Zachraňte Kasárna Karlín

My, níže podepsaní občané a přátelé kulturního a společenského centra Kasárna Karlín, vyjadřujeme naši hlubokou podporu tomuto unikátnímu prostoru. S velkým znepokojením sledujeme rozhodnutí stavebního úřadu, které vedlo k okamžitému uzavření místa, které máme rádi.

Kasárna Karlín se stala nepostradatelným místem pro kulturní a společenské vyžití mnoha z nás. Chodíme tam s přáteli i na pracovní schůzky, s dětmi na hřiště i za kvalitní kulturou, do kina, na jógu a za dalšími aktivitami. Mnoha různými způsoby přispívá životu v Praze. Z místa, které chátralo, se díky týmu Kasáren Karlín stalo živé srdce města.

Podpisem této petice vyjadřujeme naši podporu týmu Kasáren Karlín a apelujeme na všechny zainteresované strany, aby činily kroky k co nejrychlejšímu a nejefektivnějšímu řešení situace. Věříme, že Kasárna Karlín budou moci brzy opět sloužit jako centrum kultury a společenského života pro nás všechny.

Pokud i vám Kasárna Karlín chybí, podepište petici a sdílejte ji se svým okolím.

--

O iniciátorovi petice:

Jsem rodák z Prahy, i když už žiju jinde a pohybuji se po celém světě. Do Kasáren ale chodím pravidelně a rád. A kdykoliv někdo z mých přátel ze zahraničí navštěvuje Prahu, vždy jim doporučuji podívat se na tohle místo. Považuji ho za nádhernou ukázku, že zchátralé objekty můžou ožívat i jako úžasnou protiváhu gentrifikaci. Přijde mi fantastické, že takřka uprostřed hlavního města je místo, kde si můžu sednout k ohni. A zároveň mi jako rodiči přijde skvělé, že Kasárna nabízí prostor, kde si děti můžou hrát a dospělí povídat, aniž by člověk pořád musel řešit, jestli vběhnou pod auto. Ke Kasárnám mě pojí přátelství, nikdy jsem tam nepracoval a z téhle petice nemám osobní prospěch. Prostě jsem se naštval, že by takové místo mělo zmizet z mapy.


Jan Böhm, honzabo@gmail.com, +420 725 390 562    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že Jan Böhm, honzabo@gmail.com, +420 725 390 562 bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...