Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Kocorek z Brna

#1776 Kokotovo novoroční přání

2013-01-05 00:54

Monika

#1777 Bacha my máme přehled

2013-01-05 00:56

Monika

#1778 Monika?

2013-01-05 08:04

Zase další schovávačks za cizí jméno, co Moniko2. To je tady na těchto komanč stránkách specialita. Tak jak nám Bramboriáda pokracuje? Nebyla sem tady 2 dny a koukám, ze nic moc. Tak komančové honem musíte se víc snažit.
Monika

#1779 Já mám fakt přehled , ta bacha na mne. Já jsem všudypřítomná....... ...........

2013-01-05 10:52


Nepřihlášený uživatel

#1780 Inspekce na škole

2013-01-05 12:11

se dívala i na příspěvky na peticích, takže pokud si myslíte, jak jste to tady komunistům nandali, tak se, bohužel, pletete.
Kocorek z Brna

#1781 Chudák naše Monika

2013-01-05 14:59

Co je nejtěžších šest let v životě Moniky?

- pátá třída.
Kocorek z Brna

#1782 Moničko , čekáme, zase nám něco velmi inteligentního napiš.

2013-01-05 16:32


Jak zblbnete Moniku ?
- Nezblbnete. Ona už se tak blbá narodila..

Nepřihlášený uživatel

#1783 Re: Moničko , čekáme, zase nám něco velmi inteligentního napiš.

2013-01-05 19:19


Nepřihlášený uživatel

#1784 Re: Monika?

2013-01-05 19:20

#1778: Monika - Monika?

My se snažit nemusíme, ve volbách nám patří druhé místo. To ODS by se měla snažit ,páč nějak u voleb pohořela, což  nemůže rozdýchat.

Monika

#1785 Re: Re: Monika?

2013-01-05 20:38

#1784: - Re: Monika? 

 

ser na volby. Bude hůř.
Monika

#1786 Re: Re: Moničko , čekáme, zase nám něco velmi inteligentního napiš.

2013-01-05 20:39


Nepřihlášený uživatel

#1787 Tak co studenti, budoucnosti národa.

2013-01-05 21:08

Vy, kteří tak voláte po spravedlnosti. http://jednej.cz/petition.php?id=123

Nepřihlášený uživatel

#1788 Velké a malé ryby

2013-01-06 07:37


Milí mladí přátelé z jižních Čech! Zamyslete se nad politickou situací. Komunisté se v minulosti lecčím provinili, ale nebylo to tunelování a rozkrádání státu. V posledních 23 letech ani neměli příležitost.

Komunisté v dnešní době nejsou nebezpečím, nebezpečí je úplně jinde.


Co říkáte amnestii prezidenta republiky? Na svobodu se dostali opravdoví zločinci. Trestní stíhání proti "velkým rybám" bude zastaveno, tedy nepotrestáni budou ti, kteří skutečně náš stát či občany našeho státu poškodili. Jedná se o obrovské částky. To by Vám mělo spíše vadit.

Nepřihlášený uživatel

#1789 Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 09:59

#1788: - Velké a malé ryby

Ano, nebylo to rozkrádání. Oni ho rovnou zlikvidovali. Poslední tečkou pak byl duben a květen 48'. Dál jsme už mohli jenom sledovat čtyřicetiletý pokus  o vybudování komunistického ráje, pod vedením bolševické lůzy, s dvacetiletou přítomností okupační armády Sovětského svazu, v zadrátované republice. To asi kvůli zvýšení morálky, prakticky nepracujícího lidu. Zhroucení systému, který "pletl bič z hovna", pak přišlo veskrze samo... A ani to jinak dopadnout nemohlo. Vlády a následného vedení podniků, družstev apod. se chopili nevzdělaní, ovšem ideologicky čistí nýmandi, z pověření paranoidní Komunistické strany, jejíž ústřední výbor podléhal řízení, obdobnými odborníky ze SSSR. Nakonec, projev odborníka na slovo vzatého, bojler - brojler, není ještě tak starý... A zavírání, mučení, vraždění a střílení na hranicích, svých vlastních občanů, jenom kvůli jinému názoru nahlas vyřčenému? Zabíjení na hranicích ještě v roce 1986, umučení politického vězně ještě v roce 1989. Ano, komunistů je třeba se bát i v současné době.

Amnestie prezidenta republiky? Na tu má ústavní právo a měli ji všichni předešlí a také jí využívali. Za hysterii kolem ní vzniklou můžeme být svým způsobem rádi, není to tak dávno, kdybychom si o její přiměřenosti pouze špitali povečerech doma, aby to ani vlastní děti pro jistotu nezaslechly.

Veronika

#1790 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 10:04

#1789: - Re: Velké a malé ryby

To jsem si zase početla, prosím Vás .. příště, když už jste si spletl petici, tak zde nepište chyby, asi jste to psal v nějakém stresu nebo rozrušení, ale píše se Způsob a ne Váš Spůsob a děti nezaslechlY a ne nezaslechlI.

Jsem proti amnestii a tyhle slinty může napsat jen člověk, který nikdy nebyl obětí trestného činu. Jak je asi těm poškozeným, když vidí viníky na svobodě?????


Nepřihlášený uživatel

#1791 Re: Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 10:14

#1790: Veronika - Re: Re: Velké a malé ryby

Dík souško, už sem to dal do cajku... A nyní se můžete ralizovat.

PS: Nepopletla jste si petici také?


Nepřihlášený uživatel

#1792 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 10:31

#1789: - Re: Velké a malé ryby

A dneska máme demokraticky zvolené "odborníky"? Jestli se nepletu, tak jen na min. školství a zdravotnictví. Co státní maturity za 1, 4 miliary? A zpackané. Co PROMOPRO, OPENCARD, CASA, IZIP,...? To teď náš stát jen vzkvétá!  Koalice měla 118 hlasů, úplně svou šanci promarnila. To je taky vina komunistů?


Nepřihlášený uživatel

#1793 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 10:46

#1789: - Re: Velké a malé ryby

To je pravda, za komunistů rozhodovala stranická příslušnost a ne kvalifikace. Za komunistů se mohl stát ministrem průmyslu anesteziolog, ministryní kultury družinářka, dříve to byl zubař, ministrem školství bachař, ministrem zemědělství hasič, který rozkulačil středočeské nemocnice,  ministrem zahraničí šišlavý podvodník, kvalifikací hajný, ministryní obrany ambiciozní nicka nebo prázdná zpěvačka, ministrem sociálních věcí sociopat, ministrem financí chemik, ministrem vnitra taxikář, předsedou právního výboru sněmovny nedostudovaný podvodník z Plzně. Proto přece komunisti nasekali 1800 miliard dluhů. Nebo to snad nebylo za komunistů? Že za tech komunistů byl dluh nula? Proboha, není to náhodou teď, za požehnané vlády pod taktovkou ODS?


Nepřihlášený uživatel

#1794 Re: Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 11:36

#1793: - Re: Re: Velké a malé ryby

Dobře vystiženo.

Ještě diskutujícímu 1788: Ano, leccos se dělalo za komunistů špatně, ale  je potřeba se zamyslet nad vývojem, historickými souvislostmi. Dnes se mladým lidem zdá nepochopitelné, že se na hranicích střílelo do lidí.  A co první republika? Tehdy byla policejní praxe, že se střílelo do demonstrujích dělníků. A co když se vrátíme do dob Rakouska-Uherska? Nebo dokonce do středověku?

Vývoj jde dál. Je vskutku dětinské demonstrovat proti jedné řádně zvolené radní.

Veronika

#1795 Re: Re: Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 11:51

#1791: - Re: Re: Re: Velké a malé ryby

Když Vy tady můžete urážet někoho, kdo volil jinak než Vy, tak já tady můžu upozorňovat na to, že neumíte pořádně česky. A vážně mě to moc baví :-))).

Oslovení soudružko nebo jiná zkomolenina mě neuráží, protože po tom, co jste tady předvedli, zvažuji, že vstoupím do KSČM. Proti modrému moru se musí bojovat.

Jiří

#1796 Volby a výsledky

2013-01-06 13:17

Ano, demokracie je dána svobodnými volbami. Pokud nebudou respektovány, z jakékoliv strany, nemá smysl o demokracii vůbec mluvit. Komunistická strana nebyla a není sebemenším problémem, pokud je uvnitř daného systému. Totalitu jí vnutil poválečný vývoj a nebyla ani pro KSČ dobrá. Oběti procesů 50.let byli právě většinou komunisté, to byl paradox systému. V tetech šedesátých se dospělo k opravám systému, ale došlo zase a opět k znovupotvrzení Jaltské dohody, což byl 21.8. 1968. Dnes je systém, který tady byl, vyloučený. Mohl existovat jen pod křídly SSSR, RVHP a Varšavské smlouvy. DNES jsme v EU a v NATO! Není v dohledu žádná jiná alternativa. Tudíž konání proti výsledkům voleb je veskrze falešné a u mnoha studentů patrně vychází z neznalosti naznačených historických faktů! A samozřejmě je v tom hodně zcela falešných záměrů. Samozřejmě, že rozkrádači a defraudanti se hrozně boji!!! Zatím nemají čeho. 3 lidé z KSČM POD KONTROLOU ČSSD toho zatím věru mnoho nezmohou, beze strachu korupčníci!

BACHANAKK

#1797 Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 13:38

#1788: - Velké a malé ryby

Opravdu se domníváte,že komunistické znárodnění a v roce 1953 měnová reforma /do posledních okamžiků utajovaná před národem samotným tehdejším prezidentem s.Zápotockým/ nebyly krádeží a zlodějnou spáchanou na vlastním lidu?V roce 1989 sice komunisté se vzdali moci politické,ale měli za sebou 40let tréninku,který se jim velmi hodil k  převzetí moci ekonomické.Od té doby zaujímají komunisté velmi lukrativní posty v celém našem hospodářství.Stačí se podívat na politickou minulost mnoha dnešních českých kapitalistů.Dalším neodpustitelným a velmi závažným aspektem jejich čtyřicetileté absolutní vlády je morální devastace našich národů,která samožřejmě velmi přispěla k dnešnímu stavu.

Vzhledem k tomu,že komunista se nemění, ale mění se pouze jeho taktika,nelze tvrdit,že ze strany komunistů dnes již nebezpečí nehrozí.S nimi a s fašisty se opravdu nesmí mluvit.Na ty se musí dávat pozor!!!

Svoboda člověka je vedle jeho zdraví to nejvzácnější co má a je nejvyšší čas,abychom si své svobody začali vážit,jako svého zdraví.

 

Jiří

#1798 Volby nevolby? Pinochetův scénář???

2013-01-06 13:40

Pokud nebudeme respektovat svobodné volby, potim o demokracii nelze hovořit. Komunisté uvnitř systému nejsou sebemenší problém. Totalitou poválečné doby trpěli i oni. Většinu procesů 50.let odnesli právě komunisté, viz Slánský, Novomeský, Husák a mnoho dalších. V letech šedesátých se systém hodně změnil, ale 21.8. došlo de facto ku znovupotvrzení Jaltské dohody, což znovu bylo potvrzeno mocnostmi. Jistě, dnes se bojí korupčníci a defraudanti, strachy se třesou, že by jejich kauzy se rozkryly....Viz nyní amnestie.... Zatím strach mít nemusí. Pouze 3 zástupci KSČM, pod kuratelou soc.dem. opravdu ničím podobným nehrozí. Korupčníci se prozatím, žel, bát nemusí. A studenti zase namnoze historii a její souvislosti neznají, tím jsou lehce zneužitelnì.

Nepřihlášený uživatel

#1799 Re: Re: Re: Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 13:43

#1795: Veronika - Re: Re: Re: Re: Velké a malé ryby

Na Vás již asi nic jiného,než vstup do KSČM platit nemůže.

Jiříček

#1800 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 13:52

#1797: BACHANAKK - Re: Velké a malé ryby

Já jsem zde žil a krom problémů s cestováním, což byla otázka více železné opony a nesměnitelné měny, jsem nesvobodu nepociťoval. Dnes je nesvoboda větší. Vyjma onoho cestování, o které zas každý nestojí. Svoboda jako pojem je moc relativní.  Padesátá léta jsem nežil, ale vím, že měnová reforma byla v 53.roce nutná, právě že cíl měla utnout defraudanty a korupčníky tehdejší doby a doby válečné. Muselo se to utajit a prezident Zápotocký vzal toto břímě na sebe. Dnes by se to zajisté neutajilo Byla jiná doba, plynoucí z Jaltské dohody mocností. Dnes žijete z nové dohody z Malty. Až přijde další podobná globální dohoda, budete zase žít dle ní. Komunisté, to jsou jen zástupné řeči........




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...