Petice pro odměnění Řezníka v anketě Hvězda internetu 013

My,níže podepsaní fanoušci nejen hudby,ale i ducha fair play a rozumu,prostřednictvím této petice žádáme,aby umělec Martin Pohl aka Řezník obdržel svoji právoplatnou výhru v anketě Hvězda internetu 013.Umělec nikterak neporušil její pravidla,ba naopak v této kauze generální partner Českého slavíka Mattoni několikrát účelově lhal a z ankety (ve které rozhodují údajně jen fanoušci) umělce diskvalifikoval za nevhodnost obsahu jeho textů,což je v rozporu se svobodou projevu a vůbec pravidly této ankety,kde se neuvádí o čem takoví interpet může psát písně,aby ho fanoušek mohl přihlásit.V tomto případě dokonce masa fanoušků dovedla interpreta až na první příčku.

 

Vzhledem k dodržení daných pravidel ankety a její výhře,vzhledem ke ctění pravdy a spravedlnosti,požadujeme:

1. Omluvu umělci Martinu Pohlovi aka Řezníkovi za neprofesionální,neslušné a vysoce nedůvěryhodné jednání ze strany generálního partnera Českého slavíka,společnosti Mattoni

2.Právoplatnou výhru umělci Martinu Pohlovi aka Řezníkovi.

 

Prostřednictvím této petice usilujeme o spravedlnost ankety,kterou by měli dle pořadatele mít v rukou pouze fanoušci a respektování umění bez cenzury,respektování hlasů fanoušků,předání odměny a omluvu za své nepřijatelné jednání ať už s diváky,posluchači nebo samotným umělcem.Věříme že tyto požadavky budou důsledně projednávány a brány v potaz.

Předem děkujeme.

S pozdravem

Jiří Fabiánek


Jiří Fabiánek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Jiří Fabiánek, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí. Tuto petici budeme inzerovat lidem, kteří si na našich webových stránkách prohlížejí jiné petice, ale tuto petici si ještě nezobrazili.