Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

BACHANAKK

#1797 Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 13:38

#1788: - Velké a malé ryby

Opravdu se domníváte,že komunistické znárodnění a v roce 1953 měnová reforma /do posledních okamžiků utajovaná před národem samotným tehdejším prezidentem s.Zápotockým/ nebyly krádeží a zlodějnou spáchanou na vlastním lidu?V roce 1989 sice komunisté se vzdali moci politické,ale měli za sebou 40let tréninku,který se jim velmi hodil k  převzetí moci ekonomické.Od té doby zaujímají komunisté velmi lukrativní posty v celém našem hospodářství.Stačí se podívat na politickou minulost mnoha dnešních českých kapitalistů.Dalším neodpustitelným a velmi závažným aspektem jejich čtyřicetileté absolutní vlády je morální devastace našich národů,která samožřejmě velmi přispěla k dnešnímu stavu.

Vzhledem k tomu,že komunista se nemění, ale mění se pouze jeho taktika,nelze tvrdit,že ze strany komunistů dnes již nebezpečí nehrozí.S nimi a s fašisty se opravdu nesmí mluvit.Na ty se musí dávat pozor!!!

Svoboda člověka je vedle jeho zdraví to nejvzácnější co má a je nejvyšší čas,abychom si své svobody začali vážit,jako svého zdraví.

 

Odpovědi

Jiříček

#1800 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 13:52:27

#1797: BACHANAKK - Re: Velké a malé ryby

Já jsem zde žil a krom problémů s cestováním, což byla otázka více železné opony a nesměnitelné měny, jsem nesvobodu nepociťoval. Dnes je nesvoboda větší. Vyjma onoho cestování, o které zas každý nestojí. Svoboda jako pojem je moc relativní.  Padesátá léta jsem nežil, ale vím, že měnová reforma byla v 53.roce nutná, právě že cíl měla utnout defraudanty a korupčníky tehdejší doby a doby válečné. Muselo se to utajit a prezident Zápotocký vzal toto břímě na sebe. Dnes by se to zajisté neutajilo Byla jiná doba, plynoucí z Jaltské dohody mocností. Dnes žijete z nové dohody z Malty. Až přijde další podobná globální dohoda, budete zase žít dle ní. Komunisté, to jsou jen zástupné řeči........


Nepřihlášený uživatel

#1801 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-06 15:12:42

#1797: BACHANAKK - Re: Velké a malé ryby

Rozsáhlé znárodnění bylo v Československu provedeno na základě dekretů prezidenta republiky v roce 1945.

Bylo by třeba především dávat pozor na ty "převlečené" v jiných stranách.

Eddard

#1824 Re: Re: Velké a malé ryby

2013-01-07 19:12:32




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...