Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

Oluna

#48 jsem absolventkou ČB škol

2012-11-22 13:31

ještě chci dodat, že jásat nad volebním výsledkem opravdu nikdo nemusí, ale já jásám. Jsem absolventka ČB škol - tř. Rudé armády. Gymnázium Jeronýmova a dcera letité učitelky ČB škol a ředitelky ZŠ O. Nedbala PaedDr Miloslavy Lepkové, takže o školství v ČB až dosud mám nějaké informace.

Odpovědi

Yaesu_897

#61 Re: jsem absolventkou ČB škol

2012-11-22 14:14:20

#48: Oluna - jsem absolventkou ČB škol

Hezký den,

ZŠ O. Nedbala je nyní asi celkem v pohodě, co se politiky týká tak tam snad našemu synovi nehrozí nějaké módní "oblbování", třeba stran "moderního" výkladu husitství, nebo pokud učitel řekne (naštěstí v jiné škole) "doba komunismu" tak bych mu jednu střihl za uši:)... Sympatická prý byla reakce učitelky na synovo oznámení - "Naši volili komunisty". On je sice mluvka, ale vzpoměl jsem si, jak si dělali v sedmé třídě mého ročníku čárky, kdo kouká na ZDF a já tam prohlásil, že "nám nejde barevně a zrní, ale až táta koupí zesilovač, tak se  určitě koukat budu":) To jsou paralely.

karvas

#1235 Re: jsem absolventkou ČB škol

2012-12-18 21:17:35

#48: Oluna - jsem absolventkou ČB škol 

 Souhlasím, mimo jiné, jsem absolventem téměř stejných škol a žákem tvé matky. Jako pedagog, jsem znechucen, jak se lze snadno na studentech zviditelnit. 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...