PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ

„My, níže podepsaní občané České republiky, prostřednictvím této petice dle zákona č. 85/1990 Sb., o právu petičním, vyjadřujeme nesouhlas se zákonem uloženou povinností placení rozhlasového a televizního poplatku, a žádáme, aby byla tato povinnost zrušena.

Domníváme se, že základem kvalitních služeb je možnost svobodné volby a s tím související zdravé konkurenční prostředí, ze kterého by Český rozhlas a Česká televize neměly být vyjmuty."

asd2.jpg

Rozumné stížnosti k ČT již byly odeslány, zkoušíme se tedy trochu změřit, aby bylo vidět, že nás není pár: https://www.zdraveforum.cz/texty/stiznost_CT.pdf

a9893639ddc6a404.jpg

6afae66d7919efa13.jpg


Libor Vondráček, Tomáš Macek, Markéta Karešová, Barbora Lištiakova a Petr Vlček    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Libor Vondráček, Tomáš Macek, Markéta Karešová, Barbora Lištiakova a Petr Vlček svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )