Návrh na udělení ceny města Vsetína

Navrhujeme na cenu města Vsetína pana

Rudolfa Magdona, bydliště Vsetín, Stará cesta 1090

Pan Rudolf Magdon založil a vedl od roku 1979 do roku 2004 s manželkou Jitkou dětský folklórní soubor Malý Vsacánek, kde se učily tancovat děti (formou valašských her) ve věku od 3 do 7 let. V roce 1985 založil první dětskou cimbálovou muziku při souboru Malý Vsacánek, aby soubor doprovázela.  Jak děti věkem odrůstaly,  zakládal další a další muziky. Nyní se může pyšnit pěti muzikami:    Cimbálová muzika Milana Mlčáka, Cimbálová muzika Rudolfa Magdona, CM Martina Filáka, CM Vsacánek a nyní nejmenší a nejmladší CM Malý Vsacánek. Zasloužil se v mnohém na výchově mladých folklóristů, jejichž děti už také hrají v muzikách nebo tancují v souboru. Těchto  5 cimbálových muzik je stále aktivních a dětské muziky vystupují na akcích pořádaných městem Vsetín.

Pan Rudolf Magdon bude slavit 12. března 2012 své životní jubileum 70 let. Na tuto počest se chystá oslava formou koncertu všech muzik, které založil.  Vystoupí zde všichni stávající a bývalí členové těchto pěti muzik. Cena města Vsetína by byla pro pana Magdona tím pravým dárkem za jeho celoživotní folklórní úspěchy. Tuto cenu si opravdu zaslouží.


Hana Škarpová    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Hana Škarpová, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici budeme inzerovat 3000 lidem, kteří si prohlížejí jiné petice na naší stránce, ale ještě si neprohlédli tuto.