Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#76

2014-11-06 13:20

Je mi špatně z 25letých lži pravdoláskařů, nepravdy tisku a z korupce, horší než za totalismu!
Jolen

#77 Re:

2014-11-06 13:30

#18: -  

 Nepodporuji hulváta na hradě


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re:

2014-11-06 13:34

#77: Jolen - Re:   A hulvátského "knížu" (směšná figurka z dávného seriálu Gumídci) podporuješ?

 


Nepřihlášený uživatel

#79 Re: Re:

2014-11-06 13:38

#7: - Re:  

 protože v překladu to mohu být i " kočičky". je to jak s básní, každý vidí to co chce-

www.bohunicezdola.com

#80

2014-11-06 13:39

Správní řád je teroristický zákon, který dělá z úředníků vrchnost a snižuje důstojnost obyčejných občanů. Pokud služební zákon nezajistí odpovědnost úředníků za svoje rozhodnutí, je to jenom pokračování marasmu této společnosti. V této souvislosti je každé sprosté slovo vhodné.

Hroch

#81 Re:

2014-11-06 13:47

#2: Eva Barešová -  

 A jak vysvětlíte prosím dětem, že slova, jež použil náš pan prezident, se v slušné mluvě používat nemají, když je slyší ve veřejnoprávním celonárodním rozhlasu z úst jednoho z nejvyšších představitelů státu??? Copak jste všichni tak slepí, že nevidíte, jak alkohol tomuto člověku zcela zatemňuje mysl? Za takového prezidenta se mohu pouze hluboce stydět!!!


Nepřihlášený uživatel

#82 Re: Re:

2014-11-06 14:01

naprostý souhlas, lépe bych to nenapsala, jen musím přidat, že je to nyní zase a opět on, kdo rozděluje občany čr......neznám v okolí nikoho, kdo by ho volil. Jsem ještě mladá a toto jednání a chování pana prezidenta nepřijímám, ani jeho chování před prezidentskou érou.....tak mi řekněte, kdo a proč ho volil??? Já to stále nějak nechápu!!!


Nepřihlášený uživatel

#83

2014-11-06 14:09

Název skupiny Pussy riots by měl být uváděn v češtině:
"Vzbouřené píčí"

Nepřihlášený uživatel

#84

2014-11-06 14:12

XXXX aspoň niekto povie čo si myslí AN
Miloš

#85 Re:

2014-11-06 14:36

#2: Eva Barešová -  

 Děkuji uctivě za podporu 


Nepřihlášený uživatel

#86 Re:

2014-11-06 14:38

#2: Eva Barešová -  

 1) On to ukázal průzkum po volbách, kdo koho volil (například je zajímavý ukazatel vzdělání). Prezident dnes rozsévá nenávist mezi "dolních deset milionů" a "pražskou kavárnu" (to je ta stabilizace společnosti, rozeštvávat?). A kdo je pražská kavárna - ten kdo bydlí v Praze, pracuje 10-12 hodin denně aby se uživil, a nenevolil Zemana?

2) Pussy neznamená to co prezident tak slastně několikrát vyslovil, a texty Pussy Riot se těmito slovy rozhodně nevyznačují, na to stačí google.Výrazy v projevu byly jen a jen potřebou prezidenta udělat skandál.

3) Nevidím nic hrdinského na tom vypálit sprostá slova do éteru ČRo. A rozhlas měl měřit stejným metrem každému, tak je to normální ve vyspělých demokratických společnostech. To že je někdo prezident ho neopravňuje k porušování společenských pravidel, kdyby někoho okradl, tak by se to také přehlíželo, protože jde o vrchnost? Kultivovaná společnost se vyznačuje dodržováním pravidel, ne jejich ostentativním ohýbáním podle vlastní potřeby.

4) Asi nemáte děti, když Vám nevadí, že se takto vyjadřuje prezident, který má být společenským a morálním vzorem. Ztím vidíme jen jeho nenávist vůči Schwarzenberkovi, Kalouskovi, a těm kteří ho nevolili. To není ukazatel velkorysosti..

5) Je důvodné se domnívat, že prezident je po mozkové mrtvici. Je nohy jsou postižené problémy s prokrvením. Bohužel z lékažského hlediska je-li takto postižena jedna část těla, jsou s jistotou postiženo celé tělo. To by prezidenta omlouvalo v případě, že by jeho zdravotní stav Hrad popravdě přiznal. Zatím ale lžou stejně jako lhali komunisté o Stalinovi, leninovi, Gottwaldovi atd..

Miloš

#87 Re: Re:

2014-11-06 14:40

#85: Miloš - Re:  

 ježíší já zapoměl na oslovení a rozloučení.  Promiň, hned to napravím  

 

Drahá Kundo

děkuji za podporu.

Tvůj zkurvený Miloš 

 


Nepřihlášený uživatel

#88

2014-11-06 14:54

Jak vidím, tak pár pomatenců tomu hovadu eště věří....

A taky se tu dost podepisují Slováci - asi jsou rádi, že se zbavili toho Gašparoviče, a teď se nám mohou smát.


Nepřihlášený uživatel

#89 Re:

2014-11-06 14:57

#3: -  

 Vážená paní / vážený pane,

obávám se, že s páně prezidentovou znalostí angličtiny to vůbec není tak růžové, jak byste si nejspíš přál(a). Podrobně o tom píše paní O'Toole ve svém komentáři s titulkem "Pan prezident asi nemá angličtinu rád", který naleznete na blogu serveru iDnes.cz. (Přímý odkaz na tento článek se mi sem bohužel nepodařilo vložit.)

Ostatně podobně jako má pan prezident mezery ve znalostech anglického jazyka, Vy máte zjevně mezery ve znalosti jazyka mateřského. Ve Vašem příspěvku mělo stát "mně", nikoliv "mě".

D.F.

abcdef

Nepřihlášený uživatel

#90 prazska kavarna

2014-11-06 14:57

ahoj, nevite nahodou co je to ta 'prazska kavarna'? rad bych se prihlasil - ostuda kterou bezne produkuji politici byva v nasich krajich nezanedbatelna, ale produkce nasi 'hlavy statu' v posledni dobe hrave tento standard prekonava a neco/nekdo by ho melo zacit brzdit.

Miroslav

#91 Stydím se za svého prezidenta

2014-11-06 15:08

Vystupování p. Zemana je dlouhodobě problematické a vzhledem k tomu, že jako hlava státu reprezentuje nás všechny, je to vystupování ostudné a nepřijatelné. Vulgarita v posledním rozhovoru je jen poslední kapkou, kdy si zřejmě řada lidí řekla: už dost. Podepsal jsem petici za jeho odstoupení a všem doporučuji totéž.


Nepřihlášený uživatel

#92

2014-11-06 15:10

Nejsem žádný kavárenský povaleč, naopak tvrdě pracuji a živím rodinu. Přesto se mi politický styl ani styl vystupování pana Zemana nelíbí. Pane Velebo, prosím neurážejte mě a styďte se.


Nepřihlášený uživatel

#93

2014-11-06 15:12

Jaká je slovní zásoba např.Kalouska a jeho maskota Swarzenberga,které vydatně podporují pravdoláskaři-pražská kavárna,herci a politicko-mediální žumpa?Prdel,hovno,hajzl,prošoustat,zkurvili,předposranost,bordel,kokot,vulgární gesta,opilecké skandály,atd.Zeman citoval texty ruské punkové skupiny Pussy(kunda) Riot a posléze slova Karla Schwarzenberga na což prezident jasně upozornil.Jeho slova jsou záměrně vytržena z kontextu!V minulosti se někteří politici,hlavně Swarzenberg a Kalousek takto vyjadřovali pravidelně,běžně,bez jakéhokoli skandálu,dokonce se mluvilo o tom,že je tyto vulgarismy dělají roztomilými a nyní dochází k velké smršti mediálního zájmu.Není žádným překvapením,že na Zemana neustále útočí jedna a ta sama parta výlupků.To všechno je práce právdoláskařské mediální žumpy v čele s veřejnoprávní TV,která lže,dezinformuje a překrucuje fakta dle potřeby(např.Ukrajina).

Nepřihlášený uživatel

#94

2014-11-06 15:22

Zeman byl demokraticky zvolen a příště si můžeme vybrat někoho jiného

Nepřihlášený uživatel

#95 Re: Re:

2014-11-06 15:26


Nepřihlášený uživatel

#96 ,

2014-11-06 15:29

Kundy, moc Vám to tu nerozte, co? :-) ZEMAN POD ZEM!


Nepřihlášený uživatel

#97

2014-11-06 15:32

Tento prezident je hanbou a ostudou České republiky.

Pavel Libický


Nepřihlášený uživatel

#98 Re:

2014-11-06 15:39

#6: -   sympatický, hezký holky ty pusinky, viz odkaz nahoře ;)

 


Nepřihlášený uživatel

#99 Re:

2014-11-06 15:46

#20: -  

 On nehovořil k politikům této země, nýbrž k Vám.

sidney

#100

2014-11-06 15:46

Podporuji plně našeho soudruha prasedenta! Takovýho vožungra sme tady ještě neměli. I Kléma musí závidět. Takový Vašek Havlů byl jenom amatérský chcípáček proti Mykundovi! Jenom mě trochu mrzí ta neštastná věc s těmi klenoty, ta šavle se prostě nepovedla. Ale věřím, Myloši, že to jednoho dne dáš! A že z ruské a čínské prdele ani nevyleze? Nevadí, však je dobře lukoilem namazaný, i když je pořád namazaný. Proto mu provolávám slávu a na závěr 3x KUNDA, KUNDA, KUNDA !!!