PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: jen velmi motivovaný člověk je schopen uvažovat

2015-02-03 18:58

#67: D. - jen velmi motivovaný člověk je schopen uvažovat 

  tady je z chatu Sama Doma:! Tony: Klaro krom tech odpovedi, ktere nejsou pravdiveeeee. A lzi ktere tu projevujes. Nepripadas mi jako clovek kterej ma pravo sirit nesmysly… Babicka tu pracuje? Ukaz mi kde.. klarko timto bych chtel aby jsme nase uzasne vztahy plnych lzi a vypocitavosti. Z tve strany samozdejme.. chci ja i sasa ukoncit veskery styk. Nebudu se docitat jak se po nas vezes…Klára Rulíková Vítková: Je mi líto, že rodina má pocit, že o ní lžu. Babička pracovala 9 měsíců v rodině, od října zde již zaměstnána není (netuším, že bych někde uvedla, že v současné době pracuje)… Nemyslím si, že se po Vás vozím – raději si to povíme osobně v pátek, OK? "

Haňule

#77 Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-03 19:02

#45: Etana - Re: Re: diskuse na ČT 

 Vám fakt paní Klára musí hrozně ležet v žaludku, že tady tak plácáte takové nesmysly. Kde jste přišel k tomu, že je nějaká snaha poslat paterčata do děcáku, co s tím má Klára společného, proboha ? Už v poroodnici, a pak následně chytrá paní Petra, upozorňovali matku, že pokud nebude mít základní věci nachystané /později upozornění na větší zapojení a snahu spolupracovat) , tak jí můžou děti dát dočasně do ústavu. Co s tím spojujete pořád někoho jiného, to záměrně ?  Na jednu stranu je Klára popotahovaná chytrými za to, že neznala romskou náturu a zvyky, a chtěla je "předělat", na druhou stranu je jí vyčítáno, že je měla učit hospodaření, plánování a organizací chodu v domácnosti.  Kde jste byli všichni před rokem, když najednou spousta lidí ví, co SE mělo dělat ? 


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-03 19:36

#77: Haňule - Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 to jsou predem dohodnute reakce  zastancu rodiny slecny >KInove  proti Mgr. Rulikove, takovych bylo na diskusi CT taky spousta., Nekteri bez gram. chyb a umirnene, jini tvrde, nevybirave a se slovnikem, ktery zname ze zpravodajskych sotu TV z ruznych bitek.   Co je na puvodnim prispevku namireno proiti rodine slecny Kinove, to nechapu.  


Nepřihlášený uživatel

#79 Re: všichni vytrvale plácáte to samé

2015-02-03 20:12

#63: - všichni vytrvale plácáte to samé  

 Rasistická telata se začala ozývat z klanu Romea a přilehlých tlup. Máte pravdu začli to cigoši...!


Nepřihlášený uživatel

#80 netahejte do toho rasismus tady jde jenom o penize

2015-02-03 20:39

#79: - Re: všichni vytrvale plácáte to samé  

 

Režisérka: Moment, kdy by měl pomoci stát

Do složité komunikace se přitom zapojuje i stát - včetně ministerstva práce a sociálních věcí Michaely Marksové (ČSSD). „My v tom jsme prostředníky celou dobu,“ upozornila v České televizi Marksová, podle které se ministerstvo zajímá i o spor kolem transparentního účtu.„Stále komunikujeme s příslušným městským úřadem a hledáme různé formy podpory. Kolegyně vyjednávají, aby se o ten účet mohla starat jiná organizace,“ prozradila ministryně.

Podle režisérky by se však měl stát do řešení situace kolem finanční pomoci paterčatům zapojit ještě jinak. „Přece jenom by něco udělat mohli a myslím si, že je to to, co je jádrem sporu. Protože Klára Rulíková udělala strašně moc pro tu rodinu.... Sháněla peníze, projekty, sponzory na to, aby mohla rodině pomáhat. A peníze zřejmě v současné době došly. A ona začala platit z transparentního účtu ženy, které pomáhají mamince. To je právě ten okamžik, kdy by měl pomáhat stát, protože lidi posílali peníze dětem, a ne na platy pečovatelů... Je potřeba, aby ty pomocnice někdo platil. Jinak si ta maminka platí pomocnice vlastně sama,“ upozornila Derzsiová ve vysílání ČT24.

Etana

#81 Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 07:26

#78: - Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 Ale prdlajz, děvenko...to jsou reakce lidí, kteří nejsou stádo, s kterým lze manipulovat.


Nepřihlášený uživatel

#82 Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 07:30

#81: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 ale prdlajz? :-)  chce to argumenty, ne vulgární výrazy :-)))


Nepřihlášený uživatel

#83

2015-02-04 07:58

tady toto je pro nás typické spousta rodin žije z ruky do huby to nikdo neřeší ,ale na tomto případu je vidět,že opravdu ryba smrdí od hlavy,je třeba soudit spravedlivě  a ne líbivě -to se vždycky vymstí a hlavně těm,kteří za nic nemohou.


Nepřihlášený uživatel

#84

2015-02-04 08:01

Ta paní neudělala nic špatného,lidé by měli znát celou pravdu , aby věděli , kam jejich finanční příspěvky jdou a jak si jich příjemce váží či naopak !!!

Nepřihlášený uživatel

#85 Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 08:02

#77: Haňule - Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 jaká romská nátura co to je za pojem proboha???využila všeho čeho se využít dalo nátura nenátura,na to se nějak zapomíná.Kdyby se dopředu nedělal takový humbuk kolem všeho a začala se společnost chovat normálně jako k běžnému vícečetnému produ nemusely se ani ostasatní maminky vícečetných rodin cítit ukřivděné a právem

 

M.

#86 Re:

2015-02-04 08:19

#84: -  

 Ta paní hrdě prohlásila, že se stala zaměstnavatelem a na platy svých zaměstnanců použila peníze ze sbírky pro rodinu paterčat.


Nepřihlášený uživatel

#87 Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 08:33

#85: - Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 jo tak problém je v tom, že se ostatní maminky cítí ukřivděné? No a jsme doma, konečně to někdo řekl naplno, že vůbec nejde o nějakou podporu úřednice, ale o prostou závist.

 

Etana

#88 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 08:41

#82: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 na argumenty nereagujete, takže musí nastoupit něco, co jste schopný pochopit


Nepřihlášený uživatel

#89 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 08:57

#88: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 Zatím jsem od Vás  argument nečetla , taťko. Děvenka


Nepřihlášený uživatel

#90 Re: Re: ...za dobrotu na žebrotu....

2015-02-04 09:01


Nepřihlášený uživatel

#91 Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 09:04

#87: - Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 Co asi tak kdo chce závidět, to už je na úsmev, ta Vaše reakce. nejde o závist, nepřejícnost, jde  o to, že když jeden řve,  najednou všechno jde. Slušnost bohužel nefunguje.  

A když  se Mgr. Rulíková snaří jednat zodpovědně, tak se i na ni nakydá špína , neb už se  přátelství a kamarádství s ní "nevoplatí" a slečna matka se půjde dožadovat dalších a dalších finančních příspěvků jinam. 


Nepřihlášený uživatel

#92 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 09:13

#91: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 to je možné, ale zatím vyvádí všude po internetu a novinách jen Klára a její přítel, takže vám nějak ta konstrukce " zlá mamina s paterčaty, hodná teta z ministerstva" nějak nevychází

M.

#93 této petici NE

2015-02-04 09:38

 

Petici za porodné, za slušný rodičovský příspěvěk, za podporu rodiny ANO.

Saša povídá, že nedostala ani porodné a jen 7 tisíc mateřské a dodala:takhle to stát zařídil...otázka zní,proč asi?

 


Nepřihlášený uživatel

#94 Re: Re:

2015-02-04 10:08

#86: M. - Re:  

 Účel sbírky: "na pomoc rodině Alexandry Kiňové, které se narodila první paterčata v České republice, především na zajištění podmínek pro poskytování péče, nezbytného vybavení, ubytovacího zařízení a všestranné komplexní pomoci v počátečním období všestranného vývoje paterčat"


Nepřihlášený uživatel

#95 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT

2015-02-04 10:08

#91: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: diskuse na ČT 

 tak nevím, to okaté "slečna matka", aby se ukázalo, že není ani vdaná, rajda jedna. Je to ostudnější než se vdávat a rozvádět jak na běžícím pásu?


Nepřihlášený uživatel

#96 Re: této petici NE

2015-02-04 10:13

#93: M. - této petici NE 

 Tak ji udělejte! Ráda se přidám. A mnoho dalších.

Etana

#97

2015-02-04 11:07

a proč porodné, proč nějaké "slušné rodičovské příspěvky"? Proč mají cizí lidé živit děti, které nejsou jejich, když nemůžou zasahovat do jejich výchovy a rodiny těch dětí ani nejsou vděčné a slušné ?

Co takhle menší daně a tím pádem víc peněz v rodinách, kde manžel pracuje a manželka pečuje o děti?

M.

#98 Re:

2015-02-04 11:26

#97: Etana -  

 

Peněz je v systému dost, jen se někdy ztrácí a tunelují. Podpora rodin a dětí by měla být prioritou společnosti. „Cizí“ děti budou živit „cizí“ rodiče v důchodovém věku. Vy by jste chtěla, aby někdo zasahoval do vaší výchovy? Vyjadřuje Vám stát vděčnost, že platíte daně? Menšími daněmi by byli znevýhodněni někteří OSVČ.

 

Pro pěstouna je výše příspěvku na úhradu potřeb dítěte činí za kalendářní měsíc: 4500,- Kč pro dítě do 6 let. Tím nechci snižovat práci pěstounů, jen zde vidím velký nepoměr ve výši příspěvků, pokud osoba pečuje o dítě v pěstounské péči nebo o vlastní dítě.

 

Etana

#99 Re: Re:

2015-02-04 12:16

#98: M. - Re:  

 já nechci, aby mne živily cizí děti, chci, aby mi stát nebral cca 70% příjmů a nehospodařil s nimi místo mne, ale na můj účet.

Co se týče vděčnosti a svolení k zasahování do výchovy dětí, toto požaduje cca 90% podporovatelů Kláry...proč se neptáte jich, jakým právem tak činí? Mezi dobrovolným příspěvkem na transparentní účet ( na který, troufám si tvrdit, většina té "rozhořčené skupiny" neposlala ani vorla nebo jen zanedbatelnou částku) a výběrem daní ve prospěch cizích dětí na základě zvolených zástupců občanů a jejich legislativními aktivitami nevidím VELKÝ rozdíl.

Paní Kiňová by měla poděkovat dárcům, což, jak jsem si všimla na stránkách CT opakovaně udělala...a tím to hasne.

M.

#100 Re: Re: Re:

2015-02-04 12:40

#99: Etana - Re: Re:  

 Souhlasím s Vámi. -já nechci, aby mne živily cizí děti, chci, aby mi stát nebral cca 70% příjmů a nehospodařil s nimi místo mne, ale na můj účet-to by byl ideál, dnes snad neerealizovatelný...