snížit cikánům sociální dávky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno snížit cikánům sociální dávky

já osobně

#26

2012-12-28 12:22

"Cigáni které nepracují"... Člověk, co ani neumí napsat česky jednoduchou větu v nadpise petice nám tu bude hlásat, jak na "Cigány" tvrdě pracuje. Ubožáku. Teď ještě tu "O Křemílkovi a Vochomůrkovi" ;-)
zdesel

#27

2013-01-01 15:54

A neměli by dostávat dětské příplatky,když nepracují. Alespoň by se tak nemnožili! To by byla úspora na mandatorních výdajích pro st. rozpočet!
Bílá žena

#28 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-01-04 14:30

#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali 

 ha ha, já pracovala a odváděla daně 12let. Poté jsem se rozhodla pořídit si potomka a jít na Mateřskou dovolenou. Bohužel jsem zůstala s ročním dítětem sama. A víte jak na tom jsem? Mateřská 7600,-- nájem 6500,-- a 1100,-- MUSÍ vystačit pro mě i pro dceru na celý měsíc. Zkusila jsem několikrát maraton sociálka - kontaktní - sociálka - kontaktní a víte jak na tom jsem teď? mám úředně potvrzené, že nemám na žádnou dávku nárok. Taky proč, že? Vždyť jediné o co mi jde, je vychovat slušného samostatného jedince, který si bude vážit lidí a pracovat a odvádět daně. Jsme bílí a jsme na to hrdí. Až na to budou hrdí i ostatní češi, pak možná bude rovnost i v sociální pomoci..


Nepřihlášený uživatel

#29 Re: Re: Nejsou všechny cikani stejny proč je hažetew všechny do jednoho pytle

2013-01-07 14:24


Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2013-01-07 14:26

#27: zdesel -  je to možné ? 


Nepřihlášený uživatel

#31 Re: Re:

2013-01-07 14:33

#10: - Re:  chudáci,oni dřou na bílé.Kolik jich asi je 15/340 000

 

spravedlnost pro všechny

#32 Re: Re: Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-01-13 21:46

#9: - Re: Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

kdepak to žijete ? To vůbec není pravda ! Copak bílý člověk dostane proplacené veškeré potřebné věci do školy ? byla jsem svědkem a sama prodavačka mi potvrdila, že si nakupují i to co nepotřebují a vše jim sociálka proplácí do koruny . Tak tady neblafujte !!! Stejně také proplácejí obuv,  školné a pod.... Též jim proplácí i výbavičku pro mimino místo porodného a my dostaneme holou pr... !!! Tak laskavě pište pravdu ! Též dostanou i nové bydlení a dokonce pobírají i sirotčí důchod, protože uvádějí jako otce nejstaršího člena rodiny. Tak si to spočítejte , když rodí od 15 let kolik nás stojí !!!

Fakt jste mě namíchl

spravedlnost pro všechny

#33 Re: Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-01-13 21:53

#28: Bílá žena - Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

Konečně pravda jak to je s našimi penězy a právy . Bohužel je to smutný, ale je to tak. Mluví se zde o diskriminaci romů, ale to my js,e diskriminovaný ! Už někdo viděl roma jak platí poplatky v nemocnici za hospitalizaci - já ne. Za mnou přišly zaplíte hotově a nebo složenkou ? Ona ukázala kartičku chudých a tak nic neplatila !!! Léky taky jim socíálka zaplatí !!! Prostě Česká republika je hnojiště - sere na své a podporuje cizi a všude jinde je to opačně !!!


Nepřihlášený uživatel

#34

2013-01-13 22:02

Bílá žena kecá, česky lže.
zdesel

#35

2013-01-17 23:05

cikáni do práce!
8man

#36 Darwin: Přežije jen ten druh, který se dokáže přizpůsobit.

2013-01-22 20:17

Přestaňme cikánům jejich schopnost přizpůsobení závidět a poučme se:
"Ruku, kterou ZATÍM nemůžeš useknout, nezbývá, než potřást." Arabské přísloví.
Přizpůsobení (a jeho předstírání) JE efektivní cikánská politika a strategie. Kam se na ni hrabou politici (= zákonodárci) gádžové i se svými volebními programy. Soutěží jen s dojením rozpočtů a úplatky (jde rovněž o přizpůsobení se systému). Demokracie JE bolševická už z principu. Proto naše "občanská válka" zůstane stejně virtuální v diskuzích a peticích jako nám nejbližší filozofové: Švejk a Cimrman. Naprosto nám chybí výbava, které "nepřítel" mistrně využívá: Manipulace míněním a nemilosrdnost.

Nepřihlášený uživatel

#37

2013-02-02 00:21

Proč vlastně vysokými dávkami podporujeme cikány,
já jim říkám replikátoři, jen se rozmnožují a jsou tak primitivní, že zničí každou ubytovnu, a pak se drze dožadují nové.Až by sami opravily to co zničily.Nejsou schopní logického myšlení.Proč vlastně podporujeme rozmnožování primitivů.Pořád by chtěli žít v pravěkém kmenovém společenství proto by chtěli co největší byt, aby se tam vešla celá tlupa.
dfffgg

#38 Re: Re:

2013-02-02 15:28

#10: - Re:

nojo ale ty co vyydělavají tak neberou socialní dávky....TADY JE PSÁNO PRO TY CO JE BEROU


Nepřihlášený uživatel

#39

2013-02-03 03:57

Romové by m+ěli být hodnocení spravedlivě,ne léoe než Čech.Ať dostanou náhr práce-úklid atd,bohužel nechtěji pracovat a stát je v tom podporuje.

Nepřihlášený uživatel

#40 Re:

2013-02-12 02:07

#1: Snižte dávky -

Starým na důchod vydělávat nemusíte, na ten jsme si celoživotní prací vydělali sami. Kdyby Topolánek a spol. nevytunelovali důchodový fond, nebylo by co řešit. Okradli důchodce, jako okrádají všechny zadlužováním republiky. Trestají lidi, kteří ne vlastní vinou, ale ve vytunelovaných fabrikách přišli o práci a cikánům budou strkat horem spodem a ještě budeme poslouchat, jací jsme rasisté a jak jim ubližujeme. A dalo by se to vyřešit docela jednoduše : ať pro ně platí stejné zákony jako pro nás! Neděláš - nedostaneš! Nebo jim snad na úřadech někdo řekne : máš pračku? Tak ji prodej a potom teprve chtěj dávky. Nedělal jsi? Nemáš nárok.


Nepřihlášený uživatel

#41 Re:

2013-02-12 02:09

#39: -

Proč by měli dostávat náhradní práce? Kdo hledá práci vám?


Nepřihlášený uživatel

#42

2013-02-20 13:56

Kdo je tu diskriminovaný? Cikán má na soc. dávkách 45tis. Který bílý dostane při ztrátě zaměstnání takovou podporu?

Nepřihlášený uživatel

#43

2013-02-23 12:52

podporovat vedome nekoho, kdo vedome poskozuje a cíleně paralyzuje Č.r., je pro mne jako občana teto zeme naprosto nepřijatelné p.j.

Nepřihlášený uživatel

#44

2013-02-23 17:56

Rozlišovat na ty co chtějí dělat a ty nemakačenky.
Pippy

#45 PippyRe:

2013-03-01 13:36

#7: -

Souhlasím, že jsme národ poserů. Každý den se lidé rozčilují nad tím, co se v republice děje (od špatných potravin, přes arogantní chování mocipánů až po trestnou činnost, která je už fakt alarmující). Ale všichni jen čekáme, že to za nás NĚKDO

jiný vyřeší. To kdyby to náhodou nevyšlo, aby se mohlo říci: "Já nic!" Takže si nic lepšího nezasloužíme. Nebo čekáme, že to všechno bude ještě horší?! Mnichovská zrada byla o nás bez nás a teď je to v podstatě totéž. Zase se tady odehrávají různé lumpárny "O nás - bez nás". Příklad: Jak důsledně je utajováno vše kolem církevních restitucí. Ovečky? Tak si nic jiného nezaslouží. Tečka!

KLÁRA

#46

2013-03-01 19:01

TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA KLAUSE, NEČASE : http://klaus-necas-trestni-ozn.blog.cz

Nepřihlášený uživatel

#47

2013-03-06 16:18

Fuck
kocour

#48 Re:

2013-03-07 16:09

#1: Snižte dávky -  

 Na cikani penize sou ale na stare lidi co celej život makali ne!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#50 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-03-10 23:46

jak ze nedostavaji,sousedka si vzala 3 deti do pestounske pece,sama ma 6 vlastnich deti,je samozrejme romka a k tomu bere jeste invalidni duchod za dva nezletile invalidni.na tz bere 12000 a na ty 3 deti v peci take 12000,#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali