Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

vavrabo

#151

2012-11-22 21:36

Jsem přesvědčen, že pan učitel právě jako učitel nemůže navádět své i cizí žáky k nedodržování ústavních práv. Jako soukromník se může stavět na protest na hlavu i na náměstí. Totéž platí pro jeho kolegy, pokud mu tato práva neobjasnili. Toto je podhoubí totalitního myšlení pro jeho žáky. Jediný fakt nepřednesl a nikdo, nejen hejtman, mu odpovědně nemůže slíbit, co se stane v daleké budoucnosti.

Olmik

#152 Re: Stávka (manipulace) studentů

2012-11-22 21:39

#20: Pravičák - Stávka (manipulace) studentů

pane kolego, naprosto souhlasím, už jsem na to několikrát upozornila v diskuzích. jen nechápu, proč mlčí ředitel školy, jeho stanovisko by mě velice zajímalo!


Nepřihlášený uživatel

#153

2012-11-22 21:44

Skvělá petice. Souhlasím. Zlaté časy. Přad kapitalismem tu bylo tak dobře, že okolo naší země musely být dráty, protože každý den k nám utíkaly stovky nespokojených lidí ze západu.
Nečase do koše

#154 Zlatí komunisti

2012-11-22 21:47

Jedině komunisti dokáží zatočit s pravicovými zloději a asociály.

Nepřihlášený uživatel

#155

2012-11-22 21:47

Jenom nechápu, proč se nepodepisují lidé z jižních Čech.

Nepřihlášený uživatel

#156 Re: Zlatí komunisti

2012-11-22 21:49

#154: Nečase do koše - Zlatí komunisti

Těžko, jsou to spolustraníci. Sice někdy bývalí, ale znáte to jednou člen KSČ, navždy člen KSČ.

divkamodrem

#157 Re: Nu což....

2012-11-22 21:57

#27: Milan - Nu což.... 

Tak já Vám to povím, co budou dělat. Mluvila jsem s mnoha mladými a talentovanými lidmi. řada z nich se bohužel chystá tuto zemi opustit. Zůstanete tu pak spolu Vy, kteří, obávám se, tu ekonomiku moc nevytrhnete, soudě dle Vašich příspěvků. Kdo Vás ovšem bude živit?! 


Nepřihlášený uživatel

#158 Podpora pro p.Baborovou

2012-11-22 21:59

Neustupujte jde o cílenou provokaci.Na jedné straně vykřikují a hájí demokracii, byla jste řádně zvolena a najednou jsou někým nabádáni k provádění opaku.Moc by mne zajímalo, zda s takovou silou bojují i proti současné vládě, která je u moci pouze na základě podpory odsouzeného Pekárka, který je potrestán 6ti lety za korupci.Dokonce složil slib poslance, že bude věrně pracovat v náš zájem, nás všech.Je to člověk bez morálky, cti a podle mne odpad společnosti .Podle něho soudím, že taková je i naše vláda.Jedním slovem HNUS.
mentor

#159

2012-11-22 22:01

komunisti by měli nosit rudou hvězdu aby je uvědomělí kádrováci a ideologové mohli věšet na lampy ,poslouchal jsem uvědomělého na čr1 na téma jeho mravních principů , ano kdo neskáče není čech ,tragédie je že ono to učí !!!!! a to dokonce mravním principům !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#160 Re: Ubohé a trapné.Asi jsi mentálně postižený, protože normálně myslící člověk něco tak debilního ne

2012-11-22 22:04

Stálin

#161 Re: Podpora pro p.Baborovou

2012-11-22 22:09

#158: - Podpora pro p.Baborovou

Můžete být klidný. Ona neodstoupí, poněvadž by byla řešena na krajské úrovni "údernou trojkou" nebo něčím podobným. Nebylo by to poprvé...

jika

#162

2012-11-22 22:11

hajzlíci nezažili tu dobu,kdy bylo jídlo,bydlení,školství,zdravotnictví...atd.za pár facek - vydírání se neustupuje
Zuzana

#163 Re:

2012-11-22 22:13

#159: mentor -  

 Snad jste měl bý podepsaný jako mentál, asi tam máte překlep mentor.

Václav

#164 Porušování Ústavy, nerespektování ani vlastních zákonů

2012-11-22 22:19

Porušování Ústavy, nerespektování ani vlastních zákonů - to není demokracie, ale totalita!!
Jsem zvědav, jestli někdo napadne organizátory stávky studentů proti výsledku demokratických voleb.
.
561/2004 Sb. (Školský zákon)
.
Zákaz činnosti a propagace politických stran a hnutí, zákaz reklamy
.
§ 32
.
(1) Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace.
.
(2) Ve školách a školských zařízeních není povolena reklama, která je v rozporu s cíli a obsahem vzdělávání, a reklama a prodej výrobků ohrožujících zdraví, psychický nebo morální vývoj dětí, žáků a studentů
nebo přímo ohrožujících či poškozujících životní prostředí.

Nepřihlášený uživatel

#165 Re: Stávka (manipulace) studentů

2012-11-22 22:22

#20: Pravičák - Stávka (manipulace) studentů

štvanice proti člověku je trestný čin, je to vlastně vyvoláváni zášti a nenávisti s cílem člověka psychicky týrat


Nepřihlášený uživatel

#166

2012-11-22 22:24

Vydržať!!! :-) Bude lépe! :-)

Nepřihlášený uživatel

#167

2012-11-22 22:26

Nejsem sice komunista a nefandím KSČM, ale to co se děje paní BaBOROVÉ, odsuzuji. Takto vypadá totalita, tentokráte modrá. Holt ti mladí budou ještě muset mnohé pochopit a zažít.
Štěpán Kopřiva

#168 Re:

2012-11-22 22:30

#162: jika -

A naprosto všechno z toho co uvádíte stálo ne za jedno, ale hned za několik howen... :-( Prožil jsem si tu dobu naplno a vím o čem mluvím. Dneska jsem obyčejný zaměstnanec a mám všechno, co k životu potřebuji v nepoměrné kvalitě, vy jiko...

Štěpán Kopřiva

#169 Re:

2012-11-22 22:36

#167: -

Nemáte pravdu. Takhle vypadá svoboda. Je to, pravda, nezvyklé, ale je to tak Ani to není porušení  § 32, jak tu nějaký aktivista psal, poněvadž se nejedná ani o činnost a ani o propagaci politické strany.


Nepřihlášený uživatel

#170

2012-11-22 22:38

Nenechte se otrávit a vždy si vzpomeňte na ty hlasy,které Vám voliči dali.

Nepřihlášený uživatel

#171 Jirka

2012-11-22 22:42

Když jsem si pročítal komentáře k této petici , byl jsem až vyděšen s jakou vulgárností a nenávistí se zastánci KSČM vyjadřují na těchto stránkách.Přesvědčili mně jenom o tom, že komunismus už nikdy více.
Zdena

#172 Re: Re: Zdena

2012-11-22 22:58

#168: Štěpán Kopřiva - Re:  

V jaké že kvalitě? Skutečně nepoměrné. Konečně moudré slovo, fakt se to s předlistopadovou stravou nedá srovnat, ty zdravé věci, co do sebe dneska soukáme, pak se dozvíme, jaké odpady sem vlastně dovážíme, bojíme se napít i rumu abychom se neotrávili a v lepším případě jenom oslepli, tomu Vy říkáte nepoměrná kvalita? Pěkně jste mmě  pobavil a rozesmál. Možná, že jste požil a Vaše smysly přestávají fungovat.

Jarmila

#173

2012-11-22 22:58

je to neomluvitelne, kdyby treba protestovali v klidu a bez urazek, ale tohle...navic kdyz je k tomu nuti jejich ucitel. Vsude jinde by uz davno vyletel a nejenom on. Kazdy si tu "demokracii" predstavuje po svem. Je to smutne, ze se deti daji takto zmanipulovat.
jasan

#174 Re: Už jsem se nasmál dost...

2012-11-22 22:58

#150: Štěpán Kopřiva - Už jsem se nasmál dost...

Líto je mi tvého dědy , také tvé rodiny ale musí trvat na tom že tebe mi je líto nejvíc.


Nepřihlášený uživatel

#175 Re: Re: Podpora pro p.Baborovou

2012-11-22 23:02

#161: Stálin - Re: Podpora pro p.Baborovou

A navíc: jak jsme si v té době mohli spokojeně všichni zadiskutovat, svobodně jezdit, kam jsme chtěli, měli jsme sice čtyři politické strany, ale všichni jsme uvědoměle pochopili, že jedna z nich je zdaleka nejlepší, tak jsme se dobrovolně rozhodli, že ji svěříme vedoucí roli; když jsme si chtěli koupit auto, museli jsme chodit do fronty každý den po dva měsíce, ale vůbec nám to nevadilo, protože jsme se ve frontě seznámli se spustou jiných, stejně nadšených lidí... a jací inteligentní politici nám vládli. Zkrátka: zlaté časy, věčná škoda jich.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...