Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Tato petice není zaměřena proti sluničkářským, multikultůrním extémistům, kteří při sebemenším náznaku odporu vůči výše zmíněnému hned označují lidi za xenofoby (přitom když je právě tento "xenofob" utlačován a okrádán na svých právech od této nevzdělané, špinavé, negramotné lůzy, která do naší společnosti přinese pramálo intelektuálně, kultůrně a věcně dobrého, tak je podle této vlastizrádné skupiny obyvatelstva povinnován "uprchlíkům" omluvou, ústupky, statky, materiálního zabezpečení atd.), ale pouze pro jasné vyjádření postujů společnosti. "Naše" Xenofobie je pouze přirozeným obraným mechanismem člověka, který žije na svém území několik generací, oddán své kultůře, náboženství a odkazu svých předků, kteří položili životy za to, aby jsme zde mohli být, ale bohužel aby tu mohli být i tito neomarxističtí úchylové trpící nenávistí ke všemu bílému a evropskému. Tito úchylové jsou schopni navrhnout to, aby každá rodina v EU přijala minimálně jednoho uprchlíka a dalším stádiu jsou schopni přikázat abychom opustili své domovy a přenechali je chudakům z Afriky, kteří jsou oběťmi našeho rasismu. Tito lidé, kteří maji své hlavy v zadnici EU tak hluboko, že už ani nevýlezají, zaviní rozpad Evropy, který se nenávratně blíží.

A tak si lidé, kterým není lhostejno to, jak budou jejich potomci žít ve své vlastní zemi pouze vytvoří tento obraný mechanismus zvaný podle těchto vlastizrádců Xenofobie, jelikož se provinili pouze tím, že milují svou zem, svou kultůru a svou rodinu!

Já nechci a nedopustím, aby hodnoty a odkazy našich předků, naše rodiny, naše zem, naše kultůra zanikla pod nájezdem těchto "uprchlických" hord, aby vše, co jsme si vybudovali my poctivou prací bylo v mžiku zadupáno do země tlupami "barbarů", kteří nejsou ochotni akceptovat jinou kultůru, než tu svoji a příjmout pravidla a zákony země, která je příjme a nejsou ochotni respektovat většinové náboženství dané země ve jménu své zvrácené ideologie!!!

Už to tady jednou v historii bylo: Řím také padl pod nájezdy barbarů, ale Řím bojoval a Vandaly to stálo hodně, nás bohužel chtějí vydat bez boje!

Za mě říkám - NIKDY!!! 

P.S. Nejduležitější však je, podepisovat veškeré "papírové" petice, co jsou "venku", které brojí proti tomuhle hnusu! Apeluji na Vás lide český - Směle do toho!!!!


Titanius Ocelkuj    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Titanius Ocelkuj, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...