Petice proti příjímání uprchlíků a pro budoucnost našich dětí


Nepřihlášený uživatel

/ #44 Re: Re:

2015-06-05 15:06

#22: Kamil - Re:  

 Vážený pane, proč do toho zatahujete homosexuály?Mě homosexuálové nevadí!! Sám jich pár znám!! Já jasně napsal o co v petici jde a co je mým úmyslem, takže bych neplantal jabka s hruškama! A na okraj: Já nemám problém žít s kýmkoliv po mém boku, ale pokud ohrozí někdo přímo mne nebo mou rodinu, nebo bude bezostyčně ohrožovat něčím mou, nebo mých přátel existenci tak ho bez výčitek odprásknu a je mi jedno jestli je černý, bílý, modrý, hetero nebo gay!! Nevadí mi dokonce ani menšiny, pokud respektují zákony, pravidla, kultůru, přizpůsobí se, mají respekt k majoritě a nepotlačují náboženství dané země ve jménu své zvrácené ideologie! A to když muž uteče a nedokáže bránit svou zem a svou rodinu....no, bez komentáře! Já jim nic nedlužím, já žádnou morální povinnost ani materiální k těmo lidem nemám. Je smutné co se ve světě děje..válka je největší svinstvo ale nemůžete přehlížet to, co se ve světě děje a ono se to děje a dřív nebo později to dorazí k nám, tak proč to urychlovat. Tihle lidé se nechtějí začlenit, htějí si brát jen násilím a vrátit naší civilizaci v Evropě do středověku a vnutit svůj styl "barbarského" života!! Co takový člověk přinese do naší společnosti dobrého materiálně, myšlenkově, kultůrně? To, že budeme mít každý povině k sobě jednoho černouška, aby to pěkně vypadalo na fotce - bílý, černý, bílý?? Nic zhola nic! Kdy si sakra uvědomíme, že jsme jako běloši potažmo křesťané vyvražďováni, hm? A to platí po celém světě, ne jen v Evropě a argument, že nemáme věřit médijím přestává být už dost dobrý!! To nebezpečí tu je a já před ním nebudu utíkat! NIKDY před ničím a nikým!!!