Petice za rekonstrukci hřiště ZŠ Petřvald

My, níže podepsaní, se obracíme na zřizovatele školy, obec Petřvald, s žádostí o rekonstrukci venkovního hřiště ZŠ Petřvald a zařazení této akce mezi priority obecního rozpočtu.

Hřiště je pro nás důležitým místem pro rozvoj fyzických dovedností, zábavu a sport. Jako spádová škola navíc pořádáme závody pro okolní obce. Na hřišti probíhají pouze údržbové práce, větší investice dlouhodobě chybí.


Co požadujeme: běžecké dráhy s tartanovým povrchem, multifunkční hřiště na míčové hry s tartanovým povrchem, doskočiště


Důvody naší žádosti:
1. Bezpečnost - Současné hřiště je ve špatném stavu, což představuje riziko úrazů. Nové vybavení a povrch zajistí bezpečnější prostředí.
2. Zdraví a pohyb - Potřebujeme místo k aktivnímu pohybu a rozvoji svých dovedností. Modernizace podpoří fyzickou aktivitu a přispěje ke zdravějšímu stylu života.
3. Estetika - Kvalitní a esteticky příjemné hřiště pozitivně ovlivní vzhled celého okolí a zvýší atraktivitu naší obce pro její obyvatele.


Naším cílem je vytvořit prostředí, které bude prospěšné pro nás všechny.


Děkujeme za vaši pozornost a podporu.


S úctou,


žáci ZŠ Petřvald


Mgr. Eva Strak, Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín, příspěvková organizace    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Mgr. Eva Strak, Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín, příspěvková organizace bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...