Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Mlok

#201

2012-11-22 23:57

Vždycky mě pobaví, když se komunisti ohánějí demokracií :-)

Nepřihlášený uživatel

#202 Re: Komentáře

2012-11-22 23:57

#198: Stan - Komentáře 

 ...kdybys je věšel v 89 na kandelábry, tak by tu nebyla většina těch gaunerů zlodějskejch, co to tu nyní vedou jak z odss , sťop09 i krademlidem!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jirka

#203 Demokrat či šašek všeho schopný?

2012-11-23 00:00

Nedavno jsem se v jednom nejmenovaném jihočeském městě účastnil jistého sezení,kde se mluvilo o podpoře tzv.selské jízdy.Tam vystoupil rádoby demokrat s projevem ve kterém plakal nad tím,že bude hrozně těžké sehnat dotační peníze na podporu selské jízdy.Nyní prý bude stalinistka na kultuře na kraji a ta nic nedá.Co říkáte-je toto nutné dotovat z veřejných rozpočtů?Zajímavé je, že tento pán vedl v šedesátých a začátkem sedumdesátých let NÁRODNÍ FRONTU na celém okrese. Studenti-podobní lidé Vás nyní vedou.Mnoho úspěchů.

Nepřihlášený uživatel

#204 Re:

2012-11-23 00:09

#6: Jiri Valter -

Hlupák vždy zůstane hlupákem. I když např. vystuduje vysokou školu. Ty demente, můžeš jmenovat jediný hřích, přestupek nebo morální chybu dané paní? Ani náhodou! Je slabší - tak si kopneš? Jsi ubohý m.agor...

aky

#205 hymna odss sťop09 krademlidem a parazitujících pravostran

2012-11-23 00:10

hymna členů odss




Rudý včera, modrý dnes - já jsem zloděj z ODS!
Táta komouš udavač - já na prachy vysavač!
IQ tykve, bodrý smích - s tunelem mi Topol pích!
Sem tam malá provize - to je moje TOP vize!
Já se za to nestydím - brzy škvarky uvidím!
Po nás nejspíš potopa - za to může Evropa!
Na všechno mám recept jistý - jen nevolte komunisty!
Modrá šance - ty ji máš (s důchodem se neshledáš)!
My jsme středem vesmíru - rakve budou na míru!
Program, vize, ideje - ODS je naděje!
Nečas, Bendl k tomu Bém - ještě něco rozkradem!

Ruda

#206 Re: Re: Podpora pro p.Baborovou

2012-11-23 00:11

Neodstoupí-sprostotě a těmto metodám nemohou slušní lidé ustupovat!!!!!!!!!!!#161: Stálin - Re: Podpora pro p.Baborovou

 

Olda

#207 Re: Demokrat či šašek všeho schopný?

2012-11-23 00:15

#203: Jirka - Demokrat či šašek všeho schopný?

Podobných nyní demokratů znám dost. A  nejvíce napravo jsou děti velkých soudruhů.

Richard

#208

2012-11-23 00:16

Zdá se, že v případě nechutné štvanice proti paní Baborové se setkalo několik momentů.
1.Mocenská rvačka v rámci Jihočeského kraje o přístup k finančním zdrojům, kdy nová konstelace ve vedení kraje zřejmě odstavuje od zdrojů některé dosud dobře "zavedené" struktury. Samotná paní Baborová je zde pouze zástupný problém.
2.Otázka koncepce školství. S názorem paní Baborové na potřebu větší podpory středního technického vzdělání nemusí každý souhlasit, leč tento aktuální problém je třeba řešit věcnou diskuzí, a ne honem na čarodějnice.
3.Výlevy latentního antikomunismu slouží pouze instrumentálně k prosazení jiných zájmů,především zájmu uvedeném ad 1.
Jakákoliv konstruktivní diskuze musí být vedena ad rem, nikoliv ad personam.

Stan

#209 Re: Re: Komentáře

2012-11-23 00:17

To máš kámo pravdu a pohrobci komančů by nebyli - viz Rath. To by byl tady ráj. Bába Baborová by neměla koho ničit blbýma ulohama o raketách.
Olda

#210 Re: Demokrat či šašek všeho schopný?

2012-11-23 00:17

#203: Jirka - Demokrat či šašek všeho schopný?

Mám dojem,že jsem tam byl taky. Není to ten, co jeho dcera vyhrála ten konkurz na řiditelku pracáku?

Malý John

#211 Re: d

2012-11-23 00:21

#4: demokrat -

ale notak, soudružka Baborová dostala 1 567 hlasů z 191 971 platných. Tj. dostala podporu 0.8% takže 99.2% voličů paní Baborovou nechtělo! Voláte tu po respektování výsledků voleb - respektujte proto prosím tich 99.2% voličů, kteří soudružku Baborovou nechtějí!

viva

#212

2012-11-23 00:23

podporuji paní Baborovou a považuji protesty studentů za protesty zmanipulovaných loutek.....
Aleš

#213 Re: Re: d

2012-11-23 00:25

#211: Malý John - Re: d 

 Vy nejste jenom malý podle jména Johne, ale zřejmě máte i malý mozek, ta Vaše matematika je dost mimo, měl byste si ji nechat vysvětlit od pana Rosochy, určitě by Vám dal nějakou hodinu zdarma a možná ještě přidal nějaký blábol, kterým byste ná potěšil.

Malý John

#214 Re: Re: Re: d

2012-11-23 00:28

#213: Aleš - Re: Re: d

Děkuji za upozornění. Kde jsem prosím Vás udělal ve výpoču chybu?

arcipyskup

#215

2012-11-23 00:32

Dnes kdy církev dostává od státu dotaci, je nanejvýš zapotřebí aby byla ve školství nějaká ta opozice proti rekatolizačním snahám církevních papalášů.
Kdo ví, zda ta "studentská" aktivita není snahou dostat školství pod církevní palec.
Eda

#216 Re: Re: d

2012-11-23 00:34

Malý Honzíku, bavíš mi. Sleduji, že znáš perfektně volební zákon.Nevím, že by statistika počítala hlasy neodevzdané. I náš pan prezident byl zvolen jedním hlasem-ale odevzdaným.#211: Malý John - Re: d

 

Aleš

#217 Re: Re: Re: Re: d

2012-11-23 00:36

#214: Malý John - Re: Re: Re: d 

 Přečtětě si Zákon o volbách, nebo spočítejte hlasy ostatních kandidátů z ostatních stran, možná že se Vám rozsvítí. To by napadlo i žáka z 5.třídy.

Mirek

#218 Re: jen hloupa ironicka demagogie

2012-11-23 00:40

#3: dolfik -

z lidi kteri onu ucitelku znaji, studenty ktere ucila nevyjimaje  je o ni znamo, ze je to rozumna zena ktera neni zadnou ortodoxni komunistkou - do sve prace nevtahovla politiku .. takze neni na miste vykladat takove nesmysly ..

ivanT

#219

2012-11-23 00:40

Já komunisty nemusím ale snažit se je likvidovat mocensky pokládám za nesprávné. Dvacettři let měli zdejší "demokraté" možnost realizovat změny ve prospěch občanů, k tomu bohužel nedošlo, změny byly provedeny pouze ve prospěch kapitálu a bylo umožněno aby spekulace a zneužívání státních prostředků bylo vydáváno za úspěšné podnikání.
Znova opakuji, jsem přesvědčen, že KSČM je stejně nedemokratická jako ostatní strany v parlamentu, a snaha bránit jejímu podílu na řízení obcí, krajů a státu je protiprávní a protiústavní. Paní Baborová má právo podílet se na řízení kraje.
Mirek

#220 Re: Re: zajimava matematika .. ale je to nesmysl ...

2012-11-23 00:44

#211: Malý John - Re: d jestli chcete tak tedy asi takhle .. petice na odvolani Baborové je pocetne jednim promile z celkoveho poctu obyvatelstva CR.  Tudiz naprosto bezvyzamna!

Kvalitní školství jen pod vedením KSČM

#221 Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-23 00:50

#16: - Re: Podporuji paní Baborovou

To co jste napsal je naprostý nesmysl. Voliči ČSSD a KSČM tvořili v těchto volbách většinu a ti si jistě přáli, aby vznikla v Jihočeském kraji čistě levicová koalice. V naší zemi je zastupitelská demokracie s poměrným zastoupením podle počtu mandátů. Vyhrála levice a ta zcela legitimně uzavřela koalici. Pokud se vám to nelíbí tak je to jen váš problém.


Nepřihlášený uživatel

#222 Re: Re: d

2012-11-23 00:52

#211: Malý John - Re: d 

 Jak víte, že celých těch 99,2% ji vyloženě nechtělo? Počítáte pouze přednostní hlasy, kterých mohlo být pouze 5 a jen z jedné strany. Kdyby se volilo napříč politickým spekterm jen podle lidí, tak by to už o něčem svědčilo, ale tenhle údaj je nerelevantní. Takhle to nejde brát, protože voličům není přímo dán prostor pro to, říct, koho konkrétně nechtějí, ale koho chtějí. Když řeknete, že KSČM nechtělo 80,63%, tak tím ale taky zároveň říkáte (možná si to neuvědomujete), že TOP 09 nechtělo 95%, Jihočechy 85,43% a tak dále. Takže proč tedy nerespektujete, že Jihočechy nechtělo celých 85,43% voličů, takže je ještě neoblíbenější než "nedemokratická" KSČM? Podle mě tato interpretace je nejen účelové zveličení "neoblíbenosti" komunistů, ale také značně zavádějící. Kdyby každý do urny mohl hodit všechny strany, které chce nebo které mu nevadí, to by potom o něčem vypovídalo. Jak ale můžete říct, že tolik lidí nechce tu stranu, když to ani není pravda, protože některým, kteří volili někoho jiného, to třeba stejně nevadí, natož ten konkrétní člověk, to je už úplně někde jinde.

Volič levice

#223 Re: Re: d

2012-11-23 00:59

#211: Malý John - Re: d

To je naprostá demagogie! Většina voličů v Jihočeském kraji dala hlas levici a ti jistě s paní Baborovou nemají problém.  Pouze lidé jako vy tomu nerozumí!


Nepřihlášený uživatel

#224

2012-11-23 01:04

Ještě to podám trochu jinak - celkový počet platných hlasů byl 191 917. Petice proti obsazení resortu školství KSČM 9 563. To je necelých 5 procent, kteří jsou proti. A kdoví, kolik z nich bylo u voleb. Možná, kdyby se z protestujících počítali jen ti, kteří se nevzdali svého práva volit, bylo by to procento ještě menší.
vuk

#225 Někteří studenti odmítají komunisty,

2012-11-23 01:12

někteří je schvalují a některým je to jedno. Jsou rozděleni, tak jako učitelé, tak jako ostatní voliči. Není proto důvod pravičáckým křiklounům ustupovat, ať vezmou na vědomí, že prohráli volby.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...