CZECHIA je jako SHITIA, nedovolme změnu jména naší vlasti!

 

Úvod

Žil jsem polovinu života v USA, pracoval pro 2 nejznámější university v jižní Kalifornii, Caltech a UCLA. Angličtinu ovládám jako češtinu. Jméno Czechia je to nejhorší, jaké může být. Jestli to má být 1 slovo, potom Czech zní dobře. Ovšem obávám se, že vlastizrádci mají jiný úmysl, proč mění název republiky. Republika totiž všeobecně znamená samostatný stát. To jim vadí nejvíce, protože ČR již není stát jako takový, ale pouhý protektorát, po tom, co pravomoci přešly Lisabonskou smlouvou na EU, vlastizrádně, bez referenda. Czech Republic zní výborně, silně. Czechia je jako Shitia. Název země musí zůstat Czech Republic! A musíme vystoupit z EU a NATO. A nepustit sem žádné imigranty, jejichž kultura není slučitelná s naší. Vlastizrádci by v USA dostali elektrické křeslo. Tady se chovají jako celebrity. To jen pro úvod.

 

 

Hlavní důvody, proč se ČR nesmí jmenovat Czechia

·          ČR je světově známá jako Czech Republic. To je značka naší země. Značka se musí budovat. Mimo jiné musí znít dobře. Jestli se jedná o stát či podnik. Nissan prodával auta v minulosti v USA jako Datsun. Potom se v Japonsku nějaký blbec rozhodl užívat v USA název Nissan. Značka Datsun se budovala dlouho a měla dobré jméno. Po tom, co byl Datsun přejmenován na Nissan, přes veškerou reklamu, prodej aut této automobilky v USA maximálně klesl a z tohoto propadku se již Nisan nikdy plně nevzpamatoval. Skončilo to tak, že po čase tuto zadluženou automobilku koupil Renault. Příklad 2. Sony vlastnilo značku Aiwa. Po tom, co zemřel CEO Akio Morita, Sony mělo neschopné vedení a jeden CEO změnil Logo Aiwy. Během asi roku tato známá značka přestala existovat. A ten CEO u Sony skončil a byl nahrazen jiným. I když Nissan bylo lepší jméno než Datsun, Datsun měl tradici, byl spojován s kvalitou. Nissan Američanům nic neříkal. Brand je anglický překlad slova značka a branding znamená hýčkání, promoce značky, navyšování její popularity, prestiže a hodnoty. Je to to nejdůležitější či nejviditelnější, co firma či stát má.

·          Vlastizrádci či debilové, či kdo ví, jak bychom je měli nazvat, zničili značku Czechoslovakia. Ale budiž. Nahradili ji zančkou Czech Republic a ta je již ve světě zavedená. V angličtině zní dobře, je to dobré, silné jméno. Czechia se ale bude číst Čeča. (Russia se v angličtině čte Raša). Debilové se budou snažit prosadit, aby se to četlo jako Čekia a cizinci si to budou plést s Čečnou, neboli tím, co považují za jednu z největších děr světa.

 

 

Pravé důvody proč se bude měnit název ČR na Czechia

Ti co tady přes čtvrt století vládnou, když se na to co provádí, podíváme jako na celek, mají jediný cíl, a to je z nás vytvořit kolonii, protektorát, což se jim již plně povedlo, ale ještě jim v té transformaci vadí to slovo republika, které všeobecně znamená suverénní stát. Tím, že slovo republika odbourají, transformace v kolonii či protektorát bude dokončena. Jíž přes čtvrt století nám škodí a s toto změnou se jim podaří učinit ještě další ohromnou škodu, a to změnit kvalitní značku Czech Republic na Čeka, což je äsi stejné, jako kdyby to pojmenovali na Šita, což je slangový výraz slova shitter, neboli sráč či sračka. Oni tvrdí, že přechod na tuhle hnusárnu vyjde na miliardu, ale škody budou, odhaduji, v řádu stovek miliard, navíc nás budou v zahraničí považovat za tu největší verbež. To nám zamlčují. A jejich média také. 

Jak fungují tunely v 2. Protektorátu Čechy a Morava? V prvním, protektorátu za tohle byla veřejná poprava, v dnešním je to veřejná oslava. Miliardová zakázka na propagaci změny názvu v zemi s korupcí jako ČR znamená 20% tunel, neboli 200.000.000 do kapsy tomu či těm, kdo zakázku udělí. I když normálně jsou úplatky 10%, v médiích 20% není problém, protože ceny reklam se smlouvají. Oficiální cena stránky v časopise je 40.000 USD. Stát zaplatí 40.000 plus provizi. S časopisem se reklamní společnost domluví na 20.000. Zbylých 20.000 odputuje do daňového ráje. Reklamní společnost bude účtovat státu 500.000 za 30 vteřinovou TV reklamu. Subdovadatel reklamu vytvoří za 100.000. Tunel 400.000 povede do daňového ráje. Z extra zisků 50-80% není problém zaplatit 20% úplatek. Podobně to je s objednávkou právních služeb. Platí se deseti miliony. Náklady jsou malý zlomek toho a 20% putuje v daňovém ráji na konto toho, kdo to objednal. Ten se potom o to rozdělí s kámoši. Proto po více než 1/4 století nabyly u nás zavedeny řádné protikorupční mechanismy. Neříkám, že to co uvádím tak v ČR chodí, jenom, že v zemích s podobnou korupcí to je norma.

Petice byla vytvořena formující se občanskou iniciativou "Za lepší stát" Petra Nováka, který není příliš zručný na počítači a chce proto poděkovat těm, kteří ji dali na web a slíbili mu prostor na serveru www.volbyvolby.cz, po tom, co petice dosáhne jistého počtu podpisů. Dále by chtěl poděkovat serveru www.25000.cz za informace, které šíří.

 

 

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Petr Novák, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...