Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Quoted post

Kiki

#8

2020-10-06 23:11

Dodržujte opatření nebo přitvrdim? Pardon ale tohle mi přijde už opravdu moc co zakážeš teď ? Ze nikdo nebude moci nic ani zpívat ani nikam chodit ani nic dělat ? Jsme snad v demokracii a vy zatím jen zakazujete . Chápu jaká je situace ale já si upřímně myslím ze nejde o mor je to pouze chřipka a to ze na obyčejnou chripku umíralo po celou dobu několik lidi to nikoho nezajímalo a teď co to do smetí budem nosit rousky nebudem moci bejt v hospodách déle než do 22:00 protože do te doby korona nechodí nebudeme moci zpívat , musíme sedět protože když stojíme tak na nás korona jde už mi to přijde opravdu ubohé . Snažíte se lidi jen vyděsit a zničit nic víc , vy vydělávate několik tisíc a my co my o který by jste se měli starat jsme kvůli vám na tom tak ze skoro nemáme co jist tak si uvědomte proč tam jste a jaká je doba a co se děje , mnohem víc lodi by tuhle situaci dokázalo vyřešit mnohem víc než vy !

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#160 Plně se ztotožňuji s tímto názorem a děkuji za něj. Markéta

2020-10-07 06:55:52


Nepřihlášený uživatel

#309 Re: Reny2

2020-10-07 15:47:38

#8: Kiki -  

Několik tisíc...??? Mýlíte se.....tihle Burešové, Prymulové a další na tomto stavu a nařízeních,co si sami navzájem schvalují, vydělávají denně statisíce.... 


Nepřihlášený uživatel

#420 Re:

2020-12-10 18:49:25




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...