Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

MIP

#2173 Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-27 19:12

#2163: Alena - Re: Re:

Pár hodin tu nejsem a hele co zjistím, když se vrátím: soudružka agitátorka Alena, která se mnou pro mé "hulvátství" (z jejího bolševického hlediska, samozřejmě) už nehodlá nikdy diskutovat, si mne nadále bere do své nevymáchané bolševické agitátorské huby (u dámy bych takový pojem samozřejmě nikdy nepoužil, bolševická agitátorka ovšem také není dáma). Dále píše a stará se o mne, samozřejmě bolševickým stylem: lež a demagogie. I když mi něco takového jako "Alena" věru nestojí ani za to dotknout se toho botou, proti lži a demagogii, jak nám ostatně všem právě předvedl výsledek prezidentských voleb, je NUTNO se vždy a všude ihned ozvat. Takže: na mne, který se zde podepisuje "MIP" nemá cenu dělat "hon". Nejsem totiž politik. Hony na lidi podnikaly, celá dlouhá desetiletí, lidské bestie, mezi které se DOBROVOLNĚ přhlásila soudružka Baborová. Hony na lidi v rámci akcí jako bylo "vyakčňování", posílání "do výroby", nejrůznější kádrování a prověrky, vynucované projevy souhlasu tu s komunistickým vražděním nevinných, tu s válečným štvaním v zájmu rusáckých okupantů pod názvem "boj za mír", tu prověřování poměru k "bratrské pomoci" nebo k "Chartě" či "Několika slovům"... ale nač to vypočítávat, 40 let bylo vlastně jediným nepřetržitým honem na lidi. Takže já, jako nekomunistická lovná zvěř, méněcenný občan, jsem si toho komunistického "honu" užil až dost. A "honily" mne bestie, mezi něž patřila, ze svého svobodného rozhodnutí, soudružka baba Baborová (pro upřesnění: přes všechny ty hony, do výroby, k odběru stranického tisku, do prvomájového průvodu atd. do KSČ se nenahánělo, tam vstupovali, po důkladném prověrení, vybraní vhodní zájemnci - žadatelé). Takže, když si baba teď trošičku čuchne k tomu, jak vypadá hon, tak se jí ještě neděje nic, co by se už dávno dříve nestalo miliónům jiných. Jenže - to je ta sprostá lež komunistických lhářů typu Alena: na babu Baborovou NIKDO ŽÁDNÝ "HON" NEPOŘÁDÁ. Opět, jako v případě jejího dobrovolného vstupu do zločinecké organizace KSČ, se ona sama dobrovolně rozhodla vstoupit do politiky. Jestli čekala jásot, kytice květů a hovnotné závazky pracujících k tomuto jejímu svobodnému rozhodnutí, tak je ještě blbější, než si lze vůbec u komunistky představit. Tato "éra" opravdu skončila, soudružko Aleno. Marně baba a její řiťolezi teď kopou kolem sebe, lžou a spílají druhým. Doba, kdy budeme uzavírat zase závazky ke zvolení nějakých bolševických grázlů do funkcí, ze kterých nám pak budou vládnout, se už opravdu nevrátí. Ledaže by jste chtěli, vy komunisti, napřed vyvraždit většinu nesouhlasícího národa.

Odpovědi

Zuzana

#2174 Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-27 20:19:28

#2173: MIP - Soudružce Aleně, která se mnou nemluví  

 MIPE, zase jsi vedle jak ta jedle. Kde bereš tu většinu národa? Volby prokázaly, že pravici odzvonilo, Karlík neprošel, Sobotka měl sotva 3%, tak co meleš? Tvá matematika za nic nestojí, čísla  ti zřejmě nic moc neříkají. Ale na to jsme si zvykli. Mimo jste vy a kopáte kolem sebe a urážíte, aniž člověka znáte. Holt potřebujete přihrát nějaký ten milionek a vypadá to, že mafiáni budou více pod dohledem. Většina národa nesouhlasí s tím, jak to tady vaše slavná strana a vláda koulí. Takže chlapče, více provokací, výhrůžek a nadávek, jinak jste v pr....... Bavím se tvými blekoty a nápady. Už jsi mi chyběl, frájo. Jen do toho. Jinak tvá éra a éra tvých spolustraníků končí. Kalous je z toho mimo, Kája neumí ani volit, ani mluvit, to je reprezentace. Úplně ti ji závidím, lidé to zřejmě také tak vidí. Ale třeba bude prémiérem, von Schwarzenberg.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...