PETICE PRO ZRUŠENÍ CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ, PROTOŽE NYNÍ TO JE MOŽNÉ

Bývalá ústavní soudkyně Eliška Wagnerová dala v televizi návod, jak zrušit církevní restituce

Zákon o církevních restitucích by ještě šlo zrušit. Podle JUDr. Wagnerové totiž tento zákon Ústavní soud přezkoumával v době, kdy nebyly známy všechny okolnosti procesu vzniku této právní normy. Wagnerová uvedla, že by možná stálo za to zopakovat návrh na zrušení zákona o církevních restitucích k Ústavnímu soudu. Tento návrh by se soustředil na nepravosti v procesu přijímání tohoto zákona.

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Byvala-ustavni-soudkyne-dala-v-televizi-navod-jak-zrusit-cirkevni-restituce-299592

https://www.facebook.com/events/605561739497364/

 

Pozor! Církevní restituce výrazně prolomí Benešovy dekrety, takže se asi bude vracet ohromný majetek Německým a Maltským rytířům. V zkorumpovaném státě s justiční mafií to asi nebude těžko zařídit. To prolomí Benešovy dekrety plně a na řadu přijdou další, včetně Sudetských Němců. Zajímalo by mě, jestli máme v našem státním znaku 2 lvy, protože bylo od počátku plánováno, že jeden bude nahrazen sudetoněmeckým orlem. Uvědomme si, kdo církevní restituce prosadil. Nebyli to pámbičkáři, ale ti politici, kteří jsou zodpověďni za vysokou korupci. ODS věděla, že končí. Než odešli, je možné, že se pěkně napakovali za to, že tohle svinstvo prosadili.

Podepisujte, šiřte, tohle svinstvo musíme zrušit. Bude znamenat nejenom okradení našeho národa, ale později i plné prolomení Benešových dekretů, když naše justiční mafie nakonec vydá majetky Řádům Německých a Maltských rytířů, kteří u nás kolaborovali s nacisty. Co bude následovat se jen můžeme domyslet. Náš státní znak má 2 české lvy. Nedovolme, aby jeden byl nahrazen sudetoněmeckým orlem!

 

 Petice byla vytvořena formující se občanskou iniciativou "Za lepší stát" Petra Nováka, který není příliš zručný na počítači a chce proto poděkovat těm, kteří ji dali na web a slíbili mu prostor na serveru www.volbyvolby.cz, po tom, co petice dosáhne jistého počtu podpisů. Dále by chtěl poděkovat serveru www.25000.cz za informace, které šíří.

 

PETICE PRO ZRUŠENÍ CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ, PROTOŽE NYNÍ TO JE MOŽNÉ

Petice pro okamžitý ZÁKAZ ISLÁMU, protože porušuje lidská práva

 


Petice byla vytvořena formující se občanskou iniciativou "Za lepší stát" Petra Nováka, který není př    Kontaktujte autora petice