"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

Kontaktujte autora petice

STÁLE TO NEVZDÁVÁME - KULOVÁ REVOLUCE SE BLÍŽÍ

2021-09-21 10:06:14

Ahoj všem, 

nadešel čas Vám podat informace a mobilizovat všechny síly. Kdo pochybuje o tom, že očkování není bezpečné, tam se dá ještě něco udělat, kdo je přesvědčený,  že je bezpečné tam nemůžeme nic dělat a čekat jen na "zdravotní problémy", které budou mluvit za nás. Udělali jsme vše co bylo v našich silách, a stále pokračujeme. 

KULOVÁ REVOLUCE
posílám pro Vaši informaci a k Vašemu dalšímu přeposlání. Vzali jsme to trochu vtipem a hlavně nenásilným bojem ve volebních místnostech. Za pokus to podle nás stojí, nikoho konkrétního tím nepropagujeme a dáváme jasný úkol, kdo je "nepřítel"  Předem děkujeme: 

Na vědomost lidu českému, moravskému a slezskému se dává, že pomocí e-mailu, telegramu, whatsappu, signalu, viberu a  jinými níže DOČASNĚ nevyloučenými sítěmi, probíhá všeobecná VOLEBNÍ MOBILIZACE. 

🚨 POZOR do 28.09.2021  (státní svátek) 20:00 NEPOUŽÍVEJTE k mobilizaci FACEBOOK, TWITTER, LINKEDIN, INSTAGRAM 🙏🙏🙏

🚨 PROTOŽE 28.09.2021 v DEN ČESKÉ STÁTNOSTI (sv. Václav) přesně ve 20:00 tam proběhne začátek KULOVÉ REVOLUCE ‼️🚨

🚨 Každý z Vás může být REVOLUCIONÁŘ‼️‼️‼️

V tento den a čas na svých profilech na FACEBOOKU, LINKEDIN, INSTAGRAMU a TWITTERU zažijí globalisté KULOVOU REVOLUCI = na svůj profil vyvěste tento obrázek ke sdílení - vyzvěte své přátele k akci, ať ve volbách NEVOLÍ SOUČASNÉ PARLAMENTNÍ STRANY!!!

KDO NEMÁTE SOCIÁLNÍ SÍTĚ, NEZOUFEJTE 😜😎 

MÁTE ÚSTA, E-MAIL, TELEFON - ROZKECÁVEJTE TO PROSÍM ÚPLNĚ VŠUDE - REVOLUCI TAK VYHRAJEME POKLIDNĚ A DŮSTOJNĚ VE VOLEBNÍCH MÍSTNOSTECH🥂🍾🎂

KOHO VOLIT? JE TO NA VÁS! 

KOHO NEVOLIT? SOUČASNÉ PARLAMENTNÍ STRANY 😇😇😇

🚨‼️‼️DO BOJE ‼️‼️🚨✌️✌️✌️

Revoluce.jpg
PROJEKT INFORMAČNÍ OSVĚTY

Všichni se nás ptají, jak mohou pomoci. Protože je to válka informační, rozhodli jsme se podpořit projekt Česko Probuď Se - www.ceskoprobudse.cz a dali jsme s nimi dohromady tyto NOVINY pro Čechy, Moravu a Slezsko. Stačí třeba 10x nebo 20x vytisknout a dát je sousedům do schránek v domě nebo v ulici. Dejte je také kolegům v práci a poproste je, ať udělají to samé. Je to jedna A4 dvoustránka. Připravujeme další čísla. 

https://www.kulovy-blesk.cz/2021/09/17/noviny-pro-cechy-moravu-a-slezsko-zari-2021-001/ 

JEDINÝ LÉK NA COVID-19 JE TORPÉDO-21

Otevřený veřejná výzva, kde na prvních 6ti stranách je to nejdůležitější (od sedmé strany začíná odůvodnění pro rýpaly a odbornou veřejnost) 

https://www.kulovy-blesk.cz/verejna-vyzva-torpedo-21/ 

Součástí dokumentu je i námi podané TRESTNÍ OZNÁMENÍ TORPÉDO-21, které jsme poslali ÚPLNĚ VŠEM 1.235 státním zástupcům na všech 97 organizačních složek státního zastupitelství od obvodního po nejvyšší. Momentálně reagujeme na všechny jejich vyjádření, které nám zasílají, tak si to dovedete představit. MAZEC, ale držíme krok. 

https://www.kulovy-blesk.cz/trestni-oznameni-torpedo-21/ 

 

Ve volbách PROSÍM podporujte MIMOPARLAMENTNÍ STRANY. DĚLEJTE OSVĚTU. 

NECHCEME nikomu říkat koho má volit, ale zcela jednoznačně, koho NEVOLIT. Abychom zamezili dotazům, koho budeme volit letos my, tak říkáme: Jakákoli mimoparlamentní strana je lepší než to, co sedí v parlamentu dnes. My budeme volit VOLNÝ BLOK č.3, z jednoduchého důvodu: Říkají jako jediní pravdu a nechodí okolo horké kaše.  


Radek Pech, David Formánek, (Plandemie.cz)

Stížnost Radě České televize - můžete poslat i VY (buďte aktivní)

2020-11-24 21:53:52
Po delší době - AHOJ VŠEM,  

Nejste tak jako my spokojeni se zpravodajstvím České televize?
 
Platíte poplatky za televizor - tedy defacto Českou televizi za její pravdivé a vyvážené zpravodajství, na které se máme spoléhat?
word-image-18-1024x576.png

 

Připravili jsme pro Vás stížnost - pokud s jejím obsahem souhlasíte - můžete vyplnit své detaily, a odeslat e-mailem rovnou Radě ČT. Pokud máte možnost vytisknout, podepsat a oskenovat = SUPER, udělejte to.
 
Pokud nemáte možnost vytisknout, podepsat a oskenovat odešlete s následující informací:
 
Vážení,
 
z důvodu nouzového stavu nemám možnost svoji stížnost doma vytisknout, a svojí rukou podepsat. Stejně tak členové mé domácnosti. E-mailovou komunikaci volím, protože je zdarma, nemusím na poštu a riskovat tak zdravotní problémy díky roušce, kterou tak bezmezně Česká televize jako svojí všespásnou modlu propaguje.
 
Za svoji X člennou rodinu

Jméno Příjmení, adresa, a variabilní symbol poplatníka ČT

(Do kopie prosím dejte info@kulovy-blesk.cz)
 
1) Buďte si jistí, že jste poplatníkem ČT a máte vše uhrazeno 

2) Přečtěte si zde celý text STÍŽNOSTI
 
3) Obsah STÍŽNOSTI můžete změnit, pak Vás ale poprosíme o odebrání našeho loga

(jedině tak, bude zřejmé, že je to Váš text stížnosti odlišný od našeho vzoru a nedávejte nás prosím do kopie)
 
4) Pokud odesíláte naše znění – nahraďte prosím nahoře i dole žlutě podbarvená XXXX Vašimi osobními údaji, nebo danou část odstraňte (členové domácnosti) – pokud chcete, dejte nás do kopie, nebo nám dejte vědět, že jste odeslali – nebudeme jakkoli nakládat s Vašimi údaji, slouží jen pro přehled a zveřejňování anonymizovaného počtu odeslaných stížností
 
5) Nejlépe odeslat stížnost do 8.12.2020 (9.12.2020 je zasedání Rady ČT)
 
Bojujte, nevzdávejte to...  

Radek

 
 

Radek Pech, David Formánek, (Plandemie.cz) / (Kulovy-Blesk.cz)

STYĎTE SE VŠICHNI! - Otevřený dopis

2020-11-08 14:55:04

Hezkou neděli všem, 

pokud chcete, aby se Vám zvedl tlak, nebo aby se Vám i při té příležitosti rozsvítilo (nemyslíme to zle), tak se do toho dejte a přečtěte si to. STOJÍ TO ZA TO!

Česká verze: http://bit.ly/STYDTE-SE-VSICHNI 

Anglická verze: https://bit.ly/SHAME-ON-YOU-ALL 

PS: Díky za podporu, prosíme dejte se do podpisů té papírové PETICE!!!

5-1024x536.png

Radek


Radek Pech, David Formánek, (Plandemie.cz)

VLÁDA DOSTALA ULTIMÁTUM - POKRAČOVÁNÍ

2020-11-01 20:21:45

Zdravíme všechny, 

lhůta pro ULTIMÁTUM vypršela a tak zahajumeme postup "po vlastní ose." 

1) ZDE Najdete informace k DOMOBRANĚ, spojili jsme síly s dalšími subjekty co bojují za správnou věc. Na internetu se množí různé informace a budou snahy všechny takové počiny dehonestovat, likvidovat a očerňovat. Děláme dobrou věc a děláme ji pro nás všechny. Nenechte se zmást. 

2) Pokud máte ve svém okolí odborníka vhodného do občanské vyšetřovací komise, ať se nám ozve, nebo se samozřejmě ozvěte Vy sami. Vzhledem k vysokému počtu emailů, zpráv - prosím nepište nám návrhy na někoho bez aktivního propojení na daného odborníka (tzn. ZNÁTE HO A UMÍTE NÁS PROPOJIT)  

Omluva těm z Vás, komu jsem ještě nestihl reagovat, bylo toho moc, teď bude chvilku zase nějaký prostor na reakce, tak se na to vrhnu. 

RADEK

 


Radek Pech, David Formánek, (Plandemie.cz)

VLÁDA DOSTALA ULTIMÁTUM

2020-10-20 14:56:50

09_20202.jpg

Dali jsme vládě ultimátum - tohle KORONA DIVADLO, které ohrožuje naší společnou budoucnost i naše životy musí skončit. 

Pokud znáte odborníky do parlamentní / mimoparlamentní vyšetřovací komise a umíte nás propojit, ozvěte se nám.  

Prosíme čtěte a sdílejte ULTIMATUM

Radek 


Radek Pech, David Formánek, (Plandemie.cz)

KULOVÝ BLESK č.8 - VELMI DŮLEŽITÉ !!! čtěte, sdílejte e-mailem, soc. sítě.

2020-10-14 22:55:07

Ahoj všem, 

já vím, asi zlobíme, ale to pan Prymula bohužel také. A co je ve funkci, tak víc než je zdrávo. Alespoň podle nás. 

Pod obrázkem pro jednoduchost najdete odkazy na dokumenty, abyste měli tušení jak moc velké to zlobení je. Je to dlouhé a na dnešní dobu velmi inspirativní čtení. 

Nenechte se PROSÍM mediálně strašit.  Nechrání nás.... ekonomicky budeme, víte asi kde.... 

08_2020.jpg

Česky https://1url.cz/@prymula-dopis-cz 

Anglicky https://1url.cz/@prymula-letter-en 

 

Pokud byste i po tom čtení otevřeného dopisu ještě stále pochybovali, mrkněte se k nám na FB - Světlana ze Švédska tam má reportáž o tom, jak Koronavirus řádí ve Švédsku a je tam spousta dalších informací.... 

Opatrujte se a držte nám pěsti.... 

Radek

 


Radek Pech, David Formánek, (Plandemie.cz) / (Kulovy-Blesk.cz)

KULOVÝ BLESK č.7 - VELMI DŮLEŽITÉ !!! čtěte, sdílejte e-mailem, soc. sítě.

2020-10-10 13:27:28

Ahoj všem, 

jen krátce mrkněte na to nejpodstatnějšího z 49 minutového vystoupení špičkového právníka z Německa, který je členem tamní nezávislé neparlamentní vyšetřovací komise. 

Má za sebou kauzy jako "DIESEL GATE", když VW Group podváděla s emisemi a mnoho dalších. Vybrali jsme pro Vás to nejpodstatnější, mrkněte se tedy na DŮLEŽITÝ 14 ti minutový sestřih. OPRAVDU JE TO BOJ ZA NAŠI SVOBODU A BUDOUCNOST. Je to jen žaloba, ale když se všichni spojíme tak to napravíme podstatně rychleji. 

Přidejte se k nám na Telegramu - veřejný kanál - stačí se do něj přidat. https://t.me/CZKULOVYBLESK 

Hezký víkend všem, 

Radek


Radek Pech, David Formánek, Petr Vozák, Ing. Dušan Kováč (Plandemie.cz)

BLESK č. 06 - INFORMACE

2020-10-08 12:31:42

Ahoj všem, 

jen krátce v bodech:

1) Rychlejší komunikace 

Pro dotazy k peticím, můžete také využít aplikaci. Prosím, jen dotazy, aby toho nebylo moc... chápeme, že byste někteří rádi poděkovali, ale děkovat si budeme, až to společně změníme. Tam Vám občas předáme i další potřebné informace. 

Telegram TLG.png

 

(funguje jak pro Android, iOS, tak i Windows), kde jsme otevřeli veřejný kanál - stačí se do něj přidat. https://t.me/CZKULOVYBLESK 

CZ.JPG

2) Bleskujeme po 6-té

Tentokrát jsme si vzali na paškál šarvátku mezi zdravotníky JIP a lékaři, co našli odvahu a napsali Vládě otevřený dopis. Zdravotníci z JIP toužící po drahém Remdesiviru, který mimochodem USA zcela vykoupila, a je z toho skandál. Také je to mimořádně drahý lék. A přitom léta osvědčený Plaquenil (hydroxychlorochin) - LEVNÝ a v kombinaci s dalšími léky, jako zinek, vitamín C a D, je dostatečně účinnou alternativou. Náš vzkaz k nim byl, ať si přestanou okopávat kotníky :) celý dopis dnes nejpozději po 17:00 hodině najdete na našem webu, nebo na FB. Dáme odkaz i na telegram. 

 

3) Mediální masáž přitvrdila

Nevěřte mediální masáži. Co byste dělali jako politici, pokud byste přišli na to, že Vás globální elity podvedly, nebo byste věděli sami, že je to celé podvod, na který se nesmí za žádnou cenu přijít, protože jste vzali úplatek, nebo Vás vydírají jinak. Už samotný fakt, že v křesle ministra zdravotnictví sedí v obrovském střetu zájmů Prof. Prymula, hovoří za vše. Napojen léta na WHO, Evropskou radu pro infekční onemocnění, stejně tak jako na farmaceutické firmy, a jejich cílem je primárně prodat vakcíny a vydělat. Druhotný cíl je horší, ale bude jistě předmětem dalšího dokazování. Nemůžete někoho chytit za prsty bez toho, aniž byste měli v ruce jasný důkaz = vakcínu.

 

Tak všem přeji pevné nervy, 

a spoustu podpisů. 

 

Radek  

 

  


Radek Pech, David Formánek, Petr Vozák, Ing. Dušan Kováč (Plandemie.cz)

PAPÍROVÁ PETICE HOTOVA - MŮŽETE ZAČÍT PODEPISOVAT !!!

2020-10-06 16:49:55

Ahoj všem, 

až to celé uvidíte, tak pochopíte to zpoždění. Byl to doslova MARATON. PETICE je snad se vším důkladně připravená ve finální verzi. Všem díky za doporučení, připomínky, nápady a podporu. Omluvte čárky, případně češtinu - není čas ztrácet čas, bylo by to nekonečné. Je to hodně čtení, tak snad jen krátce: 

 

1) CÍL: U voleb bylo jen 38% oprávněných voličů. Kde je zbytek 62%? Čeká na Vás, a samozřejmě na KULOVÝ BLESK. Pokud si ten cíl podpisů (každý 50 podpisů ze svého okolí vezmete za svůj bojový úkol - máme rázem 753.200 podpisů) - a to by měl být náš minimální cíl.   

Stačit by mělo i 50.000 podpisů - to je nutné pro jmenování třeba kandidáta na Prezidenta. Ale, znáte to. I úctyhodných 753.200 podpisů mohou média a politici označovat "že to není celá republika." TEĎ JE TO JEN A JEN NA VÁS!!! 

Vsaďte na kvalitu a ne na kvantitu. Odveďte teď každý (pokud to trochu jde svou práci, nebo pokud jste v zahraničí, anebo nemáte čas, a cítíte, že je to důležitá PETICE, pověřte bez milosti bojovým úkolem náhradníka z Vašeho okolí - NEVZDÁVEJTE TO!

 

2) POKYNY & INFORMACE:

To je v zásadě MANUÁL pro všechny, čtěte ho PROSÍM pomalu a důkladně. Máte tam vše vysvětleno. Včetně důvodů, proč je v petici ten který požadavek.  

 

3) DOTAZY: k PAPÍROVÉ petici pište PROSÍM SEM (ne na email), budu na ně průběžně odpovídat, a mé odpovědi uvidí všichni. (Dotazy citlivé povahy nebo z důvodu, že nechcete psát veřejně - mi samozřejmě na email napište). 

 

ČÍM DŘÍVE PODPISY BUDOU, TÍM DŘÍVE BUDE VIDĚT VÝSLEDEK

 

Radek za 7 statečných a 15.064 ještě odvážnějších - DĚKUJEME ZA POMOC 

Petice a všechny dokumenty ke stažení najdete ZDE: http://kulovy-blesk.cz


Radek Pech, David Formánek, Petr Vozák, Ing. Dušan Kováč (Plandemie.cz)

PODPORA LÉKAŘŮM

2020-10-05 17:35:29

Ahoj všem, 

 

nepochybuji že řada z Vás tak již učinila, pokud můžete prosím podpořte otevřený dopis LÉKAŘŮ VLÁDĚ ČR

Pravda, na nás je trochu moc vlažný :) - ale každá aktivita se počítá. 

 

Díky všem 

RADEK

 

PS: Naši papírovou finišujeme, dnes nebo ráno to budete mít na e-mailu ve zprávě. 

 


Radek Pech, David Formánek, Petr Vozák, Ing. Dušan Kováč (Plandemie.cz)Sdílet tuto petici

Pomozte této petici získat víc podpisů.

Jak petici propagovat?

  • Sdílejte petici na své facebookové zdi a ve skupinách souvisejících s tématem vaší petice.
  • Spojte se s přáteli
    1. Napište zprávu s vysvětlením, proč jste tuto petici podepsali. Lidé ji totiž podepíší spíše, když budou chápat, o jak důležité téma se jedná.
    2. Zkopírujte adresu webových stránek této petice a vložte si ji do vlastní zprávy.
    3. Pošlete zprávu přes e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...