Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM


Nepřihlášený uživatel

#2251 Re: Soudruh Weiss, opatrně s těmi peticemi.

2013-01-31 11:57

Dabac

#2252 Re: Demokracie na kolenou

2013-01-31 12:34

Tak se vám studentíci povedlo nevídané : srazili jste demokracii na kolena! Pamatujte si, dnes jste uštvali Baborovou a zítra může kdokoliv uštvat vás! Vypustili jste Džina antidemokracie, ale není to jen vaše chyba, kde byly tzv. demokratické strany, aby hájili demokracii! Kupředu pravá, fašismus náš cíl!!!
Dabac

#2253 Re: Demokracie na kolenou

2013-01-31 12:40

#1: Komenského národ -  

 

Tak se vám studentíci povedlo nevídané : srazili jste demokracii na kolena! Pamatujte si, dnes jste uštvali Baborovou a zítra může kdokoliv uštvat vás! Vypustili jste Džina antidemokracie, ale není to jen vaše chyba, kde byly tzv. demokratické strany, aby hájili demokracii! Kupředu pravá, fašismus náš cíl!!!

Nepřihlášený uživatel

#2254 Re: Re: Demokracie na kolenou

2013-01-31 12:43

#2252: Dabac - Re: Demokracie na kolenou

Tak, takhle jsem se dlouho nezasmál... Džin antidemokracie... Pokračujte, ať je tady nějaká prča!

HONIMRD BABOR

#2255

2013-01-31 12:57

BABORKA JE PIČA STARÁ UŽ VYPADLA BÁBA KRÁVA KOMOUŠI MAJ VSTEK POZOR BUDOU KOUSAT ALE MI JE SPACIFIKUJEM ANTIJEDEM 7,65 PIF PAF BUM BÁC !!!!!!!!
Za čistý vzduch v Česku

#2256 Pryč s prdem komunismu, vypuštěným Zimolou z lahve!

2013-01-31 14:45

#2252: Dabac - Re: Demokracie na kolenou

Dosazením bolševické baby Baborové byl vypuštěn smrdutý prd komunismu. Prd, který tu již nechceme čichat. Proto jsme klíči nezvonili. Takovou babu jsme měli i za Jakeše. Takže je třeba zase řádně vyvětrat, aby Baborovský smrdutý pšouk táhl!

Jiří Weiss
Autor této petice

#2257

2013-01-31 15:10

Bravo, jihočeská Hitlerjugend, gratuluji! Cíl splněn, máte, co jste chtěli: Kupředu, hnědá!


Nepřihlášený uživatel

#2258 A co jim jde?

2013-01-31 16:10

A studentíci kafrají a kafrají a ještě z nich nic normálního a slušného nevypadlo. Jsou proti KSČM, jak tvrdí? Nevěřím jim ani nos mezi očima, protože pokud by byli jen proti straně, tak by přece nepsali píča, bába, pizda Baborová. Mám dojem, že tihle hejkálkové si nevidí do tlamičky, co říkají. Proč si hrají na zastánce demokracie, když demokracii jen špiní??? Je to už šílený vopruz s nima. Copak nepochopili, jak jsou národu k smíchu, vyjma pár troubelínů, co je tlačí do zad a říkají : HOřejší, dopředu, no tak, ty to dokážeš, jdi na to náměstí a tam jim řekni, že i když jsi se podepsal na zdraví jedné paní, tak vinu necitíš?????
Pevně věřím, že komunisté post radního za školství obhájí. A hejkalové z Třeboně? Pche, ať si klidně dál hladoví.
A vzkaz pro další hulváty na diskuzi: Vážení,můžete nám tady nadávat,jak chcete, můžete vyhrožovat,čím chcete, ale výsledky voleb jsou jasné. Místo psaní debilních příspěvků, se raději věnujte přemýšletní, proč si 1/3 lidí v republice myslí, že by bylo lepší mít vládu komunistů, než dnešní vládu. Nadávejte si, jak chcete, klaňte se Mašínům, ( pokud víte, kdo to byl), ale momentálně jsme " na koni " my. Takže asi tak nějak to s vámi vypadá.
Odsuzujete KSČM, odszujete totalitu, ale chováte se tady jak "nadlidi" a přitom jste jen ubožáci bez mozku.
Plivete tady jed a špínu, je škoda, že vám ještě nedošlo, že tím, jak se tady projevujete, se jen a jen a jen ztrapňujete. Děláte pravici opravdu medvědí službu. ( pokud víte, co tohle přirovnání znamená)

Nepřihlášený uživatel

#2259

2013-01-31 18:27

Že se učitelé nestydí štvát děti proti někomu ...jsou KOMUNISTOBIJCI.....jenže se chovají hůř než ti komunisté.

Nepřihlášený uživatel

#2260 Re:

2013-01-31 19:47

#2259: -

Citace z třeboňského  plátku ( autor řídící gymplu)

Na soukromou petici Martina Rosochy navázala lavina studentských protestů, které způsobily v očích veřejnosti i na půdě školy nebývalý rozruh. Jak to tak  v životě bývá, dramatické situace většinou prověřují charaktery, kvality vztahů a pevnost nastavení základního hodnotového žebříčku. Jsem hrdá na to, že jsme jako škola i lidé v ní v této zkoušce po všech stránkách obstáli. Studenti se projevili jako suverénní, samostatní, vyspělí a slušní mladí lidé, kterým není lhostejné, co se ve společnosti děje.

Následují další slinty. Je hnus, velebnosti, jdu blejt.

Vojtěch Straka

#2261 Re: Re:

2013-01-31 21:12

#2260: - Re:

Mohu prosím vědět, kde to vyšlo (odkaz)? Rád bych se také pobavil.

MIP

#2262 Weiss, ty blábolíš stejně blbě jako jsou blbé tvé petice

2013-01-31 21:19

#2257: Jiří Weiss -

To by Weiss studenti asi nechtěli. Oni, na rozdíl od tupců jako ty, už ví, že hnědá=rudá, že fašista a komunista jsou z jednoho hnízda. Právě proto se ozvali. Ty nech plků a zavři krám se zasmrádlou Baborovou. Soudružka prostě neprošla. Lidé (zvláště mladí !) už nejsou tupé stádo, které hodnotnými závazky uvítá každý výsledek voleb. A když jsi u té "Hitlerjugend": členka české NSDAP neprošla, což svědčí o tom, že podobně jako Německo už dávno, i Česko snad konečně zúčtuje s ostudnou minulostí. A jako v Německu, budou muset toto zúčtování provést mladí, rudou prašivinou nezatížení, lidé. Poděkujme jim!

Martina

#2263 Re: Re: Re:

2013-01-31 21:38

#2261: Vojtěch Straka - Re: Re:

Vojto, u nás v Třeboni vychází plátek Třeboňský Svět, dneska jsem ho zakoupila. Je tam i foto  jakéhosi hladového mladíka jménem Hořejší v pizzerii Macondo. Zkuste se podívat na stránky IKS Třeboň, možná tam plátek najdete v elektronické podobě . Kdybych tak učinila já, mohla jsem ušetřit 15 Kč .

Zdravím vlka, pardon Mipa

#2264 Básnička O Mipovi

2013-01-31 23:08

MIP,
na diskuzi nám zase vlít
Kdyby chodil do školy,
nemlel by tu bláboly.
Hlavu, patu nemají,
všichni už tady z MIPA nudou zívají.
Mylně on se domnívaje,
na chytráka si tu hraje.
Pravidelně sem příspívá,
netuše, že každý slušný člověk se mu vysmívá.
Mele stejnou písničku,
soudě, že demokracii má v malíčku.
Poznáte ho velmi snadno,
jeho příspěvky obsahují slova jako kráva, blbka, hovno.
Myslí si o sobě, že je slušňáček,
ale přitom je to takový prosťáček,
co rád se naváží do lidí,
ale přitom si na špičku nosu nevidí.
Škoda, že neumí diskutovat,
umí jen nadávat a popichovat.
Když u příspěvku uvidím MIP,
hned si říkám: Ten xxx je tady zase?
Není to jen vtip ?
Sendy

#2265 Hurá hurá,Baborová padla

2013-02-01 13:06

Tak jste si milí studentíci,hlídací psi demokracie a čistoty naší rasy vystávkovali Vytisku,jsem slyšel.No nemůžu se potrhat smíchy.Místo učitelky právníka.Vy máte ty kebule úplně vykousaný.

Nepřihlášený uživatel

#2266 studenti by si meli zmapovat minulost svych rodicu, to bRe: Jsou opravdu tak blbí nebo podplacení ?

2013-02-01 16:16


Nepřihlášený uživatel

#2267

2013-02-01 16:22

#5: Dan - Jsou opravdu tak blbí nebo podplacení ?

Studenti by se meli zajimat o dejiny, a o to, co to je demokracie, vubec jim nedochazi, ze se chovaji totalitne, coz svedci o jejich malem rozhledu. taky by jim mohlo otevrit oci, kdyby se zajimali o minulost svych rodinnych prislusniku


Nepřihlášený uživatel

#2268 Re: Pryč s prdem komunismu, vypuštěným Zimolou z lahve!

2013-02-01 16:28

#2256: Za čistý vzduch v Česku - Pryč s prdem komunismu, vypuštěným Zimolou z lahve!

No vy v té vaší Třeboni máte tedy úroveň, tak hezké město a tak hloupí lidé...

Neregist.

#2269 Teď za Baborovou nastoupí opět komunista, který se ovšem zastrašit nenechá

2013-02-01 16:29

Na místě radního pro školství tvrdě provětrá škůdce demokracie, k čemuž mu dopomáhej bůh :-)
Studenti a učitelé v Třeboni budou Baborovou na kolenou prosit, aby to vzala zpátky, LOL.

Nepřihlášený uživatel

#2270

2013-02-01 16:57

Vojtěch Straka

#2271 Re: Re: Re: Re:

2013-02-01 18:43

#2263: Martina - Re: Re: Re:

Tak to bude asi už únorové číslo. Ve Zlíně jsem to nesehnal, tak si počkám na zveřejnění v archivu na webu IKS. :)


Nepřihlášený uživatel

#2272 Re: Weiss, ty blábolíš stejně blbě jako jsou blbé tvé petice

2013-02-01 19:06


Nepřihlášený uživatel

#2273 Re: studenti by si meli zmapovat minulost svych rodicu, to bRe: Jsou opravdu tak blbí nebo podplacen

2013-02-01 19:08

#2266: - studenti by si meli zmapovat minulost svych rodicu, to bRe: Jsou opravdu tak blbí nebo podplacení ?  

 Dane, jsou blbí a ještě k tomu podplacení. Jinak není možné, že by se k téhle šaškárně propůjčili.

moderator moravec

#2274 Re:

2013-02-01 19:51

#2157: KRÁVA BAVOROVÁ -

jako bych slysel v ct 24 u pana prihrateho vaguse sveraka s podobnym moralnim klenotem menzelem... jake moralni autority

to trebonske gymnazium vychovava... co slovo to perla.. vaclav havel by z vas mel radost...


Nepřihlášený uživatel

#2275

2013-02-01 20:37

Je mi 66 let v KSČ jsem nikdy nebyl.Byl jsem jedním z 18-ti studentů Vysoké školy zemědělské České Budějovice, kteří šli pěšky na pohřeb Jana Palacha do Prahy.Někteří z mých spolužáků s tím pak měli problémy.Myslím si, že stávkující studenti se na odkaz Jana Palacha nemohou odvolávat, byl totiž demokrat.
Nemám radost, že preference KSČM rostou, ale bohužel. Je to díky krokům této pravicové vlády.
Paní Baborová byla učitelka, ne politruk Pohraniční stáže z Karlových Varů, byla zvolena demokraticky a všichni by to měli respektovat a ne pořadat hon na ženu, která nikomu neublížila.
Studenti protestujte proti bývalým komunistům a svazákům ve vládě a vládních stranách, kteří vedou republiku do záhuby a mají daleko větší pravomoce, než radní pro školství.Pokud bude proti nim demonstrace rád se zúčastním, ale proti řádně zvolené zastupitelce nikoliv.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...