Za zrušení zimního času

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Za zrušení zimního času


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-10-29 01:16

Ty pitomce,co je to za petici?????Jsi IDIOT.

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2012-10-29 16:13

#1: -

Mě ten časový posun docela obtěžuje. I když jsou to pouhé dvě hodiny za rok, tak je poznám na sobě vždycky.

Navíc je tento podzimní posun úplně nepřirozený. Já bych byl osobně daleko raději, kdyby bylo večer déle světlo a né brzo tma.

 

Evka

#3 Re: Re:

2013-03-31 17:56

#2: - Re:

Mě neobtěžuje, vůbec změnu nepociťuji, ale co je mi platný, když je ráno brzy světlo, když jsem buď v práci nebo kvůli tomu nemůžu spát. A když je večer brzo tma, tak je to naprd. Chci zrušení zimního času a ponechání letního!


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2013-03-31 18:00

#1: -

Ty jsi idiot, když to nechápeš.

Petra

#5

2014-04-17 20:37

V zimě se stmívá o hodinu dřív a to mi dost vadí, to na náladě nepřidá. Za tmy jít z práce, to je fakt hnus. Nejsem ranní ptáče, takže čím dýl večer světlo tím líp.

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-03-25 16:13

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za tuto petici. Keslová.

Nepřihlášený uživatel

#7

2015-10-15 15:27

Přesně tak. Odpoledne člověk chodí po tmě z práce, děti z kroužků. Člověk si neužije denní světlo. Brzo tma je rájem pro zlodějě a další jim podobným. V zimě je už tak brzo tma, tak proč tomu ještě přidávat.

Koffler

#8

2015-10-15 15:45

Socky nadávaj na blbosti. Já žiji v létě v Čechii (začněte konečně používat tohle libozvučné označení) a v "zimě" v JAR, takže mám celý život léto. Vy snad nemáte letní sídlo někde na jižní polokouli, jako už skoro každej dneska?

Zuki

#9

2016-10-29 05:29

Podle mne si člověk nená tímto způsobempodmaňovat přírodu.Jednou je čloěk nalánován samou příodou na tento čas,tak proč to uměle přetvářet,zvlášt když to některým lidem činí různé potíže!Nemá me snad už tak dost potíží v životě samém?Z tohoto důvodu jsem za oto podle mne zbytečné šachovánín s časem!