Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Tiskové prohlášení / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#401

2020-10-24 12:31

Souhlasím, souhlasím, souhlasím.. a moc děkuji!! Konečně nějaké světýlko na konci tunelu..

Nepřihlášený uživatel

#402

2020-10-24 14:07

Děkuji a plně souhlasím. Již po staletí je známá věc, že na odbornou práci musí být odborníci, a ne spolek diletantů, kteří se na "odborníky" pouze hrají, vydávají nesmyslné, často i protiprávní příkazy a zákazy a bezostyšně parazitují na lidské nevědomosti a panice, kterou sami způsobili. Edgar Pachta, badatel a publicista.

Nepřihlášený uživatel

#403

2020-10-24 14:58

Plně souhlasím. Lépe bych to nevyjádřila.
Miloslav Kukla

#404 Re:

2020-10-24 15:30

#1: -  

 

Miloslav Kukla

#405 Re:

2020-10-24 15:32

#1: -  

 

Dana

#406

2020-10-24 17:10

Naprosto souhlasím s obsahem. Mám pocit, že epidemiologové se chovají pouze jako vědci naprosto odtržení od praktického života. Je třeba si uvědomit, že nemoci nechodí po horách, ale po lidech a také to, že lidé prostě nejsou nesmrtelní... Nevím proč se lidé hroutí z toho, že lidé kolem 80-ti umírají???

Lidi pojďme prosím normálně žít a pracovat a nechme naše děti chodit do školy, aby z nich nevyrostli hlupáci a lajdáci bez jakýchkoliv pracovních návyků!!! Větší strach než z nákazy mám z toho, co bude z našich dětí a kdo zaplatí všechny ty ekonomické ztráty!? 


Nepřihlášený uživatel

#407

2020-10-24 17:52

Se vším co je zde napsáno souhlasím a podporuji. Už by se konečně někdo z vlády mohl chovat jako inteligentní člověk a přestat nás stále masírovat s covidem. Vláda nás jen straší a vyvolává mezi námi paniku. Tímto chováním naší zemi akorát žene do BANKROTU!!! Ale očividně těm lidem co jsme si volili je to jedno. Místo toho, aby hájili dobro Českého lidu. Je to jejich ostuda a já jimi pohrdám..........

Nepřihlášený uživatel

#408

2020-10-25 14:44

Souhlasím
Zuzana

#409

2020-10-25 18:57

Naprosto souhlasím, jinak se opět vydáváme zpět na cestu do totality.


Nepřihlášený uživatel

#410

2020-10-25 19:05

naprosto souhlasim je mi 34 let uz staci nesmyslnych omezeni 

Paja12

#411

2020-10-25 20:48

Plně souhlasím....vyvolávají v lidech strach,pan Prymula jen vyhrožuje a sám porušil,co se dalo. Teď už chybí jen domácí vězení pro nás ....tohle je nějaký život?Toto už život není,omezují nás ve všem,chtějí tu jen bohaté a chudé,chtějí zlikvidovat střední třídu.


Nepřihlášený uživatel

#412

2020-10-26 05:59

Souhlasím
František Dvořák

#413 Díky

2020-10-26 06:50

#6: -  

za rozumná slova, teď ještě co nejlépe ochraňovat zdravotníky v nemocnicích, aby se jich nakazilo co nejméně, a aby se v nemocnicích nenakazili pacienti.

oksik

#414 Re:

2020-10-26 08:58

#5: Drachir

souhlasim...ale denne potkavam oVcane,co jsou same samotinke na celem sidlisti,treba pri venceni psu a maji na sobe nahubek...v takove momenty chci byt psem,co ho nema ((


Nepřihlášený uživatel

#415

2020-10-27 01:06

Vřele děkuji autorům petice za jejich aktivitu a soudnost tváří v tvář diktatuře dlouhodobě nevyspaných ministrů a úzce specializovaných epidemiologů. Obávám se, že na současnou mánii kolem covid-19 a s ní související destrukci společenského života, se bude jednou vzpomínat podobně jako na mánii kolem čarodějnictví na přelomu středověku a novověku. I tehdy většina západní populace - včetně politických autorit a vzdělanců - věřila, že je třeba podřídit veškeré civilizační priority likvidaci všudepřítomných "služebníků ďábla". Snad to vše s výrobou relativně funkční vakcíny zanedlouho skončí.

Nepřihlášený uživatel

#416

2020-10-27 08:21

Plně souhlasím!!! B. Drábková

Nepřihlášený uživatel

#417

2020-10-28 08:58

Vaz si vsech co provadi svoji praci zodpovedne. Pryma, Babis i Hamacek ovsem predvadeji zpolizizobani problemu korony. U nich lze jen videt penize a politicke body. Oni tri jsou hlavni viniky v teto situaci. Obcane jsou jejich zamestnavatele, ale to si stale politici nechteji priznat. Rovnez se manipuluje s cisly nakazenych, nemocnych a zemrelych. Cisla jsou zavadeji i nesouhlasi. Cim vice infikovanych tim lepe, nebo se mylim?
Máří Pelcová

#418 Re: Re: Odpověď na výzvu lékařů JIP

2020-10-29 20:46


Nepřihlášený uživatel

#419

2020-11-20 17:19

Ministr zdravotnictví může -- a dnes i musí -- nechat provést s dobrovolníky klinickou studii která vyčíslí infekčnost tzv. Koronaviru-Covid19. Výsledek poté vytvoří realitu nebezpečí a také ten nejlepší ekonomický zásah. Zadlužení bez objektivní znalosti jaká dnes převažuje je pak zadlužení které neváže občany a obyvatelé České republiky k pozdějším úhradám.

Nepřihlášený uživatel

#420 Re:

2020-12-10 18:49

Řekněme NE!

#421 ČINY místo SLOV

2021-01-04 20:07

Jsem opravdu ráda, že se v naší zemičce semkla hrstka a bojujeme za naše zdraví, pravdu, svobodu, za naše hodnoty, budoucnost naši a našich dětí i za náš holý život! 

Bohužel jsme svědky toho, že slova nestačí.

Jedině činy. 

Covidismus neboli novodobý fašismus se potlačí jedním velkým NE!!!! A to ne musí říct všichni. A někdo tomu musí velit.

Už nebudeme poslouchat!

Nepůjdeme na porážku do moderních koncentračních táborů!!!!

Už nebudeme zavírat!

My se nebojíme!

Nejsme blbí!

Je nás víc! 10 milionů!!!!

A máme na své straně Boha, pravdu a lásku.

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#422

2021-09-30 10:31

Dobrý den. Nevím, kde se mám podepsat, tak vám svůj podpis sděluji jako odpověď. Plně souhlasím jak se zněním samotné petice, tak i s požadavky vládě. Jsem bývalá středoškolská profesorka v důchodu, ale pokračuji ve výuce soukromě, mám děti a vnoučata, takže tato uměle vytvořena a zastrašující situace se mě dotýká každý den!!! neskutečný nátlak na důchodce, volají mi pořád a nutí mě se očkovat, to je absurdní a nelidské. Celá má rodina je proti nesmyslnému očkování, měli bychom něco podniknout, ale nevím co a jak, takže aspoň doufám můj podpis něčemu poslouží. Samozřejmě, přepošlu tuto výzvu všem svým známým a přátelům! S pozdravem Naděžda Hejlová



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...