Otevřený dopis kardinálu Dukovi OP

Quoted post

Antonín Dvořák

#1 Čau instituciovaní pobožní

2015-11-22 16:20

prosím o sdělení, kde najdu petice, které jste podepisovali proti církevním představitelům, když v katolickém týdeníku vyšel sloupeček o vašem obědu na počest masového vraha a toho, kdo nařídil krvavé mučení vězňů bez soudu, předchozího prezidenta USA George Bushe, při příležitosti jeho návštěvy u nás. Pokud nikde, tak mi dovolte si o vás myslet, že jste pokrytci a patříte do pekla.

 

Odpovědi

LIKE!!!

#29 Re: Čau instituciovaní pobožní

2015-11-22 22:39:17

Em.

#56 Re: Čau instituciovaní pobožní

2015-11-23 08:42:56


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Čau instituciovaní pobožní

2015-11-23 09:39:52

#1: Antonín Dvořák - Čau instituciovaní pobožní 

 myslete si co chcete a totéž nechte osattním ;-)

Miloš Hlávka

#118 Re: Čau instituciovaní pobožní

2015-11-24 09:27:26

#1: Antonín Dvořák - Čau instituciovaní pobožní 

Myslím, že jsem přinejmenším proti některým činům G. W. Bushe demonstroval - vzpomínám si na asi dvě či tři demonstrace proti tehdy chystané invazi do Iráku, ještě předtím (a z této akce mi doma ještě visí plakátek) i proti vpádu do Afghánistánu (takže zde mám i datum: pátek 19. října 2001). Dokonce si vzpomínám i na demonstraci proti "humanitárnímu bombardování" Jugoslávie (narychlo svolaná demonstrace 26. března 1999, dva dny po začátku oné "humanitární operace") - což se ovšem konalo už za Bushova předchůdce Billa Clintona. A mám pocit, že jsem byl i na nějaké demonstraci proti návštěvě G. W. Bushe v Praze.

A aby mě někdo nepodezíral, že jsem jednostranně protiamerický, dodávám, že jsem se účastnil i dvou demonstrací proti válce v Čečně, že podporuji vyvěšování tibetské vlajky a občas podepisuji petice stran porušování lidských práv kdekoli na světě - ať na Rusi, na Ukrajině, v Íránu, Saúdské Arábii, na Guantánamu či kdekoli jinde. Padni komu padni - možná ne vždy se "trefím", ale aspoň se snažím.

Stačí, ctěný maestro z Vysoké u Příbrami?