Petice proti porušování zákona a Ústavy na jihočeských školách

Amnabe

#51 Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 15:14

#50: honza - Re: Re: Zneužívání dětí... 

 Proboha, co to melete. Žádným dětem v Třeboni není vyhrožováno!!! Za tento svůj příspěvek byste zasloužil pár facek. Jestli Vás rodiče nenaučili, že lhát se nemá, tak Vám to napíšu alespoň já. A s peticí nemá žádný pan Dlouhý nic společného, ani nikoho neplatí. Uklidněte se, prosím Vás, a nevykřikujte tady ubohé lži.

 

Vojtěch Straka

#52 Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 16:03

#51: Amnabe - Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

Mě fascinuje ta vaše stoprocentní informovanost. Nikdo nikdy nikomu nikde s nikým za žádných okolností. Jste buď Bůh anebo Big Brother.

Amnabe

#53 Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 16:12

#52: Vojtěch Straka - Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí... 

 Stačí se o to zajímat a znát lidi, o kterých mluvíte. Jak už jsem psala, většinu těch lidí osobně znám a není to dlouho, co jsem na škole studovala. Na tom není nic složitého a ani tady zase nemusíte vykřikovat nějaké nadnesené komentáře, které jsou úplně zbytečné.

Zrovna pro Vás by mělo být - jako bývalému studentovi - velmi jednoduché se sebrat a na Gymnázium si o tom s někým dojít popovídat. Mluvíte tu o paní ředitelce. Byl jste za ní? Zeptat se, jak to všechno je..akorát tu píšete do diskuzí a zakládáte petici bez podkladů. To mi přijde lehce jednostranné.

sendy

#54

2012-11-24 16:53

jak tak čtu ,jací jsou ti študentíci z Třeboně vlastně moudří ,potřeboval bych vysvětlit jednu věc.Často v debatě s nimi zaznělo, že nechtějí Baborovou "protože schvaluje okupaci Rusákama v roce 1968" . Proboha oni nevědí ,že náš současný premiér ji schvaloval taky ? Že minulý premiér a předminulý premiér a rodina Klausovic a houf všech možných ministrů a poslanců a bůhvíkdo ? vysvětlete jim to ať se neztrapňují.....

taky učitel

#55

2012-11-24 17:05

Vážená diskutující, to, co se děje na třeboňském gymnáziu, je rozhodně špatně. I když pominu pana učitele Rosochu, cožpak tam nejsou učitelé,kteří žákům podají vysvětlení o volbách, povolebních vyjednáváních, Ústavě ČR, Listině práv a svobod atd.? Pokud se nepletu, studují tam 11-19 letí? Jaké mají tito občánkové znalosti, rozhled a zkušenosti? Cožpak si ve své naivitě a naprosté nezkušenosti mohou myslet, že se jejich ultimat hejtman "zalekne"? Je to celé trapná a ubohá fraška. V nějakém jihočeském DENÍKU jsem si přečetl, že při stávce studenti zpívali písně Karla Kryla. Nemyslím, že by se mu to líbilo. On přece ve svých písních právě brojil proti tomu, co se děje u nás po Sametové revoluci, byl z toho znechucen a nakonec zemřel v Německu. Je vidět, že chudáci studenti neví, "která bije".
taky učitel

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 17:08

#53: Amnabe - Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

Předchozím příspěvkem jsem reagoval na Amnabe.

Vojtěch Straka
Autor této petice

#57 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 17:12

#53: Amnabe - Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

Já tomu nerozumím. Když uvidím v televizi tu školu v plamenech, mám se jet zeptat paní ředitelky, jestli jí to tam nechytlo? Asi by to bylo zbytečné. Stejně zbytečné je v případě, že vidím v televizi učitele a studenta poskytovat politicky orientované rozhovory v budově školy, což zakazuje zákon, abych se jí jel zeptat, zda se tam náhodou neporušuje zákon.

Diskuse se tady snažíte vířít vy, podle mě naopak vůbec není o čem diskutovat.

Vojtěch Straka
Autor této petice

#58 Re:

2012-11-24 17:17

#55: taky učitel -

On přece ve svých písních právě brojil proti tomu, co se děje u nás po Sametové revoluci, byl z toho znechucen a nakonec zemřel v Německu.

Přesně tak - poukaz na to, že se chudák Kryl musí teď obracet v hrobě, zazněl v poslední době na různých fórech už víckrát.

Amnabe

#59 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 17:27

#57: Vojtěch Straka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí... 

 Ale ta škola není v plamenech. To nedokážete pochopit vy. Právě proto Vám navrhuji, abyste se s těmi lidmi potkal před tím, než děláte ukvapené závěry. Už jsem tu v nějakém příspěvku psala, že se paní ředitelka radila se školskou inspekcí a krajským právníkem proto, aby bylo všechno dle zákonů.

Taky mi přijde trochu srabácké, že se s těmi lidmi nedokážete sejít osobně a všechno, co tu píšete jim říct do očí. Kdybyste s nimi o tom diskutoval, možná byste nebyl tak radikální ve svých komentářích.

Amnabe

#60 Re:

2012-11-24 17:31

#55: taky učitel -  

 Pro Vás je to trapné a ubohé. Pro ně a dalších deset tisíc lidí (a nejsou to jenom studenti, ale i dospělí lidé) to tak není. Zkuste to respektovat.

A dle reakcí a podpor ve formě podpisů mnoha rodičů dětí z Gymnázia si nemyslím, že je něco špatně.  

Vojtěch Straka
Autor této petice

#61 Re: Re:

2012-11-24 17:41

#60: Amnabe - Re:

Nejsem si vědom toho, že by deset tisíc lidí někde deklarovalo, že poslední dění na Gymnáziu Třeboň je v souladu se zákonem.

Amnabe

#62 Re: Re: Re:

2012-11-24 17:54

#61: Vojtěch Straka - Re: Re:  

 Tím příspěvkem o deseti tísících lidech jsem reagovala na komentář pana ,,taky učitel,,. Nenapsala jsem větu, že deset tisíc lidí deklarovalo, že dění je v souladu se zákonem.

To, proč je to v souladu se zákonem jsem Vám napsala v předchozím příspěvku. Když to nechcete vidět, tak asi s Vámi nemá smysl diskutovat. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

Vojtěch Straka
Autor této petice

#63 Re: Re: Re: Re:

2012-11-24 18:08

#62: Amnabe - Re: Re: Re:

Já vím, na co jste reagovala, umím číst. Reagovala jste na příspěvek, který pojednává o dění na školách, a motáte do toho cosi o deseti tisících lidech, kteří si něco myslí.

taky učitel

#64 Re: Re:

2012-11-24 18:12

#60: Amnabe - Re:

Dost pamatuji. Sice ne třicátá léta min. století a HITLERJUGEND, ale padesátá léta ano. Tenkrát pracující také houfně podepisovali archy a žádali přísné potrestání osob z politických procesů. Také o nich nic nevěděli. Zrovna tak většina těch, kteří teď podepisují petici, ví o paní Baborové jen to, že je v té "nesprávné" straně. Ti, kteří ji znají, se o ní vyjadřují pochvalně.

Dav se dá velmi snadno zmanipulovat a nerozumné děti tím spíš. Ale naštěstí  už tu demokracii máme, byť se to každému líbit nemusí. I kdyby pan Rosocha získal další desetitisíce podpisů, vskutku nevím, čeho tím chce dosáhnout. Výsledky voleb v jižních Čechách nejspíš zpochybněny nebudou a že by vítězové voleb chtěli něco měnit,  to si také nemyslím.

 

Amnabe

#65 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-11-24 18:19

#63: Vojtěch Straka - Re: Re: Re: Re:  

Promiňte, ale nejspíš neumíte. Reagovala jsem na toto: ,,Cožpak si ve své naivitě a naprosté nezkušenosti mohou myslet, že se jejich ultimat hejtman ,,zalekne,,? Je to celé trapná a ubohá fraška.,,

Amnabe

#66 Re: Re: Re:

2012-11-24 18:22

#64: taky učitel - Re: Re:  

 Paní Baborová sice může být správná ženská, o tom nechci diskutovat. Ale stačí si přečíst její program nebo některé její články a názor si může udělat každý, protože je veřejně činná. Takže jsou to její osobní názory v politice a i to, že je v komunistické straně.

Pavlína Jiráková

#67 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 20:09

#59: Amnabe - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

Vážená,
kde berete tu jistotu, že vám právník nemůže poradit nesmysl? Vhledem k tomu, že v této kauze je stežejní § 32 odst. 1 zákona č. 561/2004 Sb., který mj. zakazuje propagaci politických stran a hnutí ve školách a školských zařízeních, přičemž toto ustanovení nespecifikuje propagaci pozitivní nebo negativní, ani se neomezuje na učitele nebo žáky. Jak již psal Vojtěch Straka výše, organizování protestů na půdě školy, ať už ze strany pedagoga, nebo studenta, porušováním výše zmíněného paragrafu je. Nerozumím tomu, na co paní ředitelka potřebovala rady právníka, když paragraf je formulován velmi jasně a srozumitelně. Docela by mě zajímalo, kterými paragrafy se hodlá paní ředitelka ohánět.

Pokud ani školská inspekce, kterou se tady oháníte, nevidí nic špatného, tak je to velmi smutné.
Tím samozřejmě netvrdím, že studenti nemají na protest právo. Jen by měli dřív myslet, než začnou činit.

Pavel Zeman

#68 Re:

2012-11-24 20:16

#2: jendabenda -

V tom případě tě tedy upřímně lituji...asi jsi zapoměl nebo nevíš, kolik lidí má komunistický režim na svědomí...

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-24 20:22


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-24 20:23


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-24 20:25


Pavel Zeman

#72 Re: Re: Re:

2012-11-24 20:29

#64: taky učitel - Re: Re:

Takže soudružka je správný člověk v nesprávné straně...a to je jako omluva? Komunista je a bude vždy nepřítelem lisdtva, má stejné cíle a metody jako fašista, jen s tím rozdílem, že komunisté nají na rukou krev daleko více lidí než fašisté. Doporučuji trochu studia dějin....

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-24 20:32


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-24 20:39


Jaroslav Fliegel

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

2012-11-24 20:47

#67: Pavlína Jiráková - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zneužívání dětí...

Vážená paní,
studenti by možná měli nejdříve myslet a pak jednat, ale stejně tak Vy by jste se nejdříve měla zamyslet nad tím co zde píšete. Výsledný rozdíl bude v tom, že studenti budou stejně jako nyní jednat proti pokřivení školství, zatímco Vy budete tiše v rohu šoupat nohama a litovat, že jste kdy napsala takovou hloupost.