Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí

Quoted post

Čechoslav

#126

2015-06-25 20:36

To je na hlavu postavený. Islamisti nám otevřeně vyhrožují, jak s námi skoncují, že bude Evropa jejich, jak pohrdají celou naší slabošskou pseudohumanistidckou politikou a my je sem lifrujem v takových počtech a ještě je taháme z vody. A kdo se proti tomu vysloví, ještě mu nadávaj do nácků, jen ať drží hubu a nečině sleduje, jak mu před očim mizí jeho vlast, budoucnost jeho dětí. Tohle mi hlava nebere. Co my jsme za posranej kontinent, že se nedokážeme postarat ani o svoje lidi, ale na ostatní bereme ohled stůj co stůj? Jsme vážn nemocný.

Odpovědi

Titanius

#127 Re:

2015-06-26 07:08:45

#126: Čechoslav -  

 Přesně tak! Vemte příklad: Má přítelkyně nikdy nikoho neurazila díky barvě pleti, baví se s každým když je normální a jé ji jedno jakou měl barvu pleti. Uprchlíky odmítá a je celkem inteligentí a ví, jaký je Islám svinstvo. Jen díky tomuhle byla několikrát nařknuta, že je rasistka, xenofob a dokonce nácek! K smíchu! Dal sem ji slib, že nikdy nikoho nenapadnu když ji tohle ještě někdo řekne, ale vím, že dalšího sluničkařského blba inzultuju, když j ito řekne nebo mě...! Já obětuju vše, jen abych ji zajistil klidnou budoucnost a svému potomku taky! Proto jsem rasista?? Nejhorší jsou muti multi-kulti čuráci, to je ještě větší nebezpečí než ta svoloč co se na nás valí! NASRAT MULTIKULTURE A UPRCHLIKUM!!!