"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#51

2020-09-28 20:13

Jen malé zajímavosti o COVIDu :-) Před týdnem mi volal kamarád, že nemůže jít na zkoušku orchestru, protože jeho dcera má koronavirus. Nevadí. O týden později mi volal: řeknu Ti zajímavost. Po testu volala hygienická stanice a dala celou naší rodinu do karantény. Když za 2 dny šla dcera ke své obvodní lékařce, nemohly se testy najít, a tak musela znovu na testy a koronavirus se již nenašel, ale museli být v karanténě. Když jsem to řekl mojí švagrové, ta mi sdělila, to nic není - soused si zaplatil test a nechal si ho poslat domů. Když mu dorazil, jen ho otevřel a zavřel a odeslal bez jakéhokoliv použití na hygienu. Obdržel informaci, že je pozitivní a jeho rodina musela celá též do karantény. Když jim sdělil, že test vůbec nepoužil, obdržel informaci, že jim to tak vyšlo a musejí tedy být 14 dní v karanténě. Od dalšího kamaráda jsem se dozvěděl, že v Praze jistý sportovní klub se chtěl nechat vyšetřit celý, aby měli potvrzení, že jsou zdraví. Zaplatili se testy a když jim přišly, nedělali žádné výtěry a vše poslali zpět na hygienu. Za 2 dny obdrželi informaci, že 60% jich je pozitivních a 40% negativních. I když jim sdělili, že nic s testy nedělali, nebylo možné žádné dovolání. Celý klub byl v karanténě. A nakonec zpráva mého kamaráda, kterému umřel strýc na rakovinu (všichni to věděli, že zemře), že když přišel do nemocnice podepsat úmrtní zprávu, tak se ho zeptali: Můžeme napsat koronavius? Co si o tom všem myslíte? Je to plánované budování strachu v lidech z infekční nemoci, která ve své podstatě není tak infekční. Ale co s tím? Dokážeme něco změnit, když je to celosvětové? Myslím, že jdeme proti lavině, a ta nás všechny smete. Přesto fandím všem, kteří se stavějí proti nepoctivosti a proti lžím. Kéž by se nám toto podařilo změnit. Nahlédnu-li ale do Bible, zjišťuji, že konec tohoto světa se blíží a vztahy lidí na konci světa tam jsou velmi přesně a výstižně popsány.

Odpovědi

Jana

#58 Re:

2020-09-29 07:30:26

#51: -  

šiř tuto informaci....lidé se to musí dozvědět a začnou se více ozývat




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...