snížit cikánům sociální dávky

Quoted post

Alexie

#3 Opravdu nevím kde jste pobrali

2012-11-06 13:24

že romové dostávají nějaké speciální dávky?
Pokud by se rušily jakékoliv dávky doplatíme na to všichni,aneb nikdo znás neví co bude zítra natož za 10-15 let. Co když ti kteří dnes nejvíce křičí přijdou o zaměstnání?
To by hnedle otočili o 180 stupnů.;-)

Odpovědi

Václav

#6 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2012-11-24 00:18:39

#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali

Já o práci přišel a nedostávám ani korunu.A navíc jako otrok mám chodit pracovat bez nároku na mzdu.


Nepřihlášený uživatel

#8 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2012-11-28 18:13:11

#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali

Pěkný příspěvek s rozumným názorem a připojuji k němu svůj hlas :)

Bílá žena

#28 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-01-04 14:30:27

#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali 

 ha ha, já pracovala a odváděla daně 12let. Poté jsem se rozhodla pořídit si potomka a jít na Mateřskou dovolenou. Bohužel jsem zůstala s ročním dítětem sama. A víte jak na tom jsem? Mateřská 7600,-- nájem 6500,-- a 1100,-- MUSÍ vystačit pro mě i pro dceru na celý měsíc. Zkusila jsem několikrát maraton sociálka - kontaktní - sociálka - kontaktní a víte jak na tom jsem teď? mám úředně potvrzené, že nemám na žádnou dávku nárok. Taky proč, že? Vždyť jediné o co mi jde, je vychovat slušného samostatného jedince, který si bude vážit lidí a pracovat a odvádět daně. Jsme bílí a jsme na to hrdí. Až na to budou hrdí i ostatní češi, pak možná bude rovnost i v sociální pomoci..


Nepřihlášený uživatel

#50 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-03-10 23:46:47

jak ze nedostavaji,sousedka si vzala 3 deti do pestounske pece,sama ma 6 vlastnich deti,je samozrejme romka a k tomu bere jeste invalidni duchod za dva nezletile invalidni.na tz bere 12000 a na ty 3 deti v peci take 12000,#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali

 


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-08-16 14:41:08

#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali

normální člověk si práci najde,když chce.Problém je v tom že cikám mechce

morgana

#61 Re: Opravdu nevím kde jste pobrali

2013-08-24 21:19:47

#3: Alexie - Opravdu nevím kde jste pobrali

Ano, dostávají speciální dávky.  V Chomutově za ně platí město nájmy. Nedoplatky za energie atd. Jsem samoživitelka mám dceru, která ještě studuje a na nic nemám nárok, protože chodím do práce. Mám dvě zaměstnání, abych ten nájem a to všechno mohla zaplatit. Dávky bych nezrušila, jen bych je dala těm, kteří určitou dobu chodili do práce, prostě podle odpracované doby.