Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Titanius

/ #83 Re: Re: Re: Chranme evropske hodnoty

2015-06-09 20:24

#82: Marek - Re: Re: Chranme evropske hodnoty 

Vaše myšlení nezměníme a ani to nechci, jen když pujde do tuhého, tak jsem zvědavý kolik z vás popadne v případě potřeby tyčku a bude bránit svou kultůru, rodinu a zem. Vy nevíte nebo nevidíte co se všude děje s uprchlíkama? Nebo jste tak zmanipulovaný a zdegenerovaný, že to nechcete vidět?! Vy si pořád myslíte, že to média nafukují ten obraz výtržností ve Francii, Idtálii? Ten problém tady kurva je ani ne hodinu letu od nás, a´t se Vám to líbí nebo ne. Nemá to nic společného s rasismem. Rasista je ten, kdo nenávidí Ukrajince, Vietnamce, Černochy.. Já jen miluju svou zem a položím za obranu své rodiny život, takže jsem taky rasista? Tohle chcete i u nás? když se tohle děje v tak vyspělých zemích s takou relativně dobrou vnitrostátnicou strukturou, kde si neví rady s tlupou neandrtálců co dělají bordel na ulici, tak co si asi myslíte, jak to bude v případě nepokojů vypadat u nás? Nedostanou čerstvý rohlík a vyvolají pouliční valku a vy bude první, kdo zaleze do nory a nechá je řádit! Naše směšná policie a armáda udělá jen to, co naše absurdní vláda přikáže! Pak Vám čeští xenofobové, rasisti a pleaštci budou dobří! A K TOMU DOJDE!!! Tohle já nechci a pokud budu moct tomu nějak zabránit, tak to udělám i kdyby mě to stálo život!! Apropóz říká Vám něco datum 12.9.1683?