Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Quoted post

multi-kulti píčus

#118 Re: Re:

2015-06-22 16:05

#117: Titanius - Re:  

 No čtu to, čtu. A nestačím se divit, jak rychle jste svou težko omluvitelnou ale ještě pochopitelnou nenávist vůči někomu kdo tu sice není ale možná přijde přetavil v nenávist vůči těm co jich je tady spousta a jsou stejní jako vy, ale maji, bohužel, jiný názor. Sazřejmě že zvěrské znásilnění vyžaduje odpovídající trest, ať to je muslim křesťan nebo žid. Máte pocit, že s tím někdo nesouhlasí? Tak proč proboha chcete vyhrožovat a střílet multikulti pičuse? Je to zajímavý sociologický úkaz kterému nerozumím, ale Vy mne s tím můžete pomoct - když fanatický muslim nemá k vraždění bezvěrce, najde si záminku vraždit jiného muslima (třeba že nemá dost dlouhé fousy). A hle, není to tím, že by byl vývojově zaostalý - jisté procento vyspělé evropské civilizace se občas nechá unést a je (snad pouze verbálně) ochotno vraždit lidi stejného vyznání, stejné kulturní historie, zhusta lidi s vyšším vzděláním i životní zkušeností jenom proto, že jim vadí co říkají. Bez ohledu na to, jestli mají multikulti pičusové pravdu nebo ne, tak pokud se hodláte ohánět evropskými hodnotami, nezbývá vám než s nimi mluvit a přemýšlet zda nemají pro svůj (ač hloupý) názor nejaký vysvětlitelný důvod, případně polemizovat s tím důvodem. Nicméně odpouštím Vám, že jste se nechal unést a příště třikrát nadechnout a pak psát.

Odpovědi

Titanius

#122 Re: Re: Re:

2015-06-25 05:52:44

#118: multi-kulti píčus - Re: Re:  

  To o jsem napsal za tím stojím! Nebylo to v emocích, vím přesně co jsem říkal..ale je fakt že jsem vynechal důležitou věc a to sice tu, že to bylo myšleno takhle že: kdokoliv, kdo bude ohrožovat mne, mou rodinu nebo ponižovat, tak ho pošlu do pekla (tohle právo mi nikdo upřít nemůže - bránit svou rodinu) a je mi fuk jestli je bílý, modrý, žlutý, fialový, multi-kulti nebo já nevím co! Za nic se omlouvat nebudu! Pro mě je rodina vším a to co se na nás řítí (dřív nebo později) je hrozné zlo a jeho podporovatelé u nás, jsou (dle mě) novodobí kolaboranti a ztělesněním novodobého "vnitřního" nepřítele a já nedovolím aby mé děti vyrůstali ve strachu vyjít na ulici! Naše vláda se má starat především o bezpečnost svého národa, díky kterým se dostali ke korytu ale opak je pravdou! Já k těmto lidem žádnou povinnst nemám a za jejich problémy nemůžu! Vy nevídíte (nebo spíš nechcete asi vidět??) co všude ve světě děje? Jaké jsou problémy s imigranty co si pustili všichni do země ve víře falešné multi-kulti romantiky a láskofilní politky?? Tohle já u nás prostě nechci!!! A ještě jedna věc: Chlap, který zbaběle uteče ze své země a nechá tam rodinu a ještě to veřejně vykřikuje si opravdu nezaslouží nic víc než pohrdání! Mluvíte o komunikaci se "sluničkářema".... Ale s nima se mluvit nedá, pro ně jsme všichni jen rasisti a xenofobové. Moje přítelkyně příkladně nikdy nic neměla proti lidem jiné barvy kůže a uprchlíky taky neschvaluje a hned je rasista a xenofob? Demagogie, porkytectví a idiocie největšího kalibru!! Pokud člověk, co se "jen" bojí o budoucnost svých dětí, rodiny a přátel ve své zemi, ve které žije několik pokolení je rasista a xenofob, pak ano: JSEM TEN NEJVĚTŠÍ V ZEMI!!