Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

Cantore

#105 Krátká lekce logiky pro omezenější publikum

2012-11-22 18:57

KSČM je demokratická strana, jinak by nemohla v našem zřízení existovat, natož se účastnit voleb. Pokud by nebyla demokratickou stranou, není a nemůže být demokratický ani sám systém, který by umožňoval existenci a účast TOTALITNÍ strany v politické soutěži a tedy by vaše protesty v takovém řípadě měly být namířeny proti celému takovému nedemokratickému systému. Ještě něco nechápete ???

Odpovědi

Štěpán Kopřiva

#129 Re: Krátká lekce logiky pro omezenější publikum

2012-11-22 20:00:04

#105: Cantore - Krátká lekce logiky pro omezenější publikum

KSČM není demokratická strana. Plně navazuje na KSČ a rozporuplně (odchylky od správné linie, chyby jednotlivců) se distancovala pouze od monstrprocesů z 50. let. Existuje paragraf (nebudu hledat jeho číslo, sám o tom jistě víte) o zločinnosti komunismu, užívání jeho symbolů atd. Nebudu polemizovat o demokratičnosti současného systému, jenom musím zdůraznit, že mi to připadá až drzé, když to po mě chce zastánce komunistů, případně přímo komunista (másla na hlavě má KSČ za 40 let neomezené vlády dost). A věřte, že  mě jakákoliv tolerance vůči komunistům v zemi, kde žiju, štve dostatečně. Být po mém, je tato zločinecká organizace postavena mimo zákon. Ještě něco nechápete???




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...