejmě nepřipustíte, protože byste jako příznivec K. S. opět prohrál.

Když srovnám úsilí těch, kteří si vyjadřují v petici pro odstoupení a příznivců Zemana, tak dostáváte těžce na zadek, protože Zeman sedí na Hradě, a sedět tam nadále bude, kdežto K. S. bude stále jen řadovým poslancem, i kdybyste získali hlasů pět miliónů.


Nepřihlášený uživatel

#365 Re: :-)

2014-11-07 22:22

#363: JK - :-) 

Z výsledků voleb je vidět, že v této zemi je znatelně víc normálních lidí, než mimoňů, co volili zaostalé pologramotné individuum s failovým čírem. A ani vzteklý řev běsnící pražské kavárny, zmanipulované pubertální mládeže z Facebooku a jiných lehkoživků žijících z peněz druhých na tom nic nezmění. :-)))

Demograt

#366 Re: Re: :-)

2014-11-07 22:25

#365: - Re: :-) 

 http://www.petice24.com/forum/115257/start/8000

Sem, sem to napište, ať je sranda! :-D

Roman Skácel

#367 Ať žije Eva!

2014-11-07 22:44

#2: Eva Barešová -  

 Tak ani nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, Evo.

V jednom jediném odstavečku tvrdíte, jak je pan Zeman přesný s kladivem v ruce a trefuje jeden hřebíček za druhým na hlavičku (asi myslíte o Tibetu jeho soudruhům v Číně, o Ukrajině s Putinem a Lavrovem proti EU, o Hovorech z Lán proti všem), je to úctyhodný člověk (ještě, že má aspoň Vás) a díky svým výrokům si zaslouží naše uznání (to rozhodne až historie, moje uznání nemá a mít nebude), přičemž tyto výroky využívá kdosi coby zástěrku zlodějiny a islamisté k zisku naší země.

No, hlavně, že Vám chutná jíst. 

Jen si to po sobě ještě jednou přečtěte, a řekněte mi, nebyli bychom tedy více v bezpečí před zloději a islamisty, kdyby už konečně zavřel ústa, co myslíte???

Roman Skácel

#368 Re: kurevsky dobrej projev

2014-11-07 22:50

#32: do kávárny nechodím - kurevsky dobrej projev 

 Tak vida, z tebe bude mít pan Zeman radost, budeš jeho krevní skupina.

P.S. Pátá cenová... :-)

Kdo chce Miloše bít, pyj si najde

#369 Re: Ať žije Eva!

2014-11-07 22:53

#367: Roman Skácel - Ať žije Eva! 

 Jen si to po sobě ještě jednou přečtěte, a řekněte mi, nebyli bychom tedy více v bezpečí před zloději a islamisty, kdyby už konečně zavřel ústa, co myslíte???

 

Byli, ale pak by tu byla další petice, protože Ovar nezaujal jasné stanovisko vůči islámskému nebezpečí a leze islámistům do zadku!

Roman Skácel

#370 Re: Re:

2014-11-07 22:54

#351: - Re:  

 Už dlouho jsem se tak nezasmál, fakt děkuji. :-)

Roman Skácel

#371 Re: Re: Ať žije Eva!

2014-11-07 23:01

#369: Kdo chce Miloše bít, pyj si najde - Re: Ať žije Eva! 

 No a jde nám tedy o bezpečí země, nebo o nějaké petice k peticím, či petice proti peticím?

Řekl bych, že pokud podle Evy pan Zeman svým žvaněním představuje riziko pro státní bezpečnost i bezečnost našich financí, pak zní logicky, že kdyby zmlkl, byli bychom na tom lépe, než když žvaní a žvanit nepřestane...

Ergo: Kdyby odstoupil bude vlastně po nebezpečí, vnějším i vnitřním. Fakt jen logika...

David

#372

2014-11-07 23:09

Stojim za vami, pane prezidente Milosi Zemane!!!!

Roman Skácel

#373 Re:

2014-11-07 23:10

#300: Milan Skoupý,Ostrava -  

Na rozdíl od jiných, já budu velmi rád komentovat obsah Milane. Opět jsi nezklamal, Tvoje podpora panu prezidentovi u této Petice je stylová, dokonale vystihující obsahem to, co zastává i pan Zeman a jsem přesvědčen, že pokud Vás bude více, můžete založit i nějakou tu stranu podpory a dát si do erbu kosočtverec s podobiznou pana prezidenta. Už brzy bude nějakou tu podpopru svých věrných opravdu hodně potřebovat...

Jen tak dál, mám z Tebe velkou radost i za pana prezidenta.

Kdo chce Zemana bíti, pyj si najde

#374 Re: Re: Re: Ať žije Eva!

2014-11-07 23:13

#371: Roman Skácel - Re: Re: Ať žije Eva! 

 Nevím o co vám jde, jen poukazuju na to, že když Zeman nečiní, budete ho kritzovat za to, že nečiní, a když činí, tak ho budete kritizovat za to, že činí.

Roman Skácel

#375 Re:

2014-11-07 23:25

#292: -  

To se fakt nadřete příteli, hájit zde něco, co je neobhajitelné, připomínáte mi Ovčáčka Čtveráčka, který musí hrubiánství pana Zemana žehlit před veřejností pomalu co týden.

Ještě nevychladly motory soukromého tryskáče a už je tu nové parádní číslo našeho národního Hrdiny, předtím jsme se zbavlili snadno a levně starostí o osud Tibetu, což Zemanovy soudruhy v Číně jistě potěšilo, a ještě předtím tvrdil něco o občanské válce na východu Ukrajiny a podpořil prolhaného Putina s Lavrovem v jejch kremelských krvavých sportech.

To mi řekněte, co by musel udělat, abyste mu to neodpustil?

Proč proboha potřebuje právě Vaši podporu, zníte jinak jako solidní člověk?