Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

My, níže podepsaní, vyjadřujeme znechucení z nátlakových protestních akcí proti jmenování Mgr. Vítězslavy Baborové (KSČM) do funkce radní za školství a kulturu v Jihočeském kraji a co nejrozhodněji odmítáme, aby Mgr. Baborová opustila resort, do něhož byla jmenována dohodou stran koalice vzešlé z výsledku řádných a demokratických voleb.

Nemusíme zrovna jásat nad volebním výsledkem, jenž umožnil jmenování Mgr. Baborové do uvedené funkce, rozhodně však výsledek voleb plně respektujemeTakto dopadly volby, takto byly demokraticky rozdány karty - ať již si my sami o Mgr. Baborové či KSČM, za niž byla zvolena, myslíme cokoliv.

Je proto fér, aby Mgr. Baborová dostala šanci ukázat, co umíJen poté bude legitimní vyslovovat případné soudy nad kompetentností její osoby. Ti, kdož tvrdí opak, nemají nejmenší ponětí o fungování demokracie a pozbývají sebemenšího práva nazývat se demokraty. Oni sami to moc dobře vědí, oč však mají méně relevantních argumentů, o to více křičí - tím jen stvrzují platnost starého pravdivého pořekadla, že „prázdný sud nejvíc duní“.

Svým podpisem proto vyjadřujeme plnou podporu svobodně a demokraticky zvolené radní Mgr. Vítězslavě Baborové a nejrozhodněji odmítáme možnost jejího odvoláníNedovolme, aby došlo k pošlapání samé podstaty demokracie ustoupením agresivní hrstce křiklounů s inkviziční mentalitou.

///  Aktuálně doporučuji k přečtení komentář Marka Řezanky: Kupředu, hnědá! Rovněž tak Zpověď angažovaného studenta, komentáře Petra skalky: Zástupné problémy, Luďka Prokopa: Nikoli o radní Baborové, ale o demokracii a o nás samotných to celé je, Václava Meškana: Hon na čarodějnici aneb Co smrdí v případu Vítězslavy Baborové, Karla Wichse: Kdo může za posilování pozic komunistů a Martina Hekrdly: Země z řetězu utržená ///

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

P.S. VRCHOL ŠPÍNY A NECHUTNOSTI: Chcípni, křičeli na rudou radníKritizovaná komunistická zastupitelka na jihu Čech se stala terčem výhrůžek !!!

P.P.S. Můžete podepsat rovněž spřízněnou petici pana Straky proti porušování zákona a Ústavy na jihočeských školách, petici pana Holkupa proti politickému vymývání mozků mládeže, stejně jako petici pana Stankeho za zrušení Bohumínského usnesení ČSSD

Podepsat tuto petici

Svým podpisem akceptuji, že bude moci vidět všechny informace, které v tomto formuláři uvedu.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.


Souhlasím se zpracováním informací, které jsem poskytl/a v tomto formuláři, a to pro následující účely:
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...