Zákaz kultu Islámu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Měl bych pár dotazů

2015-07-24 10:56

#12: Karel - Měl bych pár dotazů 

 Islám by měl být postaven mimo zákon proto, že jde o netolerantní náboženství, které je ve svém učení v přímém rozporu s Listinou základních práv a svobod. Muslimští předáci stále aktivněji prosazují šaríu, tedy islámské náboženské právo, které je symbolem omezování práv žen, tělesných trestů, trestů mrzačením, vražd ze cti, vražd za odpadlictví a takzvaných urážek víry a další podobně primitivní projevy, které nepatří do naší zeměpisné polohy ani do naší doby. Islámské představy o náboženských pravidlech nadřazených nad světská jsou v přímém rozporu se sekulárními státy Evropy, ohrožují nejen náš způsob života, ale i samotné principy demokracie, plurality, lidských práv a svobod pro všechny své obyvatele. Stejně tak označením bezvěrců za podřadné a nečisté obyvatelstvo se islám dopouští trestného činu Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (§ 365). V extrémních případech islámu jde o trestný čin §400 Genocidium či § 401 Útok proti lidskosti. Tohle jsou dostatečné důvody pro postavení islámské ideologie na roveň nacismu, tedy zákaz jeho šíření, propagace a veřejného vyznávání.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#23 Re: Re: Měl bych pár dotazů

2015-07-26 05:57:36

#15: - Re: Měl bych pár dotazů 

 Souhlas! Před internetem jsem měla jen povrchní informace o Islámu a muslimech. Ale díky internetu jsem poznala mnoho lidí z ciziny, i z muslimských zemí.  Lidé jsou různí, dobří, zlí, chytří nebo hloupí. Ale když od malička někoho někdo učí dogamata a příkazy a zákazy tak ten člověk v dopělosti těžko prohlídne a věří skutečně těm dogmatům. Přečetla jsem Korán, ale jen asi čtvrtinu knihy, pokud to byla krásná poezie tak jsem to četla s nadšením. Ale pak už jen vyhrůžky peklem a podobně. Skončila jsem v bodě, kde se popisuje ráj pro muže :-)) O ráji pro ženy ani slovo!!! Knihu jsme vyhodila. Jsem žena a chci i ráj pro ženy :-))