Petice za zachování kavárny ZRUČné dobroty ve Zruči nad Sázavou na adrese Zámek 1

Touto peticí vyjadřujeme jednoznačný nesouhlas s plánovaným zrušením nájmu kavárny ZRUČné dobroty na adrese Zámek 1, Zruč nad Sázavou.

Níže uvádíme argumenty, které hovoří pro zachování oblíbené kavárny:

Kavárna funguje ve Zruči nad Sázavou již 4 roky, v loňském roce ji navštívilo více než 30 tisíc zákazníků. Je velmi oblíbeným a vyhlášeným místem k setkání nejen mnoha místních obyvatelů, ale i přespolních návštěvníků bez ohledu na věk, a to zejména během hlavní letní turistické sezóny. Městu dělá skvělou reklamu. Článek o ní byl i součástí gastro průvodce Lukáše Hejlíka. 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=876420871164681&id=100063903283468&mibextid=xfxF2i&rdid=HJw65EGBNTTvDxjI 

Fungování kavárny zajišťuje městu Zruč nad Sázavou roční příjem, a to i v období, kdy není turistická sezóna a kavárna je uzavřena. Obyvatelům Zruče nabízí 4 až 7 pracovních míst.

S fungováním kavárny nemá město žádné problémy. Provoz kavárny zajišťuje paní Štěpánka Richterová, celé tři roky. Zároveň se stará o interiér kavárny, na renovace a údržbu vynakládá vlastní prostředky.

Kavárna je umístěna na strategickém místě u vstupu do zámku, u kterého začíná trasa prohlídek, takže pro návštěvníky představuje možnost útočiště v čase, kdy čekají na prohlídku zámku.

Kavárna je místem, kde se lidé mohou občerstvit i při konání různých akcí konaných na zámku nebo v zámecké zahradě. Podobné místo v bezprostředním okolí zámku není. Sama majitelka pořádá v kavárně velmi často různé společenské akce, workshopy a koncerty.

Kavárna disponuje i zahrádkou, která je v létě plně využívaná. Svým podpisem se stavíme za zachování kavárny, neboť jsme přesvědčeni, že se jedná o jedinečné místo, které svým charakterem nemá ve Zruči obdoby.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Iva Stará bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...