Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana


Nepřihlášený uživatel

#51

2014-11-05 16:02

Nejsem zemanovec ale ta mediální masáž (nejen o Zemanovi) je příšerná...

Nepřihlášený uživatel

#52

2014-11-05 16:09

K podepsání mne přivedla ČT 24 a stydím se za takovou " veřejnoprávní televizi "

Nepřihlášený uživatel

#53 Re:

2014-11-05 16:24

#2: Eva Barešová -  

 Potrefená husa se vždycky ozve,ale že jich je.


Nepřihlášený uživatel

#54 Re:

2014-11-05 17:23

#12: -  

 Ouchyle.


Nepřihlášený uživatel

#55

2014-11-05 19:11

...pan učitel na gymnáziu prý neví,jak vysvětlit vulgarity studentům...to by mě zajímalo,jak jim vysvětlují nevhodné televizní programy (např 2 a půl chlapa,kde se to sprosťárnami jen hemží)...pan prezident píchl do vosího hnízda a je oheň na střeše...je s podivem,že všechny televize jen kritizují,předkládají divákům jen samé negativní odezvy,ale třeba o pozitivních peticích jako je tahle se mlčí!!!...to je ta demokratická svoboda ;-) :-D...

 


Nepřihlášený uživatel

#56

2014-11-05 23:33

Jsem toho názoru, že náš současný prezident si takto zajistil mnoho dalších příznivců.Budoucnost ukáže sama.

Nepřihlášený uživatel

#57

2014-11-05 23:36

Jsem toho názoru že náš současný prezident si takto získal mnoho dalších příznivců.

Nepřihlášený uživatel

#58 Re:

2014-11-05 23:50

#55: -  

 Pan učitel by si měl poslechnout , jak mluví ty děti mezi sebou, pak by pochopil, že tady nemusí nic vysvětlovat... Kdyby z toho nebyla taková aféra, jakou pan učitel sám přikrmil, nemusel by nic vysvětlovat.... neznám dítě, které by sledovalo politický rozhovor v rádiu . Tuhle aféru rozpoutali lidé, kteří vědí proč to dělají... děti a slušnost, to je pokrytecká zástěrka... Sprosťárny ve vládě a parlamentu dosud nikomu nevadily... a že jich bylo... Pan Kníže sám je sprostý jako dlaždič a najednou se tak pohoršuje ?? Proč asi...Zeman řekl jedno sprosté slovo a ostatní slova byla překlad . Zajímalo by mě, jak pan učitel vysvětloval dětem to, že je všude v  tisku a médiích už nejméně rok samé Pussy Riot .  Děti se neučí anglicky ? To mu nevadilo ??  Nebo se cítil stejně pohoršen a doporučil dětem nečíst noviny a neposlouchat zprávy ? :-)  ... Za mě je to jen pokrytectví, nic víc....


Nepřihlášený uživatel

#59

2014-11-06 10:09

Dobrý den, vůbec se mi nelíbí mediální štvanice na pana prezidenta, které se účastní i česká veřejnoprávní televize.

Nepřihlášený uživatel

#60

2014-11-06 10:42

Jen naprostí hlupáci a pokrytci mohou zběsile okolo sebe kopat a nenávidět pravdu, kterou Zeman naznačil v projevu. Je jen smutné, že tenhle národ má takových hlupáků spoustu.

Nepřihlášený uživatel

#61

2014-11-06 10:47

Neleze západu do prdele, tak je potřeba se ho zbavit...
Dan

#62 Re: Re:

2014-11-06 10:47

#29: Tom - Re:  

 Také pokrytecká paní?


Nepřihlášený uživatel

#63

2014-11-06 10:50

buďmě rádi že nazývá věci pravými jmény ;)

Nepřihlášený uživatel

#64

2014-11-06 11:15

Podepsáním této petice zcela podporuji vyjádření p.prezidenta Zemana.
Reiner

#65 Zeman a Klaus jedno jest.

2014-11-06 11:38

Zeman a Klaus jedno jest.Ješitnost a nadutost+rusofilství.Oba dělají ostudu této republice.Jeden zloděj,který to tu ekonomicky rozkradl a ve světě krade pera,druhý krade pověst ČR jako státu,který klade důraz na lidská práva.Nemluvím o jeho duševních pochodech,buranství a opilosti.Reprezentace těchto dvou pánů nám zkazí pověst na hodně dlouho.Budiž jim dopřáno,aby byli pochováni ve společném hrobě na Rudém náměstí v Moskvě.


Nepřihlášený uživatel

#66

2014-11-06 11:40

Prezident řekl pravdu Vládnou nám zloději a hulváti, ničí lidi i rodiny a to nikoho nepobuřuje?

Nepřihlášený uživatel

#67

2014-11-06 11:49

Pan orezident řekl jenom pravdu

Nepřihlášený uživatel

#68

2014-11-06 11:50

Doposavaď jsme mohli naše prezidenty proklínat,snad kromě obětujícího se Háchy.Jestli si to Zeman nezkazí po sionisticku,má reálnou šanci být jediným prezidentem,co to myslí s Čechy dobře.

Nepřihlášený uživatel

#69

2014-11-06 12:01

Proti prezidentovi Zemanovi horlivo vystupujú napr. priaznivci amorálnej až zvrhlej skupiny Pussy Riot a to hovorí za všetko.

Vadia im slová prezidenta, no skutky týchto "umelkýň" im imponujú. To sa dá nazvať jednoducho. Pokrytectvo ako hrom.

Samozrejme každého ťahá k ľuďom podobne zmýšľajúcim a hovoríme tomu prenesene príťažlivosť k ľuďom rovnakej krvnej skupiny. Daoprajme teda nech sa každý zaradí tam, kam patrí a nezazlievajme si to navzýájom.

Zatiaľ je dosť mrazených kurčiat v obchodoch a všetky skupiny sa môžu realizovať,. Zemanova si môže so Zemanom s nadhľadom zanadávať a tá druhá si môže kúpiť svoje kurence.

Každému podľa jeho vkusu.


Nepřihlášený uživatel

#70

2014-11-06 12:34

Zeman řekl pravdu, proto ho podporuji

Nepřihlášený uživatel

#71

2014-11-06 12:43

Dobrý den, vespolek! Nemyslím si obecně, že je pro kohokoliv - tedy už vůbec ne pro pana prezidenta - "slušné se vyjadřovat neslušně". Petici jsem podepsal proto, že ačkoliv padla neslušná slova, byla pravdivá. Celou dobu, kdy se jednalo o tom, že by mohl být a pak když stal pan Zeman prezidentem, je vystaven hrubým útokům. Je to proto, že byl vlastně jediný kandidát (i přes veškeré své chyby) - člověkem, který byl rozhodnut pracovat ve prospěch ČR, nikoliv ve prospěch jakýchkoliv jiných vlád, bankovní, zbraňové či farmaceutické lobby. Je svůj a říká věci, jak mu narostl zobák, ale pracuje pro ČR. Kterýkoliv kandidát z těch ostatních - včele s Karlem, by naopak pracovali nikoliv pro ČR, ale pro ty ostatní, ačkoliv by měli plná ústa hezkých slov, ale skutky by byly opačné. Proto! Děkuji. JPt

Nepřihlášený uživatel

#72

2014-11-06 12:44

Název kapely si snad vybraly sami a vystoupení v kostele snad také. Pokud to lidem nevadí, tak mají posunuté hodnoty

Nepřihlášený uživatel

#73

2014-11-06 12:55

Dobre jste udelali! Jv

Nepřihlášený uživatel

#74

2014-11-06 12:55

Náš pan prezident opět jednou píchnul do vosího hnízda "našich" pravdoláskařů, do hnízda těch eu poskoků, jejichž servilita vůči eunasa již překračuje všechny myslitelné meze.
Bravo pane prezidente, děkuji za Vaši odvahu!

Nepřihlášený uživatel

#75

2014-11-06 13:07

podepsala jsem, protože mám .....mírně řečeno....po krk politické korektnosti.....