ČR proti okupaci Krymu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1 NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-03 18:48

Občané Krymu si v plebiscitu sami rozhodnou (má se konat koncem března), kam chtějí, aby se jejich autonomní okruh zařadil. Na to nepotřebují tuto petici, vytvořenou sympatizanty s fašisty.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#7 Re: NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-03 20:50:16

kam chtějí, aby se jejich autonomní okruh zařadil. Na to nepotřebují tuto petici, vytvořenou sympatizanty s fašisty.

Sudety v 1938 taky?

Autonomie pro Slezsko!

#8 Re: NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-03 20:52:32

#1: - NESOUHLASÍM s touto peticí

a kdyby obacne ceske casti Slezska chteli referendum za pripojenim k Polsku nebo samostatnim Slezskem, taky by jsi souhlasil?


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-03 22:35:30

#1: - NESOUHLASÍM s touto peticí

Používáš slovník ruských médií. Mně to přijde celkem nepřehledné. Ale asi je to tím, že čtu ruské, polské, britské, americké a turecké média. Takže Ti vlastně závidím tvůj černo-bílí pohled.


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-03 23:11:29

#1: - NESOUHLASÍM s touto peticí

Referendum za učasti vojska bude pod nátlakem a nelze ho brát vážně.

Tomáš

#27 Re: NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-05 07:29:24

#1: - NESOUHLASÍM s touto peticí

Pokud by to byl dlouhodobý zájem většiny obyvatel Krymu, tak by se nad tim snad dalo uvažovat. Jenže tato petice je proti zásahu Rusů, který nikdo neospravedlní. Je to útok na suverenitu jiné země pod smyšlenou záminkou - Rusové na Krymu ohroženi nebyli. Poslat vojsko do jiného státu a ještě o tom celou dobu lhát je prostě šílený, já nechápu, proč se tohle někomu musí vysvětlovat. V této chvíli je jakékoliv referendum k smíchu - to budou jako lístky počítat ruští vojáci nebo jak?

Jerome

#40 Re: NESOUHLASÍM s touto peticí

2014-03-06 19:29:37

#1: - NESOUHLASÍM s touto peticí

Vážený pane, okolnosti a čas vás předběhly. Referendum bude dříve a ve své podstatě zbytečné. Je rozhodnuto. Pokud jsou vaše názory z vlastní hlavy, je mi vás líto. Pokud jsou za odměnu, pak prosím -Jidfášův groš.