Rozprášení odborářského předraženého molochu ČD

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re:

2014-01-31 07:08

#3: - Re:

Na základě přečtenísi textu petice. Nikdo ho nenutí "neúměrné" odborářské benefity, na úkor daňových poplatníků, čerpat... Jinak, moloch nestojí na nějakech odborářskejch benefitech.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re: Re:

2014-01-31 19:56:01

#4: - Re: Re:

Jistě , máte pravdu , autor petice skutečně nemusí ty benefity využívat , ale to dělá on a možná ještě pár jedinců , jsem přesvědčen , že ostatních 99 % ty výhody bere hrstma , a ani trochu jim nevadí , že drtivá většina pracujících v této zemi si může o takových výhodách nechat zdát . Autor petice je u mě frajer , a z mé strany zaslouží obdiv .  A co se týká onoho " molochu " - zase máte pravdu , a zase jen zčásti . Onen " moloch " sice možná nestojí nas benefitech , nicméně třeba konkrétně bezhlavé rozdávání režijních jízdenek je silné lákadlo , a i možná proto jsou odbory Č.D. tak silné . A moloch ? Podle mě to moloch je , a dost hrozný ... Ale vy ho klidně obhajujte . Mimochodem - prozraďte , jaký je váš vztah k Č.D. ? Zaměstnanec ? Nebo dokonce bojovně naladěný ODBORÁŘ ? Já jen , že se za ně tak stavíte ...  , docela by mě to zajímalo . Luděk .