Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Tomáš

#101 názor

2012-11-22 18:41

Mgr. Vítězslava Baborová je vysokoškolsky vzdělaná osoba s dlouholetými zkušenostmi v oblasti školství. Má být společensky odsouzena jenom proto, že si podle některých vybrala špatnou stranu? Proč studenti neprojeví tak bojovnou náladu proti školnému, případně jiným asociálním krokům vlády? Pokud by se skutečně zajímali tak důsledně o politiku, jistě by již vyšli do ulic a stávkovali proti krokům vlády, které poškozují drtivou většinu společnosti. Nejen studenty, ale i jejich rodiče, prarodiče, kamarády a příbuzné. Jsem sám studentem gymnázia a mohu říci, že se za své jihočeské vrstevníky stydím. Stydím se za to, že se mladí lidé nechají tak lehce zmanipulovat a podnikat impulsivní, iracionální kroky, místo aby vystupovali proti skutečně zásadním věcem, které tíží naši společnost.
demokrat

#102

2012-11-22 18:42

Tato petice je na podporu Mgr.Baborové,řádně zvolené.Nechápu,co tady dělají hlasy pravičáků,kteří paní Baborovou napadají.Vy,kdo napadáte,jděte si sednout do lavic s těmi poblázněnými dětmi.Pro mně je krom toho stěžejí otázka:MAJÍ TITO ŽÁCI A STUDENTI VOLEBNÍ PRÁVO?
Štěpán Kopřiva

#103 Re: Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-22 18:45

#59: Martin - Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

Pane, vy jste buď mladý nebo šílený. Vůbec nejde o nějakou paní Baborovou, ale o komunistickou stranu. A tu zná každý, komu je dnes alespoň 45 let. A antikomunismus je naprosto v pořádku. Nebo máte pocit, že to co tu komunisti předváděli bylo nějak aspoň v náznaku demokratické? Nebo humánní? Nebo alespoň netrestné? Nikoliv. Bylo to nedemokratické, nehumánní a trestné. Ani se nedistancovali od minulosti. Dál řečníci na jejich shromážděních dští síru a oheň na "reakcionáře" a blahořečí nejlepší léta svého života, když tu neomezeně vládli ekonomikou i životy všech.


Nepřihlášený uživatel

#104

2012-11-22 18:48

Mám dojem, že komunistka bude hájit zájmy studentů, především na bezplatné školství. Švagr má na vejšce čerstvě syna a stojí ho to 8 000 Kč měsíčně !!!!!!
Cantore

#105 Krátká lekce logiky pro omezenější publikum

2012-11-22 18:57

KSČM je demokratická strana, jinak by nemohla v našem zřízení existovat, natož se účastnit voleb. Pokud by nebyla demokratickou stranou, není a nemůže být demokratický ani sám systém, který by umožňoval existenci a účast TOTALITNÍ strany v politické soutěži a tedy by vaše protesty v takovém řípadě měly být namířeny proti celému takovému nedemokratickému systému. Ještě něco nechápete ???
Štěpán Kopřiva

#106 Re: Re: Re: Protestuji proti veřejnoprávníém médiím

2012-11-22 18:58

#97: - Re: Re: Protestuji proti veřejnoprávníém médiím

No, nejspíš ten zbytek. Problém naší politiky ovšem je, že tu žádná pravice není. Máme strany zločinecké a pak korupčnické. Některé se tváří, že budou krást zleva, jiné zprava a jedna se tváří, že nebude krást vůbec, ale to je zrovna ta s rukama od krve... :-(

plzenan

#107 pozdrav všem slušným lidem..

2012-11-22 19:06

děkuji všem, co se svým podpisem k petici připojí..S účelovou omezeností a nedovzdělaností některých dospělých lidí, neobeznámeností a zmanipulovatelností lidí mladých se v poslední době jakoby "roztrhl pytel"..jenže nenechme se mýlit, inteligentnější část národa ví, kdo za tím vším stojí a proč...své černé podpisy totiž nechávají na životě celé společnosti dlouhá léta...a teď se začínají bát...nedivím se jim!
Štěpán Kopřiva

#108 Krátká lekce života

2012-11-22 19:07

Milý Cantore, již vaše první věta je protimluv, tudíž ten zbytek nestojí ani za čtení. A o demokratičnosti komunistů jsem byl přesvědčován dlouhá léta, až mě z toho na oddělení VB rozbolely zuby, o které jsem záhy přišel. Pan vyšetřovatel Jahoda byl opravdu milý a demokratický člověk...:-(
Cantore

#109 Re: Krátká lekce života

2012-11-22 19:10

#108: Štěpán Kopřiva - Krátká lekce života ...Pak nechápu, jaký má smysl reagovat něco, co vám ani nestojí za čtení. Tomu se myslím říká předpojatost. Nebo jste jen pociťoval nutkání něco napsat ? Cokoliv ?

 

podnikatel

#110

2012-11-22 19:13

Demokracie je svoboda a soutěž myšlenek,bez rozdílu.
Cantore

#111 Nezávislá media

2012-11-22 19:21

Ještě by bylo moc fajn, kdyby o této petici česká nezávislá média informovala alespoň z poloviny tak často a halasně, jako o akci studentů proti paní Baborové.
Štěpán Kopřiva

#112 Re: pozdrav všem slušným lidem..

2012-11-22 19:25

#107: plzenan - pozdrav všem slušným lidem..

Hned po převratu jsem svůj "černý" podpis přidal na petici požadující zákaz KSČ autora petice JUDr. Sokola.

A vy jste nějak pozměnili svou strategii, že se odvoláváte na inteligenci? To nebýval váš záběr, jeli jste přece přes lumpenproletariát...:-O Ale vyhrožovat umíte pořád a o splnění těch výhružek nepochybuji. Takže proto jsme tak snaživí...

A.AsalBerija

#113 Re:

2012-11-22 19:27

#6: Jiri Valter -

... je mi Vás líto...

Štěpán Kopřiva

#114 Re: Re: Krátká lekce života

2012-11-22 19:27

#109: Cantore - Re: Krátká lekce života

Je více věcí, které nechápete, necháme to tak.

Štěpán Kopřiva

#115 Re: Nezávislá media

2012-11-22 19:30

#111: Cantore - Nezávislá media

Budete-li zajímaví, ať už počtem podpisů nebo čímkoliv jiným, určitě si vás min soukromá média všimnou. Veřejnoprávní budou muset taky, aby nebyly za wo.ly.

Lubomír Korec - vždy se podepisuji neanonymně

#116

2012-11-22 19:33

Stávkující flákači sprostě zneužití primitivním antikomoušem by měli jít se svými názory mezi nezaměstnané a bezdomovce. Jednak by se jim pak rozsvítilo v mozečcích a jednak by věděli, do čeho mnozí z nich po skončení studia půjdou!
Cantore

#117 Re: Re: Re: Krátká lekce života

2012-11-22 19:36

#114: Štěpán Kopřiva - Re: Re: Krátká lekce života Možná byste mohl zkusit bez povyšování a uhýbání odpovědět, když už jste byl tak pilný a reagoval na něco, co vám ani nestojí za přečtení. Že je toho víc, co nechápu ? No - vy zjevně máte patent na rozum, tak jej prosím nenechte zahálet.

 


Nepřihlášený uživatel

#118

2012-11-22 19:43

Už se nenecháme od kapitalistů oblbovat ,kradou a lžou !
smrt mafii

#119 Re: Re: Re: Re: Podporuji paní Baborovou

2012-11-22 19:48

smrt mafii

#120

2012-11-22 19:49

Proti těm asociálním zlodějům, co tu vládnou, je KSČM zlatá.

Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Krátká lekce života

2012-11-22 19:50

#108: Štěpán Kopřiva - Krátká lekce života 

 Co jste dělal ? Mě je k 70 a za totáče jsem žil naprosto v pohodě,v žádné straně jsem nebyl ,měl jsem dr.byt,auto,chatu,dvě děti,dovolené u moře(Černého) ! Nebyli nezaměstnaní ,bezdomovci ,dluhy ,exekuce,podvodníci ,ročně jezdily na devizový příslib na západ cca 2 miliony lidí  ! Dnes je stát rozkradený,zadlužený a všechno se rychle zhoršuje ! O co vám jde ? Rozkrást zbytek ?

tomsol

#122 malá myšlenka

2012-11-22 19:50

Poslední dobou se shoduji s více kolegy v práci, ale i s větším počtem mých dlouholetých známých na názoru, že mladí by měli do politiky mluvit teprve tehdy, až odpracují v této zemi alespoň dva roky a to proto, že pokud studují, tak žijí v bezstarostném vákuu a těžko se jim posuzují složitější souvislosti v reálném životě a dnešku. Pokud studují, tak jako by žili v rekreačním zařízení, poněvadž jejich představy a zkušenosti jsou vždy, jak se džíve říkalo, několik centimetrů nad zemí... Je mi 49 let a to co mě drží při životě je bez přehánění vzpomínka na krásný, bezpěčný , bezstarostný a spokojený život. Do 27 let jsem žil v krásném světě a nikdo mi nikdy nic špatného neudělal, ani nevím o nikom v mém dřívějším okolí, že by mu někdo ubližoval. - Hrůzy , o jakých se nám nikdy nesnilo začaly až po roce 1990, a já jen doufám, že se dožiju konce tohoto režimu, nic spravedlivějšího si slušný člověk nemůže ani snad přát...
eleine13

#123

2012-11-22 19:50

Jak lehce lze odsoudit člověka,aniž by stačil přesvědčit ostatní o svých schopnostech! Studenti,co se považují za hrdiny a chtějí se pouze zviditelnit,by měli ukázat také svůj prospěch na škole. Takovéto kádrování přeci předlistopadoví studenti odsuzovali,ti dnešní dělají pravý opak. Bojí se snad toho,že paní Baborová bude svou funkci zastávat až příliš poctivě?
smrt mafii

#124 Re: Krátká lekce života

2012-11-22 19:50

#108: Štěpán Kopřiva - Krátká lekce života

To se vám může lehce stát i dnes.

niki

#125 Re: Hlupáku pokud nevíte kdo si vychoval Hitlera tak o tom raději nepište!

2012-11-22 19:52




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...