Petice proti agresivní politice USA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re: HNUS ! Naši vojáci v Afghanistánu slaví Vánoce pod americkou vlajkou !

2015-03-24 20:44

#16: - Re: HNUS ! Naši vojáci v Afghanistánu slaví Vánoce pod americkou vlajkou ! 

 Proč myslíte? Rusové nevedou po světě tolik válek, neopravňují si výsadní právo zasáhnout všude po světě, kde se nevyvíjí politická situace podle jejich představ, Rusové nerozpoutávají barevné revoluce, nepřevracejí stabilní režimy v chaos, nepodporují islamisty, Rusové jsou naši slovanští bratři, nešíří zde degenerovanou kulturu a uvadlou morálku, multikulturu, Rusové lpí na tradičních hodnotách, podporují rodinu, ne nějaké gender paskvily. Rusové jsou do budoucna rozhodně lepší partneři než USáci!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: Re: HNUS ! Naši vojáci v Afghanistánu slaví Vánoce pod americkou vlajkou !

2015-03-24 21:17:08

#19: - Re: Re: HNUS ! Naši vojáci v Afghanistánu slaví Vánoce pod americkou vlajkou ! 

 Tak pokud by měl být Rus můj slovanský bratr, tak já jsem čínský kloboučník.

PS: Je fakt, že ten ruskej bigboš, se nešíří vůbec nikam. Oni tak nějak sami vědí, že bigbítová kapela Věsolije ribjata, prostě stojí za hovno... Můžete ale zkusit vydat jejich hodnotnou desku. Určitě si jí koupí ovar a Ovčáček hnedle dvě...