"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“ / Oznámení / Poděkování a buďte prosím v pondělí ve střehu / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#51

2020-09-28 20:13

Jen malé zajímavosti o COVIDu :-) Před týdnem mi volal kamarád, že nemůže jít na zkoušku orchestru, protože jeho dcera má koronavirus. Nevadí. O týden později mi volal: řeknu Ti zajímavost. Po testu volala hygienická stanice a dala celou naší rodinu do karantény. Když za 2 dny šla dcera ke své obvodní lékařce, nemohly se testy najít, a tak musela znovu na testy a koronavirus se již nenašel, ale museli být v karanténě. Když jsem to řekl mojí švagrové, ta mi sdělila, to nic není - soused si zaplatil test a nechal si ho poslat domů. Když mu dorazil, jen ho otevřel a zavřel a odeslal bez jakéhokoliv použití na hygienu. Obdržel informaci, že je pozitivní a jeho rodina musela celá též do karantény. Když jim sdělil, že test vůbec nepoužil, obdržel informaci, že jim to tak vyšlo a musejí tedy být 14 dní v karanténě. Od dalšího kamaráda jsem se dozvěděl, že v Praze jistý sportovní klub se chtěl nechat vyšetřit celý, aby měli potvrzení, že jsou zdraví. Zaplatili se testy a když jim přišly, nedělali žádné výtěry a vše poslali zpět na hygienu. Za 2 dny obdrželi informaci, že 60% jich je pozitivních a 40% negativních. I když jim sdělili, že nic s testy nedělali, nebylo možné žádné dovolání. Celý klub byl v karanténě. A nakonec zpráva mého kamaráda, kterému umřel strýc na rakovinu (všichni to věděli, že zemře), že když přišel do nemocnice podepsat úmrtní zprávu, tak se ho zeptali: Můžeme napsat koronavius? Co si o tom všem myslíte? Je to plánované budování strachu v lidech z infekční nemoci, která ve své podstatě není tak infekční. Ale co s tím? Dokážeme něco změnit, když je to celosvětové? Myslím, že jdeme proti lavině, a ta nás všechny smete. Přesto fandím všem, kteří se stavějí proti nepoctivosti a proti lžím. Kéž by se nám toto podařilo změnit. Nahlédnu-li ale do Bible, zjišťuji, že konec tohoto světa se blíží a vztahy lidí na konci světa tam jsou velmi přesně a výstižně popsány.

Nepřihlášený uživatel

#52

2020-09-28 20:54

Jsem rád, že můžu aspoň takto pomoci. Co se děje je šílenství.

Nepřihlášený uživatel

#53

2020-09-28 21:49

super, že se dělá co pomůže něco změnit k lepšímu

Nepřihlášený uživatel

#54

2020-09-29 02:06

To je dobře co jste udelali a musim řici ,že jaksi rozumim tem odborným popisům te vakciny a hlevne vim dobre ,co je za Síly v pozadi toho všeho ,co se na lidstvo navléklo a je potřeba,aby se co nejvice lidstva probudilo a hledalo souvislosti,protože nejde jen o umele zapuštený virus a jeho starý plán!! Momentálne od ledna běži 42 měsiců,které maji název..POČATEK SOUŽENÍ NÁRODÚ..Stane se hodně špatných a převratných událostí proti lidstvu a to se bude a MUSÍ bránit.Zajimejte se o zprávy ALLATRA, Mějte na pameti,že vypukla 3.svět.válka!!Neni to však válka lidí,ale mocností! Síly temna ničicí a ovládající náš svět sistematicky k totálnimu zotročení a eliminaci lidstva!!! Jsou to mocně,bohaté bestie,vlastníci všechno nás všech!!A jejich poskoci typu Soroš,Merklová,Clintonová,u nás Piráti a stovky jednotlivců,které všechny poznáte podle OVOCE JEJICH!!!NE?? Nad nimi jsou Šily temna a jen málo lidí zatím chápe kdo to je.. To je jedna mocnost. Druhá mocnost je síla Světla vedena mocnými ,moudrými bytostmi + všichni lidé,kteří chtejí jen slušně žít,pracovat a radovat se svými dětmi,poznávat krásy Země,tedy cestovat a mít slušný život za svou odvedenou práci a né almužnu,protože zbytek všeho ,vždy shrábne Temná strana šmejdů všeho druhu ,jen proto,že stovky let lidé nekladli otázky a nehledali odpovědi,které dozajisté existovaly,ale delala to jen hrstka" tzv."pozorovatelů",zatimco oni spali,hráli si a mysleli,že je to vše normální a zůstane stejné. Nikoli!Bylo to kvůli "spánku"! Je čas se probudit,jinak lidstvo přijde o všechno. Jde o všechny jednotlivce,na kterou stranu se postaví,na základě své svobodné vůle,přemýšlení a lásky. Bressy

Nepřihlášený uživatel

#55

2020-09-29 02:19

Všechny body,které chcete,aby lide podpořili patři k tomu o čem mluvim ve svém komentáři 1.

Ale zdaleka nejsou všechny!Tech souvstažných témat je hodně a všecky spolu nějak souvisí od ekonomiky,školství,zdravotnictví,politiky,vědy,,klimatických změn- cyklických vždy po 12 000 letech,lživého tvrzení šmejdů a hlupáků,že změna klimatu je vina lidí,

AČKOLI JE FAKTEM, že by se lidé měli lépe starat o přirodu,zajímat a řesit nakládání s odpady,šetřit pitnou vodou,pomáhat a chránit zvířata a pod.věci,týkající se dalsích stygmentů,které napadnou každého všimavého člověka i kdyby se jím stal teprve zítra...

Bressy


Nepřihlášený uživatel

#56

2020-09-29 06:42

Velké díky !!
Jana

#57 Petice

2020-09-29 07:23

vir tu byl, je a bude tak, jako spousta jiných virů a nemocí....cílená hysterie, která ničí lidi jak finančně tak psychicky....myslím, že právě jde jen a jen o to, strachem ovládat lidi a likvidovat ekonomiku. V laboratořích existují smrtící viry, ale ty elita nedovolí vypustit, sebe nenechá zabít. Potřebuje lidi vystrašit tak, jako 11. září v USA, které spustilo vlnu "proti terorismu" čili lidmi podporované válčení, čili obchod se zbraněmi a obohacení jen některé elity, kontrolu na letištích a další omezování lidských práv, ale to jim nestačí.....ví, že v evropě  a i jinde jen tak válka neprojde...lidé se cítíli moc svobodní, je nás na planetě moc a dožíváme se vyššího věku....MUSÍ tedy přijít další eliminace .....očkování....a kdo pujde nejlépe dobrovolně na očkování? Vystrašení lidé....starší ročníky nejlépe.....takže jim pomůžeme rychleji umírat.....vyděsíme je a půjdou jako ovce. Chřipkou se to nepodařilo, muselo přijít něco "horšího a děsivějšího"........jde o propagandu....média šílí, jsou v rukách těch, kteří na tomto všem mají také zájem, potřebují zbohatnout na úkor vyděšených lidí

Jana

#58 Re:

2020-09-29 07:30

#51: -  

šiř tuto informaci....lidé se to musí dozvědět a začnou se více ozývat

tryniti

#59

2020-09-29 07:39

Moc děkuji za váš postoj! Snáží se nás rozdělit a zlikvidovat po jednem, ale dobro a pravda vždy zvítězi!


Nepřihlášený uživatel

#60

2020-09-29 08:18

Prymula jede jak tank. Ve středu počítejte s vyhlášením nouzového stavu.

Nepřihlášený uživatel

#61

2020-09-29 10:56

Díky za vaši práci ❣️odvahu pili a vytrvalost

Nepřihlášený uživatel

#62

2020-09-29 11:49

Včera jsem vám psala, že už je povinná vakcinace ukotvena v zákoně. Je to hnus, co dělají bez našeho vědomí, potajmu. Co se s tím dá ještě dělat by mně opravdu zajímalo, protože já se rozhodně nenechám..tak mně asi budou muset zastřelit

 


Nepřihlášený uživatel

#63 Juristická záruka

2020-09-29 13:28

dejme tomu ti co se na popud státu nechají očkovat a potom budou mít zdravotní následky, tak podle mě musí stát všechny náklady s tím související převrat.

ale stát to jsou vlastně daňoví poplatníci. 

 

Karolina Doležalová

#64 Poděkování k petici a aktivitě, rozproudění

2020-09-29 15:11

Vážení,

moc Vám děkuji za Váš počin. Tak obsáhlý a při tom konstruktivní. Obsahuje snad vše, co se v této době vlastně děje obzvlášť pro mnohé viditelně, a co na sebe navazuje. Jedno je propojené na druhé.  Ráda se připojím i dál. Líbí se mi, že v textu petice není agrese, jen fakta, logika, odkazy, důraz. Velká poklona a neztraťme tu vizi radostného života v souladu a riovnováze. Karolina Doležalová


Nepřihlášený uživatel

#65

2020-09-29 18:17

Děkuji za to, že jste se postavili zvůli politiků, věřím, že je šance tento připravený scénář změnit☺

Nepřihlášený uživatel

#66

2020-09-29 20:58

držim palce...

Nepřihlášený uživatel

#67

2020-09-29 22:02

Fandím vám i nam společně to dopadne dobre!)

Nepřihlášený uživatel

#68

2020-09-30 01:18

Máme prý být v klidu, očkování se jim už nepovede, prez. Trump s vojsky SHAEF eliminují všechny zločinecké zrůdy v Americe i v EU, i jinde... Zajímavé informace na tadesco.org a v týdenních komentářích Benjamina Fulforda. Přeji vám úspěch ve vašem snažení, já jen občas nějaké komentáře posílám našim poslancům, víc nezmůžu.

Nepřihlášený uživatel

#69

2020-09-30 03:59

Jdu do toho......

Nepřihlášený uživatel

#70

2020-09-30 04:18

Podpoříme 


Nepřihlášený uživatel

#71

2020-09-30 05:44

Konečně se začíná něco dít!

Dana

#72 Poděkování

2020-09-30 06:03

Děkuji za to co děláte, za práci, odvahu.

Honza

#73

2020-09-30 07:04

Bojujme! 


Nepřihlášený uživatel

#74

2020-09-30 08:10

Vše co nám prezentují jako na naší ochranu proti COVID-19 cítím jako konec naší svobody mám pocit že žiji v policejním státě, konkrétně uzavření vysokých škol jako likvidaci české inteligence jako před 2.světovou válkou. Držím palce musíme myslet na naší budoucnost - naše děti. Jitka
Hala

#75

2020-09-30 08:13

Jdu do toho. 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...