Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

tleskám panu Schwarzenbegovi že už jde do prdele

#2151 MIPE můžeš už běžet do Čimelic vyměnovat pamprsky

2013-01-26 16:45

MIP

#2132 Kdo dostal "naloženo", anonymní troubo?
2013-01-25 21:41

#2130: - Další válečný hrdina ostře naložil knížeti, jeho mládeži a novinářům

Viděli jsme, troubo, netřeba nám opakovat. A tleskám panu Schwarzenbegovi: "Pane generále, vy neargumentujete, vy jen urážíte!" (když nám tu chceš, troubo, něco opakovat, tak alespoň přesně!). Je mi líto toho válečného hrdiny, který se nechal zneužít prolhanými Zemanovci a "dostal naloženo". Měl to zapotřebí?
Váš Karel to jaksi nedal ale za 5let to určitě dá

#2152 Chudáček dědeček, pankáčské kosti si na Hradě už neohřeje - no co se dá dělat

2013-01-26 19:12


Schwarzenbergovi vypadlo z ucha sluchátko
http://vtipy.netroof.eu/item/9894/schwarzenbergovi-vypadlo-z-ucha-sluchatko/
Možná ho studenti z Třeboně za pět let naučí jak se alespoň vhazuje volební lístek do urny.

http://vtipy.netroof.eu/item/9910/pa-pa/

Text písně Bereniky Kohoutové "Volím Karla":

Volím tebe Karle, tak mě hobluj a vař,
postavím Ti harém, vyzpívám svatozář.
Polož spící hlavu, ke mně do klína,
a pak až tě zvolej, vem mě do kina.

Svý pankáčský kosti na Hradě ohřeješ,
ukážu ti výstřih, a ty pookřeješ.
Napěchuj si dýmku, začíná tvá mise,
nedovol ať skončím po volbách zas s hlavou v míse.

Buď náš poklad a náš šperk,
buď prezident Schwarzenberg.
Buď náš děda, buď náš král,
buď ten Karel, co to dal.

http://vtipy.netroof.eu/item/9910/pa-pa/

Nepřihlášený uživatel

#2153 Re: Re: Re: Kdo dostal "naloženo", anonymní troubo?

2013-01-26 20:54

#2141: MIP - Re: Re: Kdo dostal "naloženo", anonymní troubo? 

 MIPE, přiznej, že jste to projeli. Knížepán neuměl bez cizí pomoci a svých našeptávačů ani odvolit, co s tím uděláte? Zřejmě půjde celá pravice do háje. Asi vám budou postupně docházet slova a argumenty, lidé už toho všeho mají plné zuby, směji se vašim aktivitám, demonstracím, hladovkám, jen pokračujte, čím dál více se ztrapňujete, lidé už vás neberou, jste prostě pro srandu králíkům i s tím svým Rosochou, Hellerem, MIPEM, Hořejším i panem Máškou, umělcem,  majitelem pirátských lodí restaurace a ostatních nemovitostí. Možná by bylo nejlepší na tu jeho jednu loď nasednout a odplout někam hodně, hodně daleko. Vašemu hulvátství a napadání zdar a sílu!!! Díky předem za tvoji sprostou a hulvátskou odpověď.

Alena

#2154 Re: Re: Re: Re: Kdo dostal "naloženo", anonymní troubo?

2013-01-26 21:36

#2153: - Re: Re: Re: Kdo dostal "naloženo", anonymní troubo?

MIP tady není, buď si líže rány z porážky, zapíjí žal nebo si mailuje s Rosochou a spol. a sepisují petici proti prezidentským volbám. MIP není člověk, který by uznal svojí chybu, je to hulvát a ubožák, který umí jen hulvátsky reagovat. Líbí se  mi ta poznámka, jak od "toho" čekáte jen hulvátskou odpověď,  myslím, že "ono" Vás nezklame a něco "drsného" napíše. Je to primitivní tvoreček bez mozku a rodiče ho nenaučili základům slušného chování.

 

Bernie

#2155 Aleno:

2013-01-26 21:38

já Vám napíšu a ještě dalším stejného ražení (pokud bude čas a nebudu už vytláčet sedmikrásky v ranním úsvitu, jak se zpívá v Bonnie and Clyde). Dost jste mi nahrála.
Jinak děkuji a prosím: nevšímejte si jich - tých oných, ztráta času.
Alena

#2156

2013-01-26 21:45

Také jste soudružky měly orgasmus, když soudruh Zeman oblíznul soudružku Bohdalovou? Škoda že byl první a asi poslední. Ale nevadí, zocelena stranou, mne stejně tyto světské lahůdky nezajímají. Se soudružkou Kabrhelovou jsme na to po celá léta měly stejný názor. A ten se nezmění.
KRÁVA BAVOROVÁ

#2157

2013-01-26 22:18

DO PIČE ZEMANOVY ŠPEKY VYHRÁLI VOLBY ALE MOC SE NETĚŠTE SOUZI STARÁ KURVA BAVOROVÁ KONČÍ TAK SE VZTEKY POSERTE HIHI HE HE :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Steve

#2158 zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-26 22:29

Bléééééééééé, zeman sádlo slanina ovar tlačenka.............

Staré špekaté prasata a honibrci pyzdy baborové z téhle petice volily zemana, ale seví že už za chvíli pochcípají jako všichni komanči protže jsou staří a mají hovno v palici tak nevydrží jak říkaly v seriálu ani do švestek. Přídou mladí z Třeboně a tak dál fejsbuková generace a staré komoušské trotly nahradí, kteří jim nebudou stačit a budou závidět jako všichni komouši a socani protože levičáci nic než závidět neumí. Se dívejte odkaz:

https://www.facebook.com/studentskejaro

TŘEBOŇ RULEZZZZZZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#2159 Re: zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-26 22:44

#2158: Steve - zeman líže baborku przní ji pindu

To už opravdu přeháníte. Ono by nebylo od věci, a divím se, že to ještě nikdo neudělal. Ty vaše urážející a dehonestující

výpady předat policii. Ujasněte si co je demokracie, v žádném případě se nejedná o to, že je všechno povoleno. Demokracie o něčem jiném.

Proto se ptám zdejších diskutérů, zda už někdo z nich podal trestní oznámení.

Pomocná stráž Baborové

#2160 Re: Re: zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-26 22:56

#2159: - Re: zeman líže baborku przní ji pindu

Správně, soudruhu, STB na ně! Do Jáchymova s nimi! Diskuse s bolševiky přece MUSÍ končit likvidací třídního nepřítele! Za vítězství pracujícího lidu, za Zemana! Na Baborovou si sahat nedáme!


Nepřihlášený uživatel

#2161 Re:

2013-01-26 22:59

#2157: KRÁVA BAVOROVÁ -  

 Já bych řekla, že ty už jsi dávno vzteky posraný, paní Baborovou jste sice odrovnali svými hulvátskými výpady, když nebude ona, přijde jiný komunista a ten vydrží vaše trapárny. Většího sprosťáka, než jsi ty, jsem ještě neviděla. Jsi pěkně ujetý a ubožák, vezmi si pilulku a jdi se léčit.


Nepřihlášený uživatel

#2162 Re: zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-26 23:05

#2158: Steve - zeman líže baborku przní ji pindu 

 Tak teď už vám fakt hráblo v palici, to snad není možné, tohle není diskuze, měl by s tím někdo něco dělat, to je fakt na trestní oznámení, nepouštějte takovéhle hulváty do diskuze, to nejsou lidé, ale prasata. Jestli je to možné, mažte tyhle sprosťárny, už dávno přesahují hranice lidské slušnosti. Můžu vyjádřit svůj odlišný názor, a nemusím být sprosťák.

Alena

#2163 Re: Re:

2013-01-26 23:08

#2161: - Re:

Přesně, to jim nedošlo, že sice zdravotně zničili paní Baborovou a nepokrytě z toho mají ještě radost, ale na její místo nastoupí jiný komunista. To, co udělali je ho humus, hyenismus, jaké by to bylo jim, kdyby někdo podnikal  hon na MIPa a další? Nemá opravdu cenu na ně reagovat, ale co mi ještě vadí je to, že se tady podepisují jménem někoho jiného. Nu což jiného čekat od pravicových voličů. Jejich éra skončila, nechtějí se s tím smířit, a tak kopou kolem sebe.

Ještě bych dodala, že ten nikdo by si měl zaplatit u psychiatra nadstardatní péči,  neboť jeho postížení je hoooodně závažné :-)))


Nepřihlášený uživatel

#2164 Re: zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-26 23:13

#2158: Steve - zeman líže baborku przní ji pindu

Kam tě vede slepá vášeň?? :-))) Ty trdlo, tys volil K. Schwarzenbega??? :-)))) Tak tos volil úpného mladíčka ( při vší úctě ke K. S. jako člověku).


Nepřihlášený uživatel

#2165 Re:

2013-01-26 23:14

#2157: KRÁVA BAVOROVÁ -

Zatím tady vzteky sereš ty a skoro magi v kostkách. Jojo, tolik propadů modroptáků za poslední dobu, to už je fakt k posrání. HIHIHIHIHIHIHIHI


Nepřihlášený uživatel

#2166 Re: Re: zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-26 23:17

#2162: - Re: zeman líže baborku przní ji pindu

Já si tyhle vulgarismy tisknu, protože si myslím, že jednou se to ještě proti studentíkům z Třeboně bude "hodit".

Jsou to magoři, prasata bez mozku. Mají mozky pěkně vymyté. Znáte to, kde nic není, tam ani smrt nebere.

 

Alena

#2167 Re: Aleno:

2013-01-26 23:20

#2155: Bernie - Aleno:

Vím, že to nemá cenu s onými zabývat, ale nemám ráda hulváty. A oni hulváti jsou. Kde to jsme, že tady můžou studenti z Třeboně psát jak hulváti, vyhrožovat někomu smrtí atd. ? A přidávají se k nim další ubožáci....


Nepřihlášený uživatel

#2168

2013-01-27 00:09

Tady je zase rudýho smradu. Komunardi když se vák tu nelíbí tak táhněte na Kubu on už vás tam Kastro vykastruje vy narudlý mamrdi!!!!!!!!
Pro studenty z Třeboně

#2169 Skuhrání ukřivděných chlapečků, kteří se navzájem dlouho ujišťovali jak jsou skvělí, silní a báječní

2013-01-27 12:39


http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Bum-prask-Doktor-Macek-zle-utrel-skuhrajici-fanousky-knizete-260974

Celá glosa doktora Macka:

Jací opravdu byli a jsou, se ukazuje při projevech sympatizantů poraženého prezidentského kandidáta. Opravdu se projevují jako tolerantní demokraté a vzdělanci?
Zatím se to - s přihlédnutím ke komentářům v mediích a k debatám na sociálních sítích - opravdu tak nejeví.
Spíše lze pozorovat skuhrání ukřivděných chlapečků, kteří se navzájem dlouho ujišťovali jak jsou skvělí, silní a báječní, než přišli kluci z vedlejší vesnice a nabančili jim. A tak se alespoň navzájem utěšují, že kdyby se bojovalo podle jejich pravidel a na jejich humnech, byli by skvělí a vyhráli by. A navíc, co je to za vítězství, když ti hoši od vedle mluví jiným dialektem, vrtají se v nose a neumějí se tak svěle plácat po zádech jako oni? A ani ti burani z okolních vesnic jim nepřišli na pomoc!
Opravdových osobností, kteří jsou nad věcí, je mezi nimi vidět velmi, velice, převelice poskrovnu!
Ostatním se hroutí svět: ne ten skutečný, ale ten převážně v Praze vysněný a mediálními spanilými jízdami šířený.
Obávám se ovšem, že se nevrátí do reality a nezačnou tedy každodenně politicky pracovat na alternativním „nezemanovském“ programu, aby s ním příště slavně vyhráli, ale s pravděpodobností hraničící s jistotou se ukřivděně pustí do tradičního českého okopávání nohou protivníka…
BACHANAKK

#2170 Re: Re: Aleno:

2013-01-27 15:04

#2167: Alena - Re: Aleno:

Lež a nenávist byla počátečním a chytrým programem tzv.ČSSD.Vše má počátek v jeho tehdejším předsedovi M.Zemanovi,bohužel i v našem budoucím prezidentovi.Nezpochybnitelným svědectvím je jeho nejenom lživá a urážlivá předvolební kampaň,ale i jeho schopnost lhát do očí i televizních kamer a protěžování takových bezcharekterů,jako je Šlouf a jemu podobní.Bude ale velkou ostudou ,našeho nepoučitelného národa,zda i jako náš prezident bude působit jako lidový mluvka naplněný nesmírnou  samolibostí nad svou schopností prolhat se až na Hrad.

 

Pavka Korčagin

#2171 Re: Re: Re:

2013-01-27 17:27

#2163: Alena - Re: Re:

Ty dnešní bolševici a bolševičky jsou snad uplácaný z lejna nebo co. Soudružku Baborovou na smrt roznemůže pár kontrarevolucionářů! Já, Pavka Korčagin jsem takovým kroutil krky a to jsem byl asi 6 x prostřelen durch und durch! A co sovětští bolševici, za Velké vlastenecké války, zaléhávající střílny fašistů, aby potom s mnoha průstřely šli se svým "Urrrráááááá!" ještě do šturmu! Ulejváky jsme za Stalina stříleli! Takže, soudružko Baborová, dosti bolestínství a hybaj do třídního boje! Děti třídních nepřátel musí někdo vyházet ze všech škol! Strana tě vyvolila, nesmíš zklamat! Za rudé, bolševické školství! Za školy, plné proletářských dětí!


Nepřihlášený uživatel

#2172 Re: zeman líže baborku przní ji pindu

2013-01-27 18:41

#2158: Steve - zeman líže baborku przní ji pindu

Uvědomujete si člověče, že vaše výroky už jsou za čárou. Že opravdu  nemůžete psát co se vám zlíbí. Že je třeba dodržovat zákony a pravidla? Myslíte, že jste anonymní, když sedite doma v bytě a mlátíte ta nenávistná písmenka do klávesnice?

MIP

#2173 Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-27 19:12

#2163: Alena - Re: Re:

Pár hodin tu nejsem a hele co zjistím, když se vrátím: soudružka agitátorka Alena, která se mnou pro mé "hulvátství" (z jejího bolševického hlediska, samozřejmě) už nehodlá nikdy diskutovat, si mne nadále bere do své nevymáchané bolševické agitátorské huby (u dámy bych takový pojem samozřejmě nikdy nepoužil, bolševická agitátorka ovšem také není dáma). Dále píše a stará se o mne, samozřejmě bolševickým stylem: lež a demagogie. I když mi něco takového jako "Alena" věru nestojí ani za to dotknout se toho botou, proti lži a demagogii, jak nám ostatně všem právě předvedl výsledek prezidentských voleb, je NUTNO se vždy a všude ihned ozvat. Takže: na mne, který se zde podepisuje "MIP" nemá cenu dělat "hon". Nejsem totiž politik. Hony na lidi podnikaly, celá dlouhá desetiletí, lidské bestie, mezi které se DOBROVOLNĚ přhlásila soudružka Baborová. Hony na lidi v rámci akcí jako bylo "vyakčňování", posílání "do výroby", nejrůznější kádrování a prověrky, vynucované projevy souhlasu tu s komunistickým vražděním nevinných, tu s válečným štvaním v zájmu rusáckých okupantů pod názvem "boj za mír", tu prověřování poměru k "bratrské pomoci" nebo k "Chartě" či "Několika slovům"... ale nač to vypočítávat, 40 let bylo vlastně jediným nepřetržitým honem na lidi. Takže já, jako nekomunistická lovná zvěř, méněcenný občan, jsem si toho komunistického "honu" užil až dost. A "honily" mne bestie, mezi něž patřila, ze svého svobodného rozhodnutí, soudružka baba Baborová (pro upřesnění: přes všechny ty hony, do výroby, k odběru stranického tisku, do prvomájového průvodu atd. do KSČ se nenahánělo, tam vstupovali, po důkladném prověrení, vybraní vhodní zájemnci - žadatelé). Takže, když si baba teď trošičku čuchne k tomu, jak vypadá hon, tak se jí ještě neděje nic, co by se už dávno dříve nestalo miliónům jiných. Jenže - to je ta sprostá lež komunistických lhářů typu Alena: na babu Baborovou NIKDO ŽÁDNÝ "HON" NEPOŘÁDÁ. Opět, jako v případě jejího dobrovolného vstupu do zločinecké organizace KSČ, se ona sama dobrovolně rozhodla vstoupit do politiky. Jestli čekala jásot, kytice květů a hovnotné závazky pracujících k tomuto jejímu svobodnému rozhodnutí, tak je ještě blbější, než si lze vůbec u komunistky představit. Tato "éra" opravdu skončila, soudružko Aleno. Marně baba a její řiťolezi teď kopou kolem sebe, lžou a spílají druhým. Doba, kdy budeme uzavírat zase závazky ke zvolení nějakých bolševických grázlů do funkcí, ze kterých nám pak budou vládnout, se už opravdu nevrátí. Ledaže by jste chtěli, vy komunisti, napřed vyvraždit většinu nesouhlasícího národa.

Zuzana

#2174 Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-27 20:19

#2173: MIP - Soudružce Aleně, která se mnou nemluví  

 MIPE, zase jsi vedle jak ta jedle. Kde bereš tu většinu národa? Volby prokázaly, že pravici odzvonilo, Karlík neprošel, Sobotka měl sotva 3%, tak co meleš? Tvá matematika za nic nestojí, čísla  ti zřejmě nic moc neříkají. Ale na to jsme si zvykli. Mimo jste vy a kopáte kolem sebe a urážíte, aniž člověka znáte. Holt potřebujete přihrát nějaký ten milionek a vypadá to, že mafiáni budou více pod dohledem. Většina národa nesouhlasí s tím, jak to tady vaše slavná strana a vláda koulí. Takže chlapče, více provokací, výhrůžek a nadávek, jinak jste v pr....... Bavím se tvými blekoty a nápady. Už jsi mi chyběl, frájo. Jen do toho. Jinak tvá éra a éra tvých spolustraníků končí. Kalous je z toho mimo, Kája neumí ani volit, ani mluvit, to je reprezentace. Úplně ti ji závidím, lidé to zřejmě také tak vidí. Ale třeba bude prémiérem, von Schwarzenberg.

Alena

#2175 Re: Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-27 20:35

#2174: Zuzana - Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

MIP nikdy nezklame, kdyby ve svém elaborátě neměl slovo huba,  kráva atd, tak bych si snad myslela, že onemocněl :-))) je to hňup. Já sprostá slova nepoužívám, ale když se řekne MIP, tak mě opravdu žádné slušné nenapadá. On si  ani slušné oslovení nezaslouží. Jeho příspěvky nečtu, působí dojmem, že je píše zhulený, ale teď jsem také zjistila, že se  opravdu použil výraz většina národa. Nevím, třeba nežije v Čechách, nemá televizi, je zabržděný a ještě nezjistil, jak dopadly volby.

I když toho duševně nemocného MIPA bych tipovala spíš na to, že sedí v trenýrkách a s lahváčem u počítače a píše  petici, která začíná slovy : My MIP, z boží vůle největší demokrat v této republice, nesouhlasíme s výsledkem prezidentských voleb, protože  nedopadly tak, jak jsem chtěl JÁ  a se mnou většina národa, a proto žádnám o okamžité anulování voleb, vyhlazení všech voličů, kteří volili jinak, než JÁ a poté opakování voleb. Toto sepsal a s demokratickým pozdravem se loučí MIP.

PS. Pokud nebude mojí žádosti vyhověno, pozvu na vás Rosochu a jeho studenty. Bububububububu. Jsem strašlivý MIP.

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...