Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Alex

#1

2015-06-03 21:55

Odporný český rasisticko - neonacistický stát plný rasismu xenofobie a utlačování jakýchkoli menšin! Jste potomci samotnýho Hitlera = čeští ďáblové, fuj hnus! Kdyby bylo vše naopak, vy jste potřebovali pomoc a Afrika by vás nepříjmula, brali byste to jako rasismus! Kéž by ke každému smrdnutému Čechovi, vláda nastěhovala alespoň 4 uprchlíky!!! 

sonik

#2 Re:

2015-06-03 22:30

#1: Alex -  

 ty jseš debil Alexi 

alza.cz

#3 Re: Re:

2015-06-03 23:16

#2: sonik - Re:  

 Má pravdu, vy jste schopni všeho!

Nechcete do své země nic, co nesmrdí od piva!

Stydím se, že jsem Čech!

Absolutně nejste schopni pomoci jiným občanům!

Oni vám hlavu neuseknou, ani vám nevezmou vaši kulturu!

Jen hledají bezpečí a klid!

Lituju všechny uprchlíky, kteří se nastěhují do ČR, nebudou to tu mít lehké!


Nepřihlášený uživatel

#4 myslím si Alexi, že jsi vymaštěnej kokot a přeju ti, aby ti muslim znásilnil dceru, pak obrátíš.

2015-06-04 00:36


Nepřihlášený uživatel

#5 .... to teda nebudou.... o to se postaráme..... vyprovokujeme je k útoku na Čechy.

2015-06-04 00:38


Nepřihlášený uživatel

#6

2015-06-04 04:31

stoprocentní souhlas!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2015-06-04 04:38

#1: Alex -  

 ty asi nebudeš Čech...jinak by ses takhle idiotsky nevyjadřoval...


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Re: Re:

2015-06-04 04:40

#3: alza.cz - Re: Re:  

 proč se tady vyjadřuješ,když o islámistech nevíš vůbec nic...doplň si vzdělání!!!!


Nepřihlášený uživatel

#9

2015-06-04 06:23

Vím o islámu dost na to abych z něj měl strach. Je to náboženství teroru. 

 


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2015-06-04 07:56

#1: Alex -  

 Ty jsi kteren. Až ti ty uprchlíci zabijou děti nebo se nastehujou a tebe vyhodí z tvého bytu nebo baráku nebo zabijou tebe. Co budeš říkat pak? Až si s tebe udělají otroka? Co pak budeš dělat?  Debile? Raci drž hubu!!!!!!!!

Petr

#11 Re:

2015-06-04 08:31

#1: Alex -  

 Proč je nepřijmou raději bohaté muslimské země Perského zálivu, kyž jsou jim kulturně podstatně bližší? Konečně by mohli objevit mírumilovný bratrský islám a začít ty hladové krky příjmat sami. Proč by to pro nás neudělali, vždyť jsou tyhle tvrdé autokratické režimy našimi velkými spojenci. Takový Kuvajt s Katarem přijali neuvěřitelných 56 migrantů ze Sýrie. Kdo by to čekal, že? Asi proto, že jsou mnohem rasističtější, xenofobnější a povýšenější než my, ale pomlouvat se muslimy se jaksi pro primitivy zmanipulované multikulti propagandou nehodí.


Nepřihlášený uživatel

#12

2015-06-04 09:12

Nereagujte na primitivní trolly typu Alexe a alza.cz, jejich cílem je akorát prudit a ukájet si na pobouřených reakcích svoje mindráky.

Titanius

#13 Nereagujte na ty Trolly, je to záměr!

2015-06-04 11:36

Ano, nereagujte na ty trolly, ať si vypisujou co chtějí, pokud jim to nahrazuje masturbaci u porna, lidi co "mají" vědět, tak vědí své a všichni ví, o co jde!

NE ISLAMU!

#14 Tvrdá realita islámu

2015-06-04 15:00

Upalování zaživa, znásilňování sedmiletých holčiček, přeprodávání žen, bičování. Realita všedního dne v oblastech, které jsou pod nadvládou radikálů z Islámského státu.

„Do naší vesnice se muži z Islámského státu dostali loni 3. srpna brzy ráno. Muži byli okamžitě odděleni od žen a rodin a vzápětí postříleni. Polili je benzínem a zapálili. Viděli jsme, jak hoří. Byly jsme v šoku, nikdo ze sebe nevydal ani hlásku. Myslely jsme, že nás čeká podobný osud,“ popsala jedna ze zachráněných. Pro ženy přichystali radikálové děsivé představení - popravu dvou dívek z vedlejší vesnice. Ženy převezli do severoiráckého Mosulu a poté se dostaly do dalších měst, která kontroluje Islámský stát. Jezídky byly přinuceny konvertovat k islámu. „Držely nám hlaveň u spánku a musely jsme souhlasit.“

Všechny převezli do bývalé továrny a tam si z nich vybírali jednotliví velitelé. „Jeden si jich vzal 50, další 70, jiný rovnou stovku. Bylo to jako na bazaru. Nákup a prodej.“ Všichni měli podle ní zájem především o mladé dívky. „Jeden se rozhodl, že si ji vezme hned. Vysvlékl ji a táhl za sebou po zemi. Když jsme plakaly, oni se nám smáli a nadávali nám do špindír.“ Ženy byly u bojovníků jen pár dnů, než se jich nabažili, a potom je opět přeprodávali. Mezi zajatými bylo i několik malých dívek ve věku šest, sedm a devět let. Žena je chtěla ušetřit znásilnění, marně: „Několikrát mě zmlátili tak, že jsem si myslela, že už to nepřežiju“

Takový osud chcete pro své dcery? Potom svojí nečinností dále podporujte nelegální imigraci, podporujte kvóty na azylanty, podporujte plíživou islamizaci Evropy, však oni se vám štědře odvděčí, kulturně vás obohatí.

alza.cz

#15

2015-06-04 17:57

O čem to tu proboha mluvíte? Jsem student VŠ v oboru sociálního začleňování a jsem vzdělanější, než vy všichni dohromady! Nemáte ani páru o tom, oč tu vlastně běží! Ti uprchlíci nejsou žádní zločinci, naopak! Utíkají před teroristy islámského státu a hledají podporu právě u nás v Evropě! Co to tu žvaníte o nějakém znásilňování? Vždyť v Česku se znásilňuje jak na běžícím páse! Se podívejte na zprávy, to není den aby Češi někoho nezabili nebo neznásilnili. Vždyť my tu ani žádné vrahy nepotřebujeme, my se vyvraždíme mezi sebou! Obrovská vlna rasismu s xenofobie je právě v ČR!! Jste nelidský, necivilizovaný hovada plný nenávisti z jinakosti! Copak se nestydíte takhle odsuzovat? Nemáte ani kapku soucitu? Český národ je nepochopitelně xenofobní, plný nenávisti a zloby! Vždyť se o ČR mluví i ve světě jaký to jsou rasisti! Jste ubohý lidský odpad, který ty lidi bude jen diskriminovat, stejně jako všechny menšiny! Všichni dobře víme co jsou Češi zač, všichni čteme různé diskuse a jasně vidíme jaký tu panuje rasismus! Jen se takhle dál projevujte, dělejte ostudu českému národu, nenáviďte nevinné lidi, ale pak nečekejte žádné pochopení a pomoc! Jste netolerantní spodina společnosti a jednou na to všichni doplatíte! Zde si přečtěte naprosto pravdivý názor na ČR a zkuste se alespoň nachvilku zamyslet, jestli to s tou xenofobií opravdu už nepřeháníte! http://www.blisty.cz/art/77642.html

Tomáš

#16 Re:

2015-06-04 21:54

#15: alza.cz -  

 Ano, když jsme tak nehorázně rasistický stát, tak proč nám je tedy cpou? Proč si je nepřijme třeba, jak tady chytře poznamenal Petr, ona tolik tolerantní, mírumilovná a demokratická Saúdská Arábie, náš velký spojenec, a další bohaté státy Perského zálivu, když jsou jim kulturně podstatně blíže a topí se v petrodolarech, že neví, co s nimi? Než pomoci svým bližním, raději si budou stavět umělé ostrovy, kilometr vysoké mrakodrapy a lyžařskou sjezdovku uprostřed pouště. Můj známý byl několik let pracovně v SAE a především v Arábii a měl popotahování s náboženskou policií jen za to, že měl na krku viditelně křížek. Bezpochyby tolerantní země. A víte, že za sebemenší kritiku islámu se tam bičuje? Víte vy vůbec, kolik křesťanů ve světě zemřelo za poslední rok rukou muslimů? A nejde jen o Islámský stát, to se děje všude - Nigérie, Etiopie, Súdán, Egypt, Pákistán, ... Proč se nezabýváte raději tím? Aha, ono vlastně není košer kydat špínu na hlavu nedotknutelných muslimů, oni se smí pomlouvat pouze Evropané. Ti jsou vždy nejhorší. Ujišťuji vás, že by se na světě kažký stát bránil přívalu takových mas utečenců z rizikových oblastí, které zcela naruší jeho kulturní ráz, jen jediná Evropa si to ale musí nechat bezmezně líbit, sklonit se na kolena a s otevřenou náručí čekat na svoji pozvolnou smrt, a nesmí ani ceknout, nebo bude oštítkována jako xenofobní. No, máte to vy multikulťáci opravdu prapodivné uvažování. Zajímaly by mě logické pochody ve vašich hlavách, očividně je tam něco ve značném nepořádku. Narozdíl od vás naivních troubů, kteří víte jen to, co vyčtete z tendenčních učebnic multikulti profesůrků, ale jinak jste naprosto odtržení od reality, já mám sestru, která žije už 20 let v Itálii, takže vím z první ruky, jak se tamní imigranti chovají a co vše mají na svědomí, takže si opíjejte rohlíkem laskavě někoho jiného. Tady vám tu sluníčkovou multikulti propagandu nikdo moc nežere. Už když jsem u ní byl před dvěma lety na návštěvě, tak to na jihu kolem Neapole stálo zato a nyní je to ještě mnohem horší. Obraz reality je diametrálně odlišný od toliko proklamované idylické pohádky, kterou nám předkládají v mediích za účelem navodit iluzi bezpečí a uklidnit ovčany, aby svorně přijali kvóty, místo aby se začalo rázně zakročovat proti pašerákům. Copak si myslí, že jsme úplně blbí, že budeme slepě přikyvovat všemu, co nám blijí? Být vámi, moc bych se tady vaší vzdělaností nepyšnil, pýcha, jak známo, předchází pád. Zvláště v době, kdy pomocí taháků v chytrých telefonech dostuduje VŠ s prominutím každý blb, milý studente tak nepostradatelného oboru, který tu před 10-15 lety nebyl a vůbec nikomu nechyběl. A vystavovat na odiv zrovna slátaniny ze zaujatých islámofilních Britských listů? Jednostranněji zaměřený server v muslimské otázce jste si vybrat nemohl?

Kamil

#17

2015-06-04 22:30

Být vámi Alexi a alzo.cz tak se na to vykašlu. Oni Čecháčci nikdy barvu nepřiznají, vždy budou házet špínu na ostatní, než aby si nejprve zametli před svým vlastním prahem. Jak jste již uvedli, všichni víme, že je Česko rasistická země a není třeba to zdůrazňovat, vždyť i tato diskuse tady to jasně dokazuje.

Myslím, že je důležité uvědomit si, že v Česku je ten rasismus zakořeněný po dlouhé generace a tudíž není možné ho ze dne na den vymítit.  Též jsem pro přistěhovalce, ale pouze za předpokladu, že nám nebudou sekat hlavy, což doufám nehrozí. Víte oni "Češi jsou chytří jak radio, všechno znají, všude byli, všechno viděli" a pokud s nimi někdo nesouhlasí, jednoznačně ho odsoudí. Jsem rád, že se v této republice ještě najdou nějací lidé se smyslem pro humanitu a ne jen neonacisté, kteří se ničím od teroristů neliší.

Jana K.

#18 JRe: Re: Re:

2015-06-04 23:32

#3: alza.cz - Re: Re:  

 Je zvláštní,že to bezpečí a klid hledají jen samí mladí chlapi v plné síle,žádnou utrápenou matku s ubohými dětmi na záběrech nevidím, i když si můžu oči vykoukat. Chlapíci vyskočí z lodí ve svých oblecích Adidas a hned někomu telefonují mobilem....opravdu "ubožáci" !!.....


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Tvrdá realita islámu

2015-06-04 23:35

#14: NE ISLAMU! - Tvrdá realita islámu 

 Naše evropská kultura a hodnoty života kterých si vážíme, neobstojí - či spíše budou poraženy a zadupány ve chvíli, kdy zde počet islamistů dosáhne určité hranice. Oni s námi slitování mít nebudou. Jen šílený blázen si může něco takového tahat do kulturní Evropy a měl by být za to trestně zodpovědný!

Jana K.

#20 Re: Re:

2015-06-04 23:49

#16: Tomáš - Re:  

 Souhlasím s každou větou, krásně jste to napsal. Nevěřím,že sem jezdí ubožáci,kterým v domovině něco hrozí. Samý mladý chlap v plné síle, hlavu plnou Mohameda. Jedou šířit islám po dobrém, ale hlavně po zlém,jak jim to přikazuje korán. Jde z toho hrůza a plno zaslepených lidí to nedomýšlí. Žijí v jakémsi snu o obohacení naší kultůry. Budou se rochnit ve svém snu, i když jejich ženy už budou muset nosit burky.


Nepřihlášený uživatel

#21

2015-06-04 23:50

Plně souhlasím s textem petice. Naši předkové bohužel pokládali životy i za takové vlastizrádce jako jsou Alex, Alza.cz nebo Kamil. Oni za to vlastně ani nemohou, když jim tyhle humanistické žvásty, jak jsme povinni přijímat imigranty stůj co stůj i když budem ukrajovat z vlastního koláče, ve škole cpou do hlavy od nevidím do nevidím, takže už nedokážou použít vlastní mozek a plně podlíhají týhle masivní multikulturní mašinérii. Pěkné fanatiky tehle obskurní bruselský spolek chrlí, oni se nezastaví naprosto před ničím, dokud bude v našich liech aspoň kapka krve ke ždímání.

Kamil

#22 Re:

2015-06-05 01:35

#21: -  

 Vlastizrádce? To myslíte normální Čechy, kteří nepodporují xenofobii, rasismus, neonacismus a nenávist? Pokud ano, tak jsem hrdý vlastizrádce. Ty ostatní Češi nikdy nebudou na takové úrovni, aby tolerovali jakoukoli odchylku! Vy odsuzujete úplně všechno co podle vás nějak hraničí s "normalitou" od homosexuality po rasismus. Jste absolutně netolerantní národ, radši byste se zastali vraha, než člověka na sociálních dávkách. Vaše celkové myšlení je spojeno s celkovou nenávistí a odsuzováním všeho co není typicky české a to je právě ten kámen úrazu. Jste schopni pro svou vlast i zabíjet, jen aby vám na tu odpornou fašistickou zem někdo náhodou neflusnul. Vy si snad myslíte, že toužím po sekání částí těla či znásilňování? Že podporuju násilí a terorismus? Jsem jen natolik lidský a humánní člověk, že lituji lidi, kteří jsou tam dnes a denně vystavováni obrovskému nebezpečí. Jsou to uprchlíci hledající klid a já plně souhlasím, abychom jim pomohli. Co je na tom tak špatného někomu pomoci? Když budou dělat potíže, tak budou potrestáni nebo vyhoštěni. Tak o co vám jde? Vždyť v Praze už je to skoro samý černoch, vietnamec, ukrajinec.... Proberte se a uvědomte si, že jsme jen lidé a musíme si pomáhat bez ohledu na rasu! Nedělte lidi na rasy!

Titanius

#23 A proto...

2015-06-05 05:33

...a přesně k vůli lidem jako jsou tady, člověk prostě musí být xenofob (jak ho nazývají)!! Jen dál se snažte prudit a provokovat, aby jste nás mohli poté označit za agresivní extrémisty....Jen dál ukazujte svou malost: Čím víc sluničkářských myšlenek, tím více energie pro "boj" proti Vám!!!...a pro úplnost: O téhle problematice vím hodně, dokonce mám i osobní zkušenosti! Zajímal jsem se o to dávno předtím, než tahle bublina vznikla ne jen Vašim dogmatickým způsobem, který prezentujete, že jen Váš postoj je ten správný, ale Vy nejste ti praví abych se Vám vzpovídaval - jen bůh mě může soudit!! Jste malí, přízemní, nízcí a stydím se za to, že že jsem taky Čech! Já "jen" miluji svou zem, proto jsem hned Xenofob, že?....a pak kdo je tady rasista (nebo jak nás nazyváte) vy morální ubožáci!! TAKŽE ABY BYLO JASNO:

Já žádnou válku na blízkém Východě a v severní Africe nepodporoval a už vůbec jsem se jí neúčastnil!
Neodsunoval jsem po 2. sv. válce Němce a ani jsem je nestřílel. V mé rodině není nikdo, kdo by tak činil. Nemám se za co omlouvat a ani tak neučiním!
Nedal jsem lidem na plavbu po moři kocábku, která se potopí!
Populační křivka klesá, nikoli mou vinou!

Mám morální povinnost chránit a ctít svou rodinu.
Mám morální povinnost vychovat ze svých dětí dobré lidi.
Mám morální povinnost ke svým předkům, zejména rodičům, být dobrým člověkem.
Mám morální povinnost pomoci slabšímu či starému člověku.
Mám morální povinnost nekrást, nezabíjet, nepodvádět a chovat se čestně.

Nemám morální povinnost pomáhat 20-ti letým zdravím mladíkům s obstaráním obživy!
Nemám morální povinnost podporovat náboženství a ideologie, které se snaží ohrozit či jinak ponížit mou rodinu, blízké či jiné spoluobčany!

Nejsem Česká republika! Jsem Miroslav, její občan, který má právo vyslovit svůj nesouhlas s podrýváním svrchovanosti České republiky. Mám právo vyslovit svůj nesouhlas nad špiněním mých spoluobčanů, jelikož vyslovili svůj názor. Mám právo si zvolit, vedle koho chci bydlet. Mám právo upozorňovat na bezpráví a nazývat věci pravými jmény.

Jsem budoucí  manžel a otec, syn, vnuk, bratranec, soused, spoluobčan. Jsem běloch, muž, heterosexuál. Na vše, co jsem, jsem hrdý a ničeho nelituji! Pevně věřím a doufám, že mé děti budou pokračovat v mé cestě!


Nepřihlášený uživatel

#24

2015-06-05 08:07

Nechápu, proč tady pořád všichni mluví o chudácích rodinách s dětmi (resp. chápu, na to humanisté více slyší), ale pravda je bohužel taková, že ať se kouknu na jakoukoliv fotku, vidím jen muže ve středním věku. Muže silné, kteří zbaběle prchají a své ženy a děti nechají umřít. Když se tak zachovají ke svým vlastním lidem, jak se asi budou chovat jednou k nám, ke kterým necítí žádnou sounáležitost? Už nyní je to v zemích se zvýšeným výskytem muslimských imigrantů samé přepadení, znásilnění, rabování, domácí obyvatelé se poblíž rizikových ghet bojí po setmění vyjít z baráku, do některých čtvrtí už nejezdí ani policie.

Soptislav

#25 Jen tak na zamyšlení můj názor

2015-06-05 09:42

 jednou jsem se bavil s kamoškou přoč zdílím každou věc ohledně tehle problematiky:

no a ktamtomu mě nevadí člověk který je jinný nevadi mě barva nevadi mě žadny naboženstvý ale tady jde oto že tu už kolik let mame problemy s nepřispusobovými co tu už žijí a tim myslim i normalní čechy co žijou z tkz. socialních dávek, pokud se něco nezmění tak zachvilku mužeme jako stát akorad brečet. jako když obyčejny člověk ma sotva 18 čistyho a tamhle nepřispusobyvy maji davky až 40 tis měsíčně kde to jsme?? a řekni mi kdo se zaručí že ta vlna imigrantu se bude chtit zapojit do pracovního procesu? až zjisti jak se tu krasně žije z davek a to že ten kdo chodi normalně pracovat dře bídu s hruzou myslíš že budou pracovat a studovat?? ano par procent jich ano který chtějí začít znova a jsou tkz. normalní (ten tvuj kamarad z kolejí) ale řekni mi kolik z ty masi takových bude?
 a další a nevětší problem je s IS vem si že je ani nemohou dohledat, muže to byt kdokoli z toho davu lidí, naštěstí zatim jich tu tolik neni ale podivej se na staty který jich tam mají mraky a co se jim už podařilo. Francie, německo a další státy jsou strachy bez sebe a bezpečnostní složky nedokažou proti tomu nic udělat. toť otaska přijmout další (možné)příživníky a potencionalní teroristy který tě mužou kdikoli kdekoli bez varování poslat pod zem? ono kdyby ta amerika se nehrnula na rusko kvuly nerostnym surovinám a spojily se všechny státy světa a šly tam udělat pořádek tak se nic takovýho nemusí řešit a byl by klid a mír.
 

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...