Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Marc

#26 Re:

2012-11-22 11:53

Milan

#27 Nu což....

2012-11-22 11:58

Budou další volby. Už brzy. Ty hlavní. Nevím, co budou dělat chudáci studentíci pak.... :-)
keporkak

#28 Co je to demokracie?

2012-11-22 12:01

Současná představa: "Demokratické je všechno, co vyhovuje mně, nedemokratické je všechno ostatní!" Připomíná mi to jednu diskuzi z knížky Pouští a pralesem od Henryka Sienkiewicze: První dotaz: "Co špatné?" Odpověď: "Špatné je, když Kalimu někdo ukrást krávu." Druhý dotaz: "Co je dobré?" Odpověď: "Dobré je, když Kali někomu ukrást krávu!" Zkrátka, primitivní pragmatizmus odpovídající osmdesátým rokům 19. století v Africe...

Nepřihlášený uživatel

#29 Re: Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-22 12:03

#24: taky učitel - Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

Vadi mi na tom pouze to, ze KSCM neni demokraticka strana, jakkoli respektuji hlasy, ktere ziskala. Receno jinak: na hlasy komunistu by se nemelo na ustredni a krajske urovni sahat, je to politicky mrtvy kapital, a pokud si to CSSD neuvedomi, tak prichazi o mnozstvi volicu, kterym vadi prace to, co nyni predvadi v mnoha krajich.

xav

#30 Na to vám už nikdo neskočí nemilá ODS

2012-11-22 12:04

Není možné zneužívat děti v rámci politických půtek nedemokratických politických stran, které právě neuspějí ve volbách!
jendabenda

#31 Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-22 12:06

#16: - Re: Podporuji paní Baborovou

Člověče zlatý a kdo by měl jako koalice po volbách uzavírat. Na základě referenda, nebo petice studentů? Potom mě napadá k čemu asi jsou volby. Zdá se, že gramotnost zcela chybí Vám příteli/přítelkyně. Jestli takhle přemýšlí stávkující studenti, tak potěš koště. Paní Baborová VYDRŽTE!!

keporkakw

#32 Re:

2012-11-22 12:07

#3: dolfik -

Něco takového může napsat jen osoba, která neumí používat vlastní rozum a papouškuje pouze to, co jí někdo předžvýká...


Nepřihlášený uživatel

#33 Radní pí Baborová

2012-11-22 12:12

Podporuji pí Baborovou v zastávání její funkce.Jsem nekomunista, ale nemohu souhlasit s nedemokratickým nátlakem studentů.Jednou byly voliči rozdány karty a nelze s výsledky voleb manipulovat tak, jak to dělá vládní koalice ve vládě a parlamentu.
keporkakw

#34 Re:

2012-11-22 12:12

#6: Jiri Valter -

Pokud paní Baborová provedla nějaký zločin, tak je vaší občanskou povinností podat trestní oznámení. Jinak vaše slova naplňují skutek pomluvy.

Piky

#36 Podporuji paní Baborovou

2012-11-22 12:33

Demokraticky zvolená zastupitelka a radní za demokratickou stranu musí mít prostor vykonávat svou práci.
Svou dlouholetou praxí ve školství i v krajské politice dokázala, že je hodna postu radni a je schopna plnit své povinnosti. Pravicí zinscenovaná antikomunistická hysterie se nesmí stát normou, která přímo zasahuje do politiky.
Rubín

#37 Re: Magoři na tyto stránky nepatří

2012-11-22 12:34

#3: dolfik -

Zdravíčko slouží, Dolfíku?

Dana

#38 Re: Re: onanující jihočeští učitelé před studenty

2012-11-22 12:35

#8: ja - Re: onanující jihočeští učitelé před studenty

Stalinistickou? Do KSČ vstoupila v roce 1978, to jsi časově poněkud mimo.

Doporučuji přečíst si http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/jihoceska-radni-za-kscm-se-brani-chci-jen-kvalitni-skoly

To, co proti ní bylo rozpoutáno, přesahuje rozumné meze. KSČM je legálně působící politickou stranou, ona byla demokraticky zvolená. Je nutno to respektovat. To říkám z pozice člověka, který by byl rád za zákaz KSČ v roce 1989 a jehož rodině komunisté ublížili.


Nepřihlášený uživatel

#39 Re: Re: Re: onanující jihočeští učitelé před studenty

2012-11-22 12:41

#38: Dana - Re: Re: onanující jihočeští učitelé před studenty

Dobre, tedy ne stalinistickou, ale "pouze" normalizacni. Staliniste meli aspon

nejake idealy, i kdyz scestene, normalizacni komuniste byli pouze cyniky a pragmatiky.


Nepřihlášený uživatel

#40 Re:

2012-11-22 12:46

#6: Jiri Valter -

Doufejme, že nejste student třeboňského gymnázia a dějepis Vás neučí Rásocha. Protože pokud ano, tak souhlasím s tím, aby třeboňské gymnázium bylo přetransformováno na SOU a obměnil se celý učitelský sbor...Doufám, že češtináři na tomto gymnáziu se umí alespoň podepsat a matikáři zvládnou počítání do deseti....Dějepisář, který učí očividné bludy, by byl schopen prohlásit, že mistra Jana Husa upálili komunisti v čele s Hitlerem a jeho žákem Platonem, kteří v Bitvě na Bílé hoře ukřižovali Ježíše a popravili jeho matku Boženu Němcovou.

ladislav

#41

2012-11-22 13:06

Děti by měli respektovat svobodnou volbu svých rodičů a neplést se do politiky, dokud jim není 18. V současné době jsou v této věci doslova zneužívány svým učitelem, který by za to měl být potrestán.

Nepřihlášený uživatel

#42

2012-11-22 13:07

KSČM je zločinecká organizace a zločinci mají stavět v okovech silnice, při útěku bez milosti zastřelit ze samopalu
Komárek

#43

2012-11-22 13:18

Myslím si, že by okamžitě měl být ze svého postu odvolán pan rádoby učitel Rasocha, co si ze školy dělá holubník a pravičáckou partaj. S takovým "demokratem" bychom to nejspíš vytrhli. Co s takovým kantorem, ať táhne ke svým povedeným gaunerům a neprudí na škole!

Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re:

2012-11-22 13:19

#40: - Re:

Vtipne, ale obavam se, ze nic vic...

Znate nejakeho cloveka, ktery vstoupil v 70. a 80. letech do KSC kvuli nejakym idealum? Ja ne, skutecne ne. Vstupovali tam, protoze chteli ziskat primarska mista, zustat na VS po studiu, dostat se do zahranici, ziskat predni mista ve skolach, statni sprave atd. Znate z te doby nejakeho reditele zakladni a stredni skoly, ktery nebyl v KSC? Znate nejake reditele nakladatelstvi, ktery nebyl v KSC? My, kteri jsme tu dobu zazili, vime, co to byl vstup do KSC - vstupenka ke kariere.


Nepřihlášený uživatel

#45 Re:

2012-11-22 13:20

#41: ladislav -

Snad už stačilo jak komunisti ve školách učili dějiny....a překrucovali!!!!nechci aby se mé děti dočkali podobných zkreslováních......a hlavně tato strana už měla být dávno postavena mimo zákon!!!!


Nepřihlášený uživatel

#46

2012-11-22 13:26

Co se tady všichni rozčilujete? Stačí 2 molotovy na tuhle adresu a problém je vyřešen...
pokud možno v nočních hodinách...

Radomyšl Na baborčici 303

jak příznačné, za komunistického režimu bydlela v činžáku, a teď má novostavbu v satelitu Strakonic, chudinka jedna...


Nepřihlášený uživatel

#47

2012-11-22 13:29

Petice studentů je důsledek "seminářů", které pořádá antikomunistický "Člověk v tísni" na našich školách.
Oluna

#48 jsem absolventkou ČB škol

2012-11-22 13:31

ještě chci dodat, že jásat nad volebním výsledkem opravdu nikdo nemusí, ale já jásám. Jsem absolventka ČB škol - tř. Rudé armády. Gymnázium Jeronýmova a dcera letité učitelky ČB škol a ředitelky ZŠ O. Nedbala PaedDr Miloslavy Lepkové, takže o školství v ČB až dosud mám nějaké informace.


Nepřihlášený uživatel

#49 Re:

2012-11-22 13:35

#6: Jiri Valter -

Váš názor je názor vola. Když se ohraničujete čísly o zavražděných lidech tak si přepočtě kolik lidí spáchalo sebevraždu za ty léta vládnoucí modré strany a těch co je stát nechal tzv.vyvraždit sám.


Nepřihlášený uživatel

#50 Zákaz ODS a TOP 09

2012-11-22 13:35

Jsem pro postavení ODS a TOP 09 mimo zákon. Tyto zločinecké organizace obhajují válečné zločiny v Koreji, ve Vietnamu, Bosně, Afgánistánu ap. Navíc ocenili masové vrahy Mašíny a dnešní generace vychovávají k tomu, že vyvražďování civilistů v pásmu Gazy je důvot k bujarému veselí....Tyto strany podporují kapitalismus, který má za sebou nespočetně více mrtvých než katolická církrv, po kapitalismu druhá nejzločiněější organizace v historii lidstva....Navíc po korupčních kauzách a rozkrádání země by měla být ideologie těchto stran trestná...



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...